ملی پوش ایرانی شاغل در اسپانیا با 600 گرم شیشه دستگیر شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 29 دی 1387, 12:05 am
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

ملی پوش ایرانی شاغل در اسپانیا با 600 گرم شیشه دستگیر شد

پست توسط @lirez@ »

سایت گل - یک بازیکن ملی پوش ایرانی که در اسپانیا فعالیت می‌کند به دلیل حمل مواد مخدر (از نوع شیشه) در فرودگاه بین‌المللی میلان دستگیر شد.
به گزاش گل به نقل از ای اف پی این فوتبالیست ایرانی که با پروازی از تهران راهی میلان شده بود،در فرودگاه مالپنسا این شهر به دلیل جاسازی مواد مخدر از نوع شیشه دستگیر شد.
این خبر با گزارش ماموران پلیس فرودگاه از سوی خبرگزاری رسمی ایتالیا نیز تائید شد، اما هیچ نامی از این بازیکن ایرانی فاش نشده است. در جرئیات این خبر اعلام شده که این بازیکن 600 گرم شیشه در یک کفش دست‌ساز جاسازی کرده بود.

مگر به غیر از نکونام و شجاعی ایرانی دیگری که ملی پوش باشه در اسپانیا شاغل داریم؟
نکونام که چند روز پیش بازی داشت و شجاعی هم که 3 روز پیش عمل شدتصویرتصویر
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 283
تاریخ عضویت: چهارشنبه 18 اسفند 1389, 10:41 am
محل اقامت: بوشهر
سپاس‌های ارسالی: 14428 بار
سپاس‌های دریافتی: 3461 بار

Re: ملی پوش ایرانی شاغل در اسپانیا با 600 گرم شیشه دستگیر شد

پست توسط reza4087 »

اختصاصی:نه شجاعي نه نكونام/ ايراني دستگيرشده حسن لشكريان نام دارد
روزنامه كوريرره دلو اسپورت تصوير بازيكن و عكس جاسازي موادمخدر در كفش را منتشر كرده تا جاي هيچ حرف و حديثي باقي نماند
[External Link Removed for Guests]

سايت گل ـ در حالي كه خبر دستگيري يك بازيكن ايراني در فرودگاه ميلان رسانه‌هاي ايراني را به شدت نگران ملي‌پوشان شاغل در ليگ اسپانيا كرده است، بخش اسپانيايي سايت گل رمز اين جنجال را باز كرد.
كليد معما گزارش بلندي است در روزنامه كوريرره دلو اسپورت درباره دستگيري يك بازيكن ايراني به نام حسن عمو لشكريان كه 27سال دارد و ظاهرا به فوتبال مشغول است. روزنامه كوريرره دلو اسپورت تصوير بازيكن و عكس جاسازي موادمخدر در كفش را منتشر كرده تا جاي هيچ حرف و حديثي باقي نماند.
طبق گزارش روزنامه‌هاي اسپانيايي و ايتاليايي اين بازيكن كه از تهران به ايتاليا مي‌رفته است در بخش موادمخدر سالن ترانزيت فرودگاه ميلان بازداشت است. اين خبر البته همچنان ناراحت‌كننده است اما از اين جنبه كه فرد دستگير شده هيچ كدام از دو ملي پوش شاغل در ليگ اسپانيا نيستند جاي شكر دارد.
[External Link Removed for Guests]
بنابه گزارش خبرنگار گل از اسپانيا جواد نكونام و مسعود شجاعي اقدامات لازم را براي پيگيري اين خبر و شكايت از منتشركنندگان انجام خواهند داد، در خبري كه خبرگزاري فرانسه منتشر كرده بود روزنامه ماركا هم آن را بازنشر كرده است، نوشته شده بود كه اين بازيكن بین المللی (بازیکنی که در تیمهای خارجی بازی کرده ) است که رسانه ها به اشتباه آن را ملی ترجمه کزده اند. .
جالب اینکه عصر امروز جمعه روزنامه مارکا هم نام این بازیکن را اعلام کرد. حسن عمولشگریان بازیکن مورد نظر است که به عنوان یک بازیکن آماتور در لیگ های اسپانیا بازی می کند. براساس خبر مارکا این بازیکن 27 ساله است و 690 گرم شیشه به ارزش 250 هزار یورو را در کفش خود جاساز کرده بود. پویان آقاجان 32 ساله که مقیم رم است و مهدی رحمانی 39 مقیم ونیز نیز این بازیکن را همراهی می کرده اند.
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”