اخبار بازی‎های پارالمپیک 2012 لندن

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: اخبار بازی‎های پارالمپیک 2012 لندن

پست توسط anybody »

تیم فوتبال هفت نفره ایران از رسیدن به فینال بازماند/ دیدار با برزیل برای مدال برنز
تیم فوتبال هفت نفره ایران با شکست برابر اوکراین از رسیدن به دیدار فینال بازی‌های پارالمپیک بازماند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، دیدار مرحله نیمه نهایی رقابت های فوتبال هفت نفره چهاردهمین دوره بازی های پارالمپیک شامگاه جمعه بین تیم های ایران و اوکراین برگزار شد که در پایان تیم اوکراین با پیروزی 2 بر یک برابر ایران راهی دیدار فینال شد.

در این دیدار که نیمه اول آن با تساوی بدون گل به پایان رسید، تیم فوتبال هفت نفره ایران در 30 دقیقه دوم عملکرد قابل قبولی داشت اما این اوکراین بود که از تجربه و حرفه ای گری بازیکنانش بهتر استفاده کرد و در دقیقه 37 توسط "ایوان دوستنکو" به گل رسید که جاسم بخشی ملی پوشان ایرا ندر دقیقه 51 کار را به تساوی کشاند اما در فاصله 3 دقیقه مانده تا پایان مسابقه "ایوان شوال" گل دوم اوکراین را به ثمر رساند تا تیم ملی کشورمان در پایان 60 دقیقه نتیجه را به حریف واگذار کند.

تیم فوتبال هفت نفره کشورمان با شکست برابر اوکراین باید ساعت 17 روز یکشنبه در دیدار رده بندی و برای کسب مدال برنز به مصاف تیم برزیل برود. اوکراین و روسیه نیز دیدار فینال را برگزار خواهند کرد.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

جانعلی: تیم فوتبال هفت نفره ایران بدشانسی آورد/ امیدوارم برنز بگیریم
مربی تیم فوتبال هفت نفره ایران این تیم را شایسته حضور در فینال معرفی کرد و گفت: مقابل اوکراین با بدشانسی بازی را باختیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، پس از آنکه امین الله مانی سرمربی تیم فوتبال هفت نفره ایران از پاسخگویی به خبرنگاران عذرخواهی کرد، احمد جانعلی در مورد شکست تیم ایران برابر اوکراین در مرحله نیمه نهایی بازی های پارالمپیک گفت: ما در این دیدار بدشانسی آوردیم که نتوانستیم به پیروزی برسیم.

وی افزود: بازیکنان ما تمام تلاششان را کردند اما نمی توانیم خودمان را گول بزنیم. تیمی که در یک بازی بهتر از موقعیت هایش استفاده کند پیروز خواهد شد. ما موقعیت های خوبی داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم. در مقابل اوکراینی ها توپ هایشان را به گل تبدیل کردند و موفق شدند فینالیست شوند.

مربی تیم فوتبال هفت نفره ایران خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم در دیدار رده بندی برابر برزیل به پیروزی برسیم و عنوان سوم این بازی ها و مدال برنز را کسب کنیم.

تیم فوتبال هفت نفره ایران جمعه شب در مرحله نیمه نهایی بازی های پارالمپیک با شکست 2 بر 1 برابر اوکراین از رسیدن به فینال بازماند و باید روز یکشنبه برای کسب مدال برنز به مصاف برزیل برود.

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

پرتاب جواد حردانی برای کاروان ایران "طلا" شد/ دلوار از بیست عبور کرد
پرتابگر دیسک تیم ملی دوومیدانی ایران موفق شد بیست و یکمین مدال کاروان ورزش ایران در چهاردهمین دوره بازی‌های پارالمپیک را برگردن بیاویزد. پرتابی که جواد حردانی داشت به نهمین مدال طلای کاروان "دلوار" تبدیل شد.

تصویر

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر، مسابقات دوومیدانی بازی‌های پارالمپیک 2012 لندن از ساعت 19:20 روز جمعه (به وقت لندن) با رقابت ورزشکاران در ماده پرتاب دیسک کلاس F37/38 پیگیری شد. جواد حردانی نماینده کشورمان در این بخش بود که در کنار 13 پرتابگر دیگر به رقابت پرداخت.

براساس این گزارش، جواد حردانی در مسابقات پرتاب دیسک بازی‌های پارالمپیک 2012 لندن در کلاس F37/38 با حدنصاب 52 متر و 91 سانتیمتر به عنوان نخست و مدال طلا دست یافت. در این رقابت نماینده چین و لهستان دوم و سوم شدند.

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

حردانی: می‌خواهم در مدال طلا هت‌تریک کنم/ روزی هشت تن آهن می‌زدم!
دارنده مدال طلای رقابت‌های پرتاب دیسک بازی‌های پارالمپیک گفت: این دومین مدال طلایم در بازی‌های پارالمپیک بود و امیدوارم بتوانم در دوره بعدی هت تریک کنم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، جواد حردانی پس از کسب مدال طلای رقابت های پرتاب دیسک بازی های پارالمپیک ضمن تشکر از خدا که این لطف را در حق او داشته است گفت: این مدال مزد همه زحماتی بود که کشیده بودم. در یکسال اخیر کمتر از بیست روز در کنار خانواده ام بودم و بقیه اوقات را در اردو سپری کردم.

وی ادامه داد: تمرینات سخت و پرفشاری را پشت سرگذاشتم به گونه ای که در تمرینات بدنسازی روزی هشت تن آهن می زدم. خدا را شکر می کنم که نتیجه زحماتم را گرفتم و به مدال طلا دست پیدا کردم.

مرد طلایی کاروان ایران در چهاردهمین دوره بازی های پارالمپیک در مورد رقابتش با ورزشکار چینی برای کسب مدال طلا گفت: اختلاف من با او زیاد بود و کلا ورزشکار چینی نتوانست تهدیدی برای من باشد چرا که کلاس هایمان با هم فرق می کرد و من در کلاس خودم توانستم رکورد شخصی ام را هم بشکنم.

جواد حردانی که در پنج دوره بازی های پارالمپیک حضور داشته و در لندن دومین مدال طلایش را برگردن آویخت در مورد برنامه هایش برای آینده و احتمال کسب سومین مدال طلا گفت: اگر خدا عمری بدهد و سلامتی باشد در دوره بعد هم مدال طلا خواهم گرفت تا هت تریک کنم.

جواد حردانی جمعه شب در مسابقات پرتاب دیسک بازی‌های پارالمپیک 2012 لندن در کلاس F37/38 با حدنصاب 52 متر و 91 سانتیمتر به عنوان نخست و مدال طلا دست یافت. در این رقابت نماینده چین و لهستان دوم و سوم شدند.

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

خاکزادیه: طلا گرفتن خیلی سخت بود/ پرتاب‌هایم را جدی نگرفته بودم!
عضو تیم ملی دوومیدانی ایران در بازی‌های پارالمپیک پس از کسب عنوان نهمی در رقابت‌های پرتاب دیسک گفت: گرفتن مدال طلا خیلی سخت بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، جلال خاکزادیه که جمعه شب در رقابت های پرتاب دیسک عنوان نهمی را به خود اختصاص داد در این مورد گفت: خودم هم از این پرتاب ها راضی نیستم. البته با حضور حریف چینی حتی اگر رکورد خودم را هم پرتاب می کردم بازهم نمی توانستم مدال طلا بگیرم. البته اگر در پرتاب های آخر درست عمل می کردم می توانستم مدال برنز بگیرم.

وی افزود: شاید پراب هایم را جدی نگرفته بودم. من خیلی زحمت کشیده بودم و می خواستم در این بازی ها مدال بگیرم اما شرمنده مردم شدم و نتوانستم پرتاب های خوبی داشته باشم. البته کمی آسیب دیده بودم اما پرتاب های خوبی هم نداشتم.

جلال خاکزادیه جمعه شب در مسابقات پرتاب دیسک بازی‌های پارالمپیک 2012 لندن در کلاس F32/33/34 با حدنصاب 39 متر و 29 سانتیمتر به عنوان نهمی دست یافت. در این رقابت پرتابگرانی از چین، قطر و جمهوری چک به عناوین اول تا سوم دست پیدا کردند.

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

شناگر ایران فینالیست شد
شاهین ایزدیار با کسب عنوان دوم مسابقات شنای 100 متر قورباغه SB9 به فینال این رقابت‌ها صعود کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، چهاردهمین دوره بازی های پارالمپیک امروز شنبه با برگزاری رقابت های روز دهم در لندن پیگیری شد. در این روز از بازی ها و در مسابقات شنا، شاهین ایزدیار در رقابتهای 100 متر قورباغه SB9 به آب زد و با حدنصاب یک دقیقه و 12 ثانیه و 23 صدم ثانیه در رده دوم قرارگرفت.

