3400 دستگاه اتوبوس و ميني بوس وارد ناوگان حمل و نقل شهري مي شود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

3400 دستگاه اتوبوس و ميني بوس وارد ناوگان حمل و نقل شهري مي شود

پست توسط Don Corleone »

خبرگزاري فارس: معاون حمل و نقل ترافيك شهرداري تهران گفت: 2500 دستگاه اتوبوس جديد و 900 دستگاه ميني بوس گازسوز تا پايان زمستان سال جاري وارد ناوگان اتوبوسراني تهران مي شود.


به گزارش خبرگزاي فارس به نقل از روابط عمومي معاونت حمل و نقل ترافيك سيدجعفر تشكري هاشمي با اعلام اين مطلب افزود: موضوع بهبود وضعيت حمل و نقل همگاني با محوريت نوسازي ناوگان اتوبوسراني از مهمترين موضوعاتي است كه در دستور كار مديريت شهري در حوزه ترافيك قرار دارد كه به بخش قابل توجهي از آن در زمستان 85 جامه عمل پوشانه مي شود.
وي افزود: به منظور تأمين اتوبوس هاي موردنياز در اوليت اول خودروسازان داخلي قرار دارند و در صورتي كه آنها نتوانند پاسخگوي نيازهاي موجود باشند اير منابع را از نظر دور نخواهيم داشت.
تشكري هاشمي بابيان اينكه در حال حاضر تست هاي ميداني ميني بوس هاي گازسوز جهت به كارگيري در سامانه حمل و نقل عمومي در دست انجام است تصريح كرد: چنانچه پاسخ بررسي هاي فني مثبت باشد ميني بوس هاي گازسوز به منظور جابه جايي مسافران به كار گرفته خواهند شد.
معاون شهردار تهران يكي از منابع توليد آلودگي ها را ميني بوس هاي آلاينده و فرسوده برشمرد و اضافه كرد: در صورت دارابودن شرايط عملكرد مورد نظر بر اساس تفاهم هاي اوليه 900 دستگاه ميني بوس و گازسوز جايگزين ميني بوس هاي با عمر بالاي 30 سال مي شوند.
معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران در پايان با تأكيد بر اهميت گسترش و تكميل مترو به رغم تمامي تدابير و تمهيدات پيش بيني شده به منظور توسعه ساير وسايل حمل و نقلي تصريح كرد: مترو به عنوان اساس و شالوده حمل و نقل عمومي انبوه بر از جايگاه ويژه اي نزد مديريت شهري برخوردار است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”