لیگ جهانی والیبال 2015

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3006
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 بهمن 1392, 11:40 am
سپاس‌های ارسالی: 4604 بار
سپاس‌های دریافتی: 6811 بار

Re: لیگ جهانی والیبال 2015

پست توسط bamn »

    اشکالی نداره! خودتان را ناراحت نکنید! فکر کنید اینها بازی تدارکاتی بوده برای آماده شدن تیم جهت حضور در جام جهانی و المپیک! این تیم الان احتیاج به فشار و ناراحتی و استرس مضاعف ندارد! باید فرصت داشته باشد مصدومانش را جمع و جور کند و روی نقاط ضعفش بیشتر کار نماید تا انشالله در مسابقات پیش رو نتایج بهتری کسب کند . تیم دیشب بدجوری تحت فشار و استرس بود ، انگار که تماشاگران بیشتر از لهستان تیم ایران را تحت فشار قرار داده بودند . دست کواچ هم که تقریباً خالی بود . تیم باید بازیکنی داشته باشد که اینطور مواقع با ورودشان به زمین روحیه و حال و هوای بازی را عوض کنند . نمی گویم دست به جوان گرایی بزنند ، جوان گرایی مال بعد از المپیک است! اما والیبال ایران هنوز هم در رده های پایه جزو قدرت های جهان است و اینطوری نبوده که بگوییم یک نسل طلایی داشته ایم و دارد کم کم به آخر خط می رسد! جوان ها هم باید میدان ببینند . بعضی از بازیکنان حاضر در تیم فعلی ، نه در بردها نقش دارند ، نه در باخت ها ، در هر ست حداکثر یکی-دو دقیقه به میدان فرستاده می شوند تا بازیکنان اصلی نفسی چاق کنند و دستورات جدید مربی را بگیرند! بجای اینها می توان بازیکنان جوانی را به کار گرفت که با کمی میدان دیدن خودشان تبدیل به مهره هایی کلیدی می شوند .

و اما نتایج این هفته ، که با توجه به قانون احتساب بیشترین برد در جداول گروهها ، معادلات کمی دچار تغییر شده اند!

در گروه A ، برزیل هر دو بازی در خانه استرالیا را با پیروزی های سه امتیازی پشت سر گذاشت و صربستان هم با دو برد 3-1 و 3-2 برابر میهمانش ایتالیا ، حال آنهایی را که هفته قبل با وجود امتیاز بیشتر در رده سوم قرارش داده بودند گرفت!!! در این گروه برزیل با 8 برد و 24 امتیاز صدر نشین است ، صربستان با 6 برد و 19 امتیاز دوم است ، ایتالیا با 5 برد و 14 امتیاز سوم است و استرالیا هم با یک برد و 3 امتیاز در قعر گروه قرار دارد و گزینه اصلی سقوط به دسته دو در سال آینده است! در هفته پایانی این گروه برزیل میزبان ایتالیاست و استرالیا پذیرایی صربستان خواهد بود . صربستان کار آسان تری در پیش دارد و احتمالاً صاحب سهمیه اول گروه خواهد شد . اما برزیل هم ممکن است این هفته به بازیکنان اصلی اش استراحت بدهد تا خودشان را برای میزبانی مرحله نهایی آماده کنند که امتیازی برای ایتالیا خواهد بود . البته همانطور که قبلاً هم گفتم هر دو تیم صربستان و ایتالیا در مرحله نهایی در یک گروه خواهند بود و اول یا دوم شدن خیلی برایشان تفاوتی ایجاد نمی کند اما با توجه به سه تیمه بودن گروهها شاید برایشان مهم باشد که بازی های چندم گروه را برگزار کنند؟!