در گروهی که ایزدیار در ان رقابت داشت، پنج شناگر از کشورهای چین، پرتغال، آمریکا و کانادا همراه با ایران حضور داشتند. بدین ترتیب ایزدیار با قرار گرفتن در رده دوم به فینال این مرحله از مسابقات راه یافت. دراین گروه نماینده چین صدرنشین شد.

ایزدیار در حالی در مسابقات امروز راهی فینال شد که در دیگر رقابت‏های شنای برگزار شده این دوره از بازی‎های پارالمپیک موفق به حضور در فینال نشده بود. تنها شناگر ایران در بازی‏های پارالمپیک لندن روز پنجشنبه در مسابقات شنای 100 متر آزاد کلاس S10 این بازی‎ها به عنوان هفتم دست یافت. ضمن اینکه پیش از این وی در ماده SM10 مختلط انفرادی و ماده 50 متر آزاد کلاس S10 به ترتیب در رده‏های هفتم و پنجم ایستاد و از صعود به مرحله فینال بازمانده بود

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

تیم فوتبال پنج نفره ایران در رده ششم بازی‌های پارالمپیک ایستاد
تیم فوتبال پنج نفره ایران با شکست برابر چین و کسب عنوان ششم بازی‎های پارالمپیک لندن به کار خود در این بازی‎ها پایان داد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، در ادامه دهمین روز بازی‎های پارالمپیک 2012 لندن، امروز شنبه در رقابت‎های فوتبال پنج نفره دیدار تعیین کننده تیم پنجم برگزار شد که طی آن تیم فوتبال پنج نفره ایران در مصاف با چین متحمل شکست شد. البته در وقت قانونی دیدار تیم‎های ایران و چین هیچ توپی از خط دروازه‎ها عبور نکرد و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به همین دلیل رقابت دو تیم برای تعیین تیم برنده به ضربات پنالتی کشید. در ضربات پنالتی تیم فوتبال پنج نفره ایران با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. هر تیم سه ضربه پنالتی زد که بازیکنان ایران در هیچ یک از آنها موفق نبودند اما بازیکنان تیم چین یکی از ضربات خود را وارد دروازه ایران کردند.

بدین ترتیب تیم فوتبال پنج نفره ایران که برای نخستین بازی در بازی‎های پارالمپیک شرکت کرده است در رده ششم ایستاد و با کسب این عنوان به کار خود در این دوره از بازی‎ها پایان داد.

تیم فوتبال پنج نفره ایران در گروه A مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال بازی‎های پارالمپیک پس از شکست برابر آرژانتین و اسپانیا در مصاف با بریتانیا به برتری دست یافت. این تیم با قرار گرفتن در رده سوم گروه A از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.تیم ایران پیش از دیدار باچین موفق به شکست ترکیه شده بود. بدین ترتیب تیم کشورمان با مجموع .3 پیروزی و 2 باخت و کسب عنوان ششمی به کار خود پایان داد.

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

دومین شکست تلخ والیبال نشسته برابر بوسنی/ طلا از چنگ ایران پرید
تیم ملی والیبال نشسته ایران که در هفت دوره حضورش در فینال رقابت‌های پارالمپیک به پنج عنوان قهرمانی دست یافته بود و در آستانه کسب ششمین طلا قرار داشت، در دیداری پراشتباه برابر تیم ملی بوسنی شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، دیدار فینال رقابت‌های والیبال نشسته چهاردهمین دوره بازی های پارالمپیک شامگاه شنبه در سالن والیبال مجموعه ورزشی اکسل بین تیم های ایران و بوسنی دو رقیب سنتی سالیان اخیر والیبال نشسته جهان برگزار شد که در نهایت تیم ملی بوسنی با برتری برابر ایران به مدال طلا دست پیدا کرد.

در این رقابت دو تیم گیم اول را پایاپای آغاز کردند اما در پایان این گیم ملی پوشان ایران موفق شدند با نتیجه 25 بر 19 حریف خود را شکست دهند. در گیم دوم هم بازی نزدیکی را هر دو تیم ارائه کردند اما بوسنی با عملکردی بهتر موفق شد گیم دوم را با نتیجه 25 بر 21 تیم کشورمان را شکست دهد.

در گیم سوم و در حالی که انتظار می رفت ملی پوشان ایران به خود بیایند و عملکرد بهتری داشته باشند اما بازهم این بوسنی بود که 25 بر 22 نتیجه را از آن خود کرد و در گیم چهارم هم اوضاع برای ایران بهتر نشد و بوسنی با ارائه نمایشی بهتر در نهایت با پیروزی 25 بر 15 این گیم را برد تا در نهایت 3 بر یک ایران را شکست دهد. این پیروزی در حالی رقم خورد که ایران در مرحله مقدماتی 3 بر یک بوسنی را شکست داده بود.

این دومین شکست تلخ تیم ملی والیبال نشسته ایران برابر بوسنی در بازی های پارالمپیک بود. تیم ایران در رقابت های المپیک 2004 آتن نیز در دیدار فینال برابر بوسنی شکست خورد و به مدال نقره دست پیدا کرد. این بیست و دومین مدال ایران در این دوره از بازی ها بود.

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

رضایی: مقصر شکست والیبال نشسته من هستم/ باید تغییرات ایجاد کنیم
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران پس از شکست در فینال بازی های پارالمپیک گفت: مقصر این شکست و ناکامی تیم ملی در رسیدن به مدال طلا من هستم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، هادی رضایی پس از شکست 3 بر 1 تیم ملی والیبال نشسته ایران برابر بوسنی در مورد دلایل این شکست به خبرنگاران گفت: ما بد بازی کردیم و مسئولیت این شکست با من به عنوان سرمربی تیم ملی است. بازیکنانم تمام تلاششان را کردند و عملکرد خوبی داشتند اما حریف هم فوق العاده عمل کرد.

وی با بیان اینکه خود من هم پس از گیم اول تصور می کردم بازی را برده ایم خاطرنشان کرد: به هر حال در ورزش این اتفاقات رخ می دهد. ما در مرحله مقدماتی حریف را برده بودیم و بعد از اینکه گیم اول را با پیروزی پشت سرگذاشتیم تصور می کردیم که بازی را خواهیم برد اما بوسنی فوق العاده بازی کرد.

هادی رضایی خاطرنشان کرد: اینکه بخواهم مقصر این شکست را اشتباهات داوری بنام و بهانه های دیگری بیاورم درست نیست. ما بد بازی کردیم و در این بد بودن سهم من بیشتر از همه است چون من سرمربی هستم و مسئولیت هدایت تیم با من بوده است.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران با بیان اینکه اگر می خواهیم در رویدادهای آینده بازهم طلا بگیریم باید تغییراتی را در تیم ملی ایجاد کنیم افزود: ما در دیدار برابر بوسنی از نظر قدرت بدنی در شرایط خوبی قرار داشتیم اما از نظر روحی مشکل داشتیم و افت کردیم.

هادی رضایی افزود: بار سنگینی که روی دوش ما وجود داشت این بود که همه انتظار داشتند تیم ملی والیبال نشسته ایران مثل همیشه قهرمان شود اما واقعیت این است که بقیه تیم ها هم کار می کنند و دیدید که بوسنی چقدر خوب و قدرتمند بازی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال نشسته ایران در دیدار فینال بازی های پارالمپیک برابر بوسنی 3 بر یک شکست خورد و به عنوان نایب قهرمانی این دوره از بازی ها دست پیدا کرد.

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

طلاهاي ايران دورقمي شد

قهرماني و ركوردشكني خالوندي در پرتاب نيزه

محمد خالوندي قهرمان مسابقات پرتاب نيزه پارالمپيك شد تا آخرين ورزشكار طلايي ايران در لندن لقب گيرد.

به گزارش خبرنگار ايسنا، محمد خالوندي ملي‌پوش پرتاب نيزه ايران در كلاس F58/57 موفق شد با شكستن ركورد جهان و پارالمپيك، مدال باارزش طلاي اين ماده را به خود اختصاص دهد و تعداد مدال هاي طلاي ايران در پارالمپيك 2012 را به 10 برساند.

تصویر  
خالوندي در همان پرتاب اول كار را تمام كرد و با ثبت ركورد 50 متر و 98 سانتي‌متر با شكستن ركورد جهان، امتياز 1044 را براي خود ثبت كرد و از رقبا فاصله گرفت. پرتاب‌هاي دوم و سوم او هم باز نزديك به ركوردش بود و به ترتيب 50 متر و 96 سانتيمتر و 50 متر و 33 سانتيمتر را در حركت‌هاي دوم و سوم ثبت كرد.

تصویر

در حالي بود كه خالوندي كه در كلاس F58 مسابقه مي‌داد و رقابت بسيار نزديكي با باتيستاي برزيلي در كلاس F 57 داشت؛ چرا كه اين پرتابگر موفق شده بود ركورد جهان را در F 57 شكسته و تنها 20 امتياز با خالوندي فاصله داشت اما نتوانست در شش پرتاب خود به قهرمان ايراني برسد و پرتابگر ايران در نهايت مدال با ارزش طلا را نصيب كاروان "دلوار" كرد تا دهمين مدال طلاي ايران به دست آيد و تلخي شكست واليبال نشسته در فينال تا حدودي فراموش شود.

