4930 مورد تخريب رسانه اي عليه احمدي نژاد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 1 اسفند 1387, 4:27 am
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

4930 مورد تخريب رسانه اي عليه احمدي نژاد

پست توسط hani1459 »

يك كارشناس خبري خبر داد:
4930 مورد تخريب رسانه اي عليه احمدي نژاد
خبرگزاري فارس: يك كارشناس خبري گفت: تخريب رسانه اي عليه احمدي نژاد در چهار سال اين دولت 4 هزار و 930 مورد بوده است كه اين موضوع مظلوميت دولت نهم را نشان مي‌دهد.
به گزارش خبرگزاري فارس از تنكابن، سيد‌حسين علوي جمعه شب در همايش انتخاب اصلح و شاخص‌هاي اصولگرايي كه از سوي حاميان دولت نهم در مسجد ولي عصر(عج) تنكابن برگزار شد، افزود: آيا اصلاح‌طلبان واقعا اصلاح‌طلب هستند كه با نگاهي كوتاه به گذشته متوجه مي‌شويم آنان چه عملكردي داشتند.
وي ادامه داد: در نشريات زنجيره‌اي‌ كه در حال حاضر مسئولان آن در راديو آمريكا و تلويزيوني استكبار جهاني عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي صحبت مي‌كنند، متوجه مي‌شويد كه آنها به اين نظام و مردم چه خيانتي كردند.
علوي اظهار داشت: آنها مشكلات فرهنگي كشور را آزاد نبودن موسيقي، رقص و ماهواره عنوان كردند.
وي تصريح كرد: امروز به بركت اقتدار، پايداري و بي‌توجهي به آمريكا توانستيم به دستاوردهاي بزرگي در بخش‌هاي مختلف دست يابيم و استقلال اقتصادي نسبت به دولت‌هاي ديگر در دولت نهم بيشتر مشاهده شده است.
علوي تصريح كرد: در بررسي‌هايي كه به عمل آمد، ميزان تخريب در هشت سال دولت هاشمي چهار مورد بود كه منجر به تعطيلي دو نشريه شد و در هشت سال دولت خاتمي نيز هشت مورد بود سه نشريه تعطيل شد و در چهار سال دولت احمدي‌نژاد 4 هزار و 930 مورد بوده است كه اخيرا نيز روزنامه اعتماد ملي كاريكاتور احمدي‌نژاد را به چاپ رسانده است كه اين مظلوميت دولت نهم را نشان مي‌دهد.
يك كارشناس در ادامه به خدمات دولت نهم و سياست‌هاي داخلي و خارجي و پيشرفت‌هاي علمي، هنري، فرهنگي، اجتماعي و سياسي دولت احمدي‌نژاد پرداخت.
وي در پايان گفت: اصلاحات بايد جهت‌گيري اصلاح به سوي اصول باشد و اگر اصلاح‌طلب حقيقي و درست باشيم، بايد به سوي حق برويم و در مسير آرمان‌هاي شهدا و حضرت امام(ره) حركت كنيم.
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”