در گروه B آمریکا هم دو برد راحت در زمین روسیه بدست آورد تا روسها حسابی خجالت زده شوند! هرچند احتمالاً در جام جهانی و المپیک از خجالت رقابیشان در خواهند آمد! ایران هم که دیدید ، مسابقه اول را به سختی با نتیجه 3-2 برد اما مسابقه دوم را 3-1 واگذار کرد تا امیدهایش برای صعود به مرحله نهایی بسیار کمرنگ باشد! در این گروه آمریکا با 8 برد و 23 امتیاز اول است و صعودش به مرحله نهایی را قطعی کرده ، لهستان با 7 برد و 20 امتیاز دوم است ، ایران با 5 برد و 15 امتیاز سوم است و روسیه بدون برد و با 2 امتیاز در قعر جدول قرار دارد و از آنجایی که ساز و کار رده بندی تیم ها تا لحظه آخر نامشخص است این شانس را دارد که شاید به لطف رنکیگ بالایش ، به دسته دو سقوط نکند! این هفته ایران اگر به دنبال صعود است باید هر شش امتیاز میزبانی از روسیه را بگیرد و امیدوار باشد که آمریکا در زمین لهستان هر دو بازی را برنده شود که امید اندکی است چون به نظرم لهستان امسال قوی تر از آمریکا ظاهر شده و خیلی بعید است که در خانه خودش نتواند حداقل یک بازی را برنده شود!

در گروه C بلغارستان میزبان کوبا بود و هر دو بازی را سه امتیازی برنده شد! آرژانتین هم از میزبانیش برابر کانادا استفاده کرد و با نتایج 3-1 و 3-2 این تیم را شکست داد! قانون جدید مسابقات به نفع هیچ تیمی نباشد ، برای آرژانتین خوب شده است! چون حالا کانادا و آرژانتین هر دو شش برده هستند و با اینکه کانادا 5 امتیاز بیشتر دارد ، کافی است تا آرژانتین هفته آخر یکی از دو بازیش در زمین بلغارستان را برنده شود تا به مرحله نهایی راه یابد در حالی که کانادا بازی هایش تمام شده و در هفته آخر بازی ندارد!

در گروه D هم صعود فرانسه به مرحله نهایی قطعی شده است . البته این تیم بازی دومش برابر ژاپن را 3-2 برنده شد تا روند عدم امتیاز دهی اش به حریفان پایان یابد اما حدس می زنم در این بازی از بازیکنان ذخیره اش استفاده کرده باشد . جمهوری چک هم دو برد 3-2 و 3-1 برابر کره جنوبی بدست آورد . در این گروه فرانسه با 10 برد و 29 امتیاز صدرنشین بلامنازع است و هفته آخر میزبان کره جنوبی خواهد بود ، ژاپن و جمهوری چک هر کدام با 4 برد و به ترتیب با 14 و 9 امتیاز دوم و سوم هستند و هفته آخر در زمین جمهوری چک به مصاف هم خواهند رفت و کره جنوبی با 2 برد و 8 امتیاز قعرنشین است .

و در گروه E رقابت بین بلژیک و هلند به هفته پایانی کشیده شده است . این هفته هلند دو برد 3-0 و 3-2 در زمین فنلاند کسب کرد و بلژیک هم 3-1 و 3-0 میزبانش پرتغال را شکست داد . در هفته پایانی بلژیک که با 9 برد و 25 امتیاز صدرنشین است پذیرای هلند خواهد بود که با 8 برد و 22 امتیاز ، مطمئناً با تمام قوا به میدان خواهد آمد! فنلاند و پرتغال هم که با 2 و یک برد و 9 و 4 امتیاز ، در انتهای جدول گروه هستند و در زمین پرتغال مسابقه می دهند .

مسابقات نهایی دسته سه هم روزهای چهارم و پنجم جولای برگزار خواهد شد و در نیمه نهایی مونتنگرو با چین و اسلوواکی با مصر مسابقه خواهند داد .
   
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 562
تاریخ عضویت: دوشنبه 7 اسفند 1385, 4:54 am
سپاس‌های ارسالی: 1360 بار
سپاس‌های دریافتی: 1357 بار

Re: لیگ جهانی والیبال 2015

پست توسط mj_piremard »

با سلام
مشکل عمده تیم والیبال ما بر میگرده به سرویس ما در زدن سرویس پرشی با قدرت و سرعت ریاد در مواقع حساس ضعف داریم هیچ کدام از بازیکنان ایران نمیتونن سرویس پرشی قدرتی خوب بزنن.
دلیلشم قبلا گفتم سرویس پرشی مثل شوت پشت محوطه فوتباله مربی نمیتونه بیاد تو چهار ما به بازیکن سرویس پرشی زدن یاد بده از پایه باید روش کار بشه مثل این میمونه که کیروش بخواد قبل جام جهانی بیاد به بازیکنان دریبل شوت پاس یاد بده میشه نه نمیشه
 چه خوب خوند حرف دلمو 
  
[FONT=Arial,sans-serif]  سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.
     
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3006
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 بهمن 1392, 11:40 am
سپاس‌های ارسالی: 4604 بار
سپاس‌های دریافتی: 6811 بار

Re: لیگ جهانی والیبال 2015

پست توسط bamn »

  تصویر 
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 141
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 6 شهریور 1390, 8:58 am
سپاس‌های ارسالی: 29 بار
سپاس‌های دریافتی: 306 بار

Re: لیگ جهانی والیبال 2015

پست توسط sazan1978 »

bamn نوشته شده:  تصویر 


اما می توانيم جلوی سقوط روسيه را بگيريم تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3006
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 بهمن 1392, 11:40 am
سپاس‌های ارسالی: 4604 بار
سپاس‌های دریافتی: 6811 بار

Re: لیگ جهانی والیبال 2015

پست توسط bamn »

sazan1978 نوشته شده:
bamn نوشته شده:  تصویر 


اما می توانيم جلوی سقوط روسيه را بگيريم تصویر


روسیه سقوط کرد! اطلاعات کامل ، فردا!
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3006
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 بهمن 1392, 11:40 am
سپاس‌های ارسالی: 4604 بار
سپاس‌های دریافتی: 6811 بار

Re: لیگ جهانی والیبال 2015

پست توسط bamn »

  با عرض سلام مجدد و تسلیت ایام شهادت حضرت امام علی(ع) . 

 خب ، لیگ جهانی 2015 برای ایران به پایان رسید (البته پس از پایان کامل مسابقات ، جدول رده بندی نهایی آن را هم منتشر خواهم نمود) . با توجه به برنامه فشرده ای که در پیش روی فدراسیون والیبال قرار دارد ، عدم راهیابی به مرحله نهایی برای تیم ایران چندان هم بد نبود! متاسفانه خیلی ها هستند که اینطور حساب و کتاب ها را درک نمی کنند و فقط برد مطلق می خواهند آن هم از تیمی که تازه سومین تجربه حضورش را در لیگ جهانی پشت سر می گذاشت! واقعاً جای تاسف است که قسمت مهمانان ویژه سالن آزادی (یا همان VIP) در بازی آخر با روسیه خلوت بود!!! 
 در اینجا ما ابتدا مروری می کنیم بر نتایج کسب شده در آخرین هفته مسابقات گروهی و سپس نگاه مختصری خواهیم داشت به مسیری که تیم ملی والیبال کشورمان در ماه های آتی باید پشت سر بگذارد و البته فراموش نکنید که والیبال در تیم ملی بزرگسالان خلاصه نمی شود! همین الان تیم های ملی نوجوانان و دانشجویان در حال رقابت در بالاترین سطح جهان هستند و نتایج خوبی هم کسب کرده اند . 

 در گروه A برزیل میزبان ایتالیا بود که بازی نخست را 3-0 برنده شد اما بازی دوم را 2-3 به میهمانش واگذار کرد . اما در دیگر رقابت این گروه که جنبه حیاتی داشت استرالیا از صربستان پذیرایی می کرد . صربستان مسابقه نخست را 3-1 پیروز شد اما استرالیا در دیدار دوم موفق شد با نتیجه 3-2 پیروز شود . به این ترتیب تیم استرالیا با کسب 2 پیروزی و 5 امتیاز ، از خطر سقوط به دسته دوم در سال آینده نجات یافت! در این گروه برزیل که به عنوان میزبان مرحله نهایی نیازی به ترک تازی نداشت با تمام قدرت به مصاف رقبا رفت و با 9 برد و 28 امتیاز در صدر قرار گرفت . صربستان با 7 برد و 23 امتیاز سهمیه اول گروه را کسب کرد و ایتالیا با 6 برد و 16 امتیاز به سهمیه دوم گروه دست یافت . استرالیا هم که در گروه آخر شد اما در کمال ناباوری توانست حضورش در سطح یک لیگ جهانی والیبال را حفظ کند! 
 (البته فراموش نکنید جدول مسابقات لیگ جهانی در سه سال گذشته دستخوش تغییرات فراوانی شده و هیچ بعید نیست مسئولان برگزاری مسابقات باز هم جدول سال آینده را به نفع بعضی تیم ها مثل روسیه یا آلمان - که امسال انصراف داده بود - دستکاری کنند!) 

 در گروه   تیم والیبال کشورمان این امید اندک را داشت که لهستان هر دو بازی خانگی اش برابر آمریکا را واگذار کند اما لهستان همان مسابقه اولش را 3-2 برد و خیال همه را راحت کرد و در مسابقه دوم آمریکایی ها که این لطف را به لهستان کرده بودند و در عوض دلشان نمی خواست به عنوان تیم دوم گروه صعود کنند ، 3-1 پیروز شدند! تیم ایران هم مسابقه اولش را امیدوارانه ظاهر شد و 3-0 روسیه را شکست داد اما در مسابقه دوم که نتیجه اش دیگر هیچ تاثیری برایشان نداشت چندان قاطع ظاهر نشدند و این روسها بودند که 3-1 پیروز شدند ، شاید که از سقوط به دسته دوم نجات یابند ، اما نشد! به این ترتیب در این گروه آمریکا با 9 برد و 27 امتیاز اول شد ، لهستان با 8 برد و 22 امتیاز در جای دوم ایستاد ، ایران با 6 برد و 18 امتیاز سوم شد و روسیه با یک برد و 5 امتیاز در قعر جدول قرار گرفت!  

 در گروه C شاگردان خولیو ولاسکو بالاخره توانستند خودی نشان دهند و به مرحله نهایی دسته دو راه یابند . آنها مسابقه اولشان در زمین بلغارستان را 3-0 واگذار کردند اما در مسابقه دوم با نتیجه 3-1 به برتری دست یافتند . به این ترتیب در این گروه بلغارستان که میزبان مرحله نهایی دسته دو است با 8 برد و 21 امتیاز صدرنشین شد و آرژانتین با 7 برد و 21 امتیاز تک سهمیه گروه را بدست آورد . کانادا هم که بدون شک بیشترین ضربه را از قوانین جدید خورد با 6 برد و 23 امتیاز سوم شد و کوبا با 3 برد و 7 امتیاز در رده چهارم ایستاد . 

 در گروه D فرانسه که صعودش را مسجل کرده بود هر دو مسابقه اش برابر کره جنوبی را با نتایج 3-0 و 3-1 پیروز شد و با 12 برد و 35 امتیاز (و از دست دادن تنها یک امتیاز) در صدر جدول گروه ایستاد . جمهوری چک هم میزبان ژاپن بود که مسابقه اول را 3-0 باخت و مسابقه دوم را 3-0 برنده شد! بعد از فرانسه ، ژاپن با 5 برد و 17 امتیاز در این گروه دوم شد ، جمهوری چک هم با 5 برد و 12 امتیاز در رده سوم ایستاد و کره جنوبی با 2 برد و 8 امتیاز آخر شد . 

 در گروه E بلژیک مسابقه اولش برابر هلند را 3-2 پیروز شد تا خیالش از بابت صعود راحت شود و مسابقه دوم را 3-0 واگذار کرد! فنلاند هم در زمین پرتغال دو برد 3-2 و 3-1 بدست آورد تا پرتغال تیمی باشد که از دسته دو به دسته سه سقوط می کند! در این گروه بلژیک با 10 برد و 27 امتیاز اول شد ، هلند با 9 برد و 26 امتیاز در رده دوم ایستاد ، فنلاند با 4 برد و 14 امتیاز سوم شد و پرتغال با تنها یک برد و 5 امتیاز در قعر جدول ایستاد . 

 به این ترتیب در مسابقات فینال دسته دو که روزهای 10 و 11 جولای (19 و 20 تیر) به میزبانی بلغارستان برگزار خواهد شد ، در مرحله نیمه نهایی بلغارستان با بلژیک و فرانسه با آرژانتین مسابقه خواهند داد و برندگان و بازندگانشان هم برگزارکنندگان دیدارهای فینال و رده بندی خواهند بود . تیمی که قهرمان دسته دو شود در گروه اول مرحله نهایی دست یک با برزیل و آمریکا همگروه خواهد بود و صربستان ، لهستان و ایتالیا نیز برگزار کنندگان مسابقات گروه دو خواهند بود . 

 همچنین مسابقات نهایی دسته سه هم برگزار شد . در مرحله نیمه نهایی این مسابقات ابتدا مونتنگرو 3-1 چین را شکست داد و سپس اسلوواکی میزبان 3-1 مغلوب مصر شد . در دیدار نهایی هم مصر 3-2 مونتنگرو را شکست داد و ضمن کسب عنوان قهرمانی جواز حضور در سطح دو سال آینده لیگ جهانی را کسب کرد . در دیدار رده بندی هم اسلوواکی 3-2 چین را شکست داد و سوم شد . 

 *** 

 و اما برنامه های آتی تیم ملی والیبال بزرگسالان کشورمان : 

 در فاصله روزهای 31 جولای تا 8 آگوست (9 تا 17 مردادماه) تهران میزبان مسابقات والیبال قهرمانی آسیا خواهد بود . البته با توجه به اینکه این مسابقات تاثیری در کسب سهمیه جام جهانی و انتخابی المپیک نخواهد داشت و جهت جلوگیری از خستگی تیم ملی اصلی ، تیم ملی ب ایران در این مسابقات حاضر خواهد شد اما ممکن است از یکی-دو بازیکن تیم اصلی هم استفاده نمایند . در این مسابقات تیم ایران در گروه A با تیم های قزاقستان ، تایوان ، کویت و عمان همگروه می باشد . 

 کمی بعد ، یعنی در فاصله زمانی 8 تا 23 سپتامبر (17 شهریور تا اول مهر) تیم ملی والیبال باید در مسابقات جام جهانی در ژاپن به میدان برود که دو تیم اول این مسابقات جواز حضور در المپیک 2016 ریودوژانیرو را کسب خواهند کرد! برنامه مسابقات ایران در این دوره به گونه ای تنظیم شده که شانس ایران را برای کسب رده های بالایی مسابقات زیاد نموده است! تیم ایران در اولین مسابقه (8 سپتامبر) به مصاف آرژانتین می رود که تحت هدایت خولیو ولاسکو ، مسابقه بسیار حساسی برای تیم ایران خواهد بود و برتری در آن می تواند از نظر روحی برای تیم بسیار مهم باشد . روز 9 سپتامبر ایران با نماینده اول آفریقا که به احتمال زیاد مصر خواهد بود مسابقه می دهد و روز 10 سپتامبر به مصاف ونزوئلا خواهد رفت . با توجه به اینکه والیبالیست های کشورمان معمولاً در آغاز مسابقات استارت خوبی ندارند و طول می کشد تا گرم شوند ، این سه مسابقه به خوبی در آغاز راه ایران چینش شده اند و پس از آن رقابت های اصلی ایران پشت سر هم خواهد بود! روز 12 سپتامبر با لهستان ، 13 سپتامبر با روسیه ، 16 سپتامبر با ایتالیا و 17 سپتامبر با آمریکا . خب ، تا اینجا تیم ایران می تواند تکلیف خودش را مشخص کند که آیا در این رقابت با غول های بزرگ والیبال جهان حرفی برای گفتن دارد یا نه . اگر جواب مثبت باشد بعد از آن قرار گرفتن در رده های بالای جدول یا حتی رسیدن به سهمیه المپیک دور از دسترس نخواهد بود چون آسان ترین رقبای ایران در بازی های پایانی چینش شده اند و با یک برنامه ریزی و ریکاوری مناسب که جلوی خستگی زیاد بازیکنان گرفته شود به راحتی می شود امتیازات این مسابقات را در کیسه ریخت! 18 سپتامبر با ژاپن میزبان ، 21 سپتامبر با استرالیا ، 22 سپتامبر با کانادا و 23 سپتامبر با تیم دوم آفریقا که احتمال فراوان یکی از سه تیم تونس ، کامرون یا مراکش خواهد بود! 

 البته نباید خیلی سطح توقعات را بالا برد . تیم ایران از نظر تکنیکی ضعف آنچنانی ندارد و بازیکنانش جزو باهوش ترین والیبالیست های جهان هستند اما از نظر بدنسازی و روانی ضربه پذیر می باشند و کادر فنی باید حسابی حواسشان به این دو نقطه ضعف باشد! 

 تیم ایران این شانس را خواهد داشت که می 2016 در مسابقات انتخابی المپیک در ژاپن به میدان برود . در آن مسابقات که با حضور 4 تیم از قاره آسیا و 4 تیم منتخب سایر قاره ها برگزار خواهد شد (تیم های قاره آسیا ژاپن میزبان بعلاوه ایران ، استرالیا و کره جنوبی هستند) سه تیم برتر مسابقات بعلاوه بهترین تیم آسیایی ، به مسابقات المپیک راه خواهند یافت . که به این ترتیب شرایط نسبت به انتخابی المپیک 2012 بسیار بهتر خواهد بود . در انتخابی المپیک 2012 لندن 8 تیم (5 تیم آسیایی و سه تیم بین المللی) برای کسب تنها دو سهمیه (تیم اول مسابقات و بهترین تیم آسیا) با یکدیگر مسابقه دادند که صربستان با 21 امتیاز اول شد و استرالیا با 15 امتیاز در رده دوم ایستاد و ایران با 14 امتیاز سوم شد! 

 بطور کلی شرایط کسب سهمیه المپیک 2016 ریودوژانیرو ، نسبت به المپیک قبلی تفاوت کرده و سهمیه ها به این شکل تقسیم شده است : 1 سهمیه برزیل میزبان - 2 سهمیه جام جهانی - یک سهمیه انتخابی آفریقا - یک سهمیه انتخابی اروپا - یک سهمیه انتخابی آمریکای جنوبی - یک سهمیه انتخابی آمریکای شمالی - 4 سهمیه انتخابی ژاپن - و یک سهمیه انتخابی بین قاره ای بین چهار تیم منتخب از اروپا و آمریکای شمالی که همزمان با مسابقات انتخابی ژاپن در همین کشور برگزار خواهد شد . 

 با آرزوی موفقیت برای تیم ملی والیبال کشورمان که نتنها شایسته حضور در المپیک 2016 که شایستگی کسب مدال را هم در این مسابقات دارد!  
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3006
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 بهمن 1392, 11:40 am
سپاس‌های ارسالی: 4604 بار
سپاس‌های دریافتی: 6811 بار

Re: لیگ جهانی والیبال 2015

پست توسط bamn »

  فرانسه به حقش رسید!این تیم که سال گذشته در شرایطی مشکوک در مسابقه فینال دسته دو لیگ جهانی مغلوب استرالیا شده بود این بار موفق شد با قاطعیت عنوان قهرمانی دسته دو لیگ جهانی را کسب کرده و به مسابقات فینال دسته یک راه یابد . این تیم در دیدار نیمه نهایی 3-0 آرژانتین را شکست داد و در فینال هم 3-0 بلغارستان میزبان را مغلوب کرد . در دیدار رده بندی هم آرژانتین 3-2 بلژیک را شکست داد و سوم شد . گفتنی است تیم بلژیک دیدار نیمه نهایی را با نتیجه 3-1 به بغارستان واگذار کرده بود .

به این ترتیب فرانسه باید در روزهای 15 و 17 جولای در گروه یک مرحله نهایی لیگ جهانی امسال به ترتیب با تیم های برزیل و آمریکا مصاف دهد .
  
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3006
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 بهمن 1392, 11:40 am
سپاس‌های ارسالی: 4604 بار
سپاس‌های دریافتی: 6811 بار

Re: لیگ جهانی والیبال 2015

پست توسط bamn »

  آیا فرانسه امسال قهرمان می شود؟
بامداد امروز در نخستین دیدار مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال 2015 ،تیم فرانسه در کمال ناباوری برزیل میزبان و مدعی اول قهرمانی را 3-1 شکست داد و تا حدود زیادی شانسش را برای حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات بالا برد . فرانسه که در مرحله مقدماتی دسته دو در گروه خودش تنها یک امتیاز به حریفانش داده بود ، در مرحله نهایی دسته دو هم با اقتدار قهرمان شد و حالا با این پیروزی برای مدعیان قهرمانی دست یک هم خط و نشان کشید . در دیگر دیدار بامداد امروز ایتالیا 3-2 صربستان را مغلوب کرد .
  
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3006
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 بهمن 1392, 11:40 am
سپاس‌های ارسالی: 4604 بار
سپاس‌های دریافتی: 6811 بار

Re: لیگ جهانی والیبال 2015

پست توسط bamn »

فرانسه قهرمان لیگ جهانی 2015 شد!!!
جدول رده بندی نهایی لیگ امسال تا یکی-دو روز دیگر اعلام خواهد شد .
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3006
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 بهمن 1392, 11:40 am
سپاس‌های ارسالی: 4604 بار
سپاس‌های دریافتی: 6811 بار

Re: لیگ جهانی والیبال 2015

پست توسط bamn »

  با عرض سلام مجدد .
دوستان ، این ظاهراً رده بندی نهایی لیگ جهانی والیبال 2015 می باشد . البته ما که از این شانس ها نداریم! پارسال هم بعد از اینکه جدول را در اینجا منتشر کردم ، جدول نهایی را تغییر دادند و نهایی تر کردند!!! به هر حال شما همین جدول را داشته باشید تا پرونده این مبحث بسته شود! با امید موفقیت و پیروزی برای تیم ملی والیبال کشورمان در میادین بزرگی که طی یک سال آینده در پیش دارد .

1- فرانسه

2- صربستان

3- آمریکا

4- لهستان

5- برزیل / ایتالیا

  ایران


8- استرالیا / روسیه

10- بلغارستان

11- آرژانتین

12- بلژیک

13- ژاپن / هلند

15- کانادا / چک / فنلاند

18- کوبا / پرتغال / کره جنوبی

21- مصر

22- مونتنگرو

23- اسلوواکی

24- چین

25- یونان / اسپانیا / ترکیه

28- قزاقستان / پورتوریکو

30- مکزیک / تونس / ونزوئلا
   
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 آبان 1392, 7:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

Re: لیگ جهانی والیبال 2015

پست توسط Hesam - 1994 »

بازم خدا رو شکر
در گذشته آرزومون بود با اون تیمای بالا دستی بازی کنیم
ایشالا در آینده بهتر میشه
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”