مانیتور 6630

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, شوراي نظارت, Thunderclap, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

مانیتور 6630

پست توسط Ma3ouD » سه شنبه 8 آبان 1386, 3:13 pm

سلام به همه دوستان عزیزم.چند روز پیش داشتم سیم کارتو داخل گوشیم جا میزدم که به اشتباه چپه گذاشتم.روشن کردم و دیدم که آنتن ندارم دو باره درستش کردم.بعد از یک ربع ساعت دیدم که مانیتور مثل تلوزیون برفک نشون میده.اما ثایت و بدون حرکت.
کمکم کنید که باید چیکار کنم :-( :sad:

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-ميدان خراسان
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط jabbar sing » سه شنبه 8 آبان 1386, 4:55 pm

Ma3ouD جان
اول گوشیتو فرمت #7370#* کن اگر درست نشد از فرمت سه کلید استفاده کن
امیدوارم که درست بشه چون تابحال با همچین موردی برخورد نکرده بودم
گر نگهدار من انست كه من ميدانم
شيشه را دربغل سنگ نگه ميدارد

ياعلي مدد

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72605 بار
سپاس‌های دریافتی: 31659 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 8 آبان 1386, 5:42 pm

Ma3ouD جان
اين موضوع ربطي به موضوع نادرست قرار دادن سيمکارت نداره، مشکل به ضربه LCD و يا مشکلات نرم افزاري مربوطه (ويروس)
يک بار با سه کليد 3 و * و Call گوشي رو فرمت کنيد، اگر مشکل رفع نشد، بايد LCD اون رو بررسي کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD » سه شنبه 8 آبان 1386, 5:44 pm

چندتا اس ام اس مهم توو مای فولدر دارم که روی فون مموری هستش.چه جوری بک آپ بگیرم ازش؟ :sad: :sad: که بعدش فرمت کنم

درضمن با آنتی ویروس NetQin که هر روز آپدیت میکنم قبلش اسکن کرده بودم.(کار هر روزم اینه که یک اسکن بکنم گوشی رو)

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72605 بار
سپاس‌های دریافتی: 31659 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 8 آبان 1386, 6:44 pm

Ma3ouD جان
قبل از ترميم LCD نميتونيد اين کار رو انجام بديد، اما اگر مