خودروهایی برای سال 2030+عکس

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه 29 اردیبهشت 1386, 3:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

خودروهایی برای سال 2030+عکس

پست توسط typhoon »

بسیاری از ما همیشه در تخیلات خود سعی می کنیم تا آینده را تصور کنیم. این که ما در آینده چگونه زندگی می کنیم و یا این مسئله که وسایل مختلف در آینده چه شکلی به خود خواهند همیشه از جمله سوالاتی بوده است که ذهن ما را به خود مشغول کرده است. اما هستند افرادی هم که این تصورات خود را به واقعیت نزدیک می کنند و سعی می کنند تا آینده را شکل دهند.
به گزارش [External Link Removed for Guests]، دو طراح خوش ذوق از کشورهای مولداوی و رومانی طرح هایی را برای ساخت انومبیل های برای سال 2030 میلادی ارائه داده اند. در این مطلب این طرح ها را به شما معرفی می کنیم تا شاید تا حدودی متوجه شوید که آینده صنعت خودرو به چه شکل خواهد بود.
 تصویر 

" ولاد آکوبت" طراح خوش ذوق اهل کشور رومانی طرحی را به منظور یک خودروی تک نفره با چهار چرخ ارائه کرده است. در این طرح از یک سقف شفاف به مانند پوشش کابین هواپیماهای جنگی استفاده شده است که بالا و پایین رفته و به شخص اجازه ورود و یا خروج از خودرو را می دهد.
 تصویر 

صفحات خورشیدی بر بالای این خودرو و بر روی پوشش شفاف آن کار شده است و انرژی مورد نظر موتورهای الکترونیکی این خودرو را که در درون چرخ ها قرار گرفته است را تامین می کند. این خودرو هیچ گونه آلودگی تولید نکرده و کاملا با محیط زیست سازگار است. البته به دلیل اندازه کوچک و به تبع اندازه و توان کوچک و کم موتور و باطری ها این خودرو برای استفاده درون شهری مناسب خواهد بود.
طرح جالب دیگر برای سال 2030 از طراح اهل کشور مولداوی " میهایی استاماتی" است. یک خودرو شبیه به یک حلزون که کلا با پوششی شفاف پوشیده شده است و دید بهتری را نسبت به اطراف به ما می دهد.
 تصویر 
در این خودرو نیز از باطری های خورشیدی که بر روی سقف این خودرو تعبیه شده است برای تولید نیرو استفاده می شود. این خودرو با قابلیت حمل 4 نفر سرنشین دارای موتورهایی در عقب خودرو است. همچنین این امکان وجود دارد که بخشی سلیندر شکل به انتهای خودرو اضافه شده تا خودرو بتواند سرنشینان بیشتری را حمل کند.

[External Link Removed for Guests]
Old soldiers never die.They just fade away
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”