خالوندي كه پس از سه پرتاب اولش، مدال طلا را حتمي مي ديد، در پرتاب چهارم 48 متر و 96 سانتي متر انداخت، در پرتاب پنجم 47 متر و 43 سانتي متر را ثبت كرد و در پرتاب ششم حد نصاب 40 متر و 48 سانتي متر را از خود به جاي گذاشت.

تصویر

برزيل و مصر هم در اين ماده نقره و برنز گرفتند.

كاروان ورزشي ايران تا به حال صاحب 10 مدال طلا، 7 نقره و 6 برنز شده است و فوتبال 7 نفره، آخرين شانس مدال ايران در لندن است.

امشب(يكشنبه شب) پرونده بازي‌هاي پارالمپيك 2012 بسته مي شود و تيم فوتبال 7 نفره ايران ساعت 17 به وقت تهران براي كسب مدال برنز با برزيل مسابقه مي‌دهد.

New Member
سپاس‌های ارسالی: 66 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

پست توسط mi'ad »

5 ابر انسـان پارالمپیـک 2012 لنـدن آشنـا   

مسابقات پارالمپیک لندن جریان دارد و در آن علاوه بر رویدادهای ورزشی که جذابیت خاص خود را دارند، می توان با ورزشکارانی آشنا شد که سختی ها و محدودیت های ناشی از معلولیت برای آنها بی معناست. این آشنایی می تواند به زندگی ما روح تازه ای ببخشد.

مت استاتزمن Matt Stutzman ورزشکار 29 ساله آمریکایی که بدون داشتن دست، در رقابتهای تیر و کمان به کمک پاهای خود شرکت کرده است
تصویر

تصویر

او کمان را به کمک شانه اش می کشد و تیر را با پایش در کمان می گذارد !

لو دونگ Lu Dong شناگر 20 ساله چینی که در روز اول مسابقات به مدال طلای رشته 100 متر کرال پشت کلاس S6 دست یافت

تصویر

تصویر

او که فاقد هر دو دست است برای حرکت استارت در مسابقات و جهت ثابت ماندن در لبه استخر، حوله ای را که مربیش در دست دارد با دندانهای خود محکم می گیرد

ژنگ تائو Tao Zheng شناگر 21 ساله چینی که در روز اول مسابقات به مدال طلای 100 متر کرال پشت کلاس S6 دست یافت

تصویر

او که فاقد هر دو دست است برای حرکت استارت در مسابقات و جهت ثابت ماندن در لبه استخر، حوله ای را که مربیش در دست دارد با دندانهای خود مجکم می گیرد

ناتالیا پارتیکا Natalia Partyka ورزشکار 23 ساله لهستانی در رشته تنیس روی میز تک نفره زنان که یکی از شش ورزشکاری است که در طول تاریخ هم در المپیک و هم در پارالمپیک شرکت داشته است

تصویر

تصویر

او در المپیک و پارالمپیک سال‌های آتن ۲۰۰۴ و پکن ۲۰۰۸ نیز حاضر بود و در پارالمپیک هر دو دوره مدال طلا را به گردن آویخت

خوان خوزه مندز Juan Jose Mendez دوچرخه سوار 58 ساله اسپانیایی در رشته 1 کیلومتر کلاس C1-2-3 که فاقد دست و پای چپ است

تصویر

تصویر

او که در پارالمپیک پکن نیز حاضر بود با یک دوچرخه که خاص وی طراحی شده است مسابقه می دهد
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

پاداش ویژه برای قهرمان پارالمپیک /استخدام رسمی نصیری و اهدای خودرو
مدیرعامل شرکت مس ایران پاداش ویژه‌ای را برای قهرمان دوی 1500 متر پارالمپیک در نظر گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم استقبال از پیمان نصیری، قهرمان مسابقات دوی پارالمپیک ایران امروز دوشنبه در رفسنجان برگزار شد که طی آن پوستین دوز، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران پاداش ویژه‌ای را برای این ورزشکار در نظر گرفت.

براین اساس قرار شد این ورزشکار به استخدام یکی از شرکت‌های مس در سرچشمه درآید و خودروی ال 90 به وی اهدا شود.

حسین منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید این اخبار گفت: پیمان نصیری بازیکن و ملی پوش مس سرچشمه است که تمرین در ارتفاعات سرچشمه یکی از عوامل موفقیت او بوده است.

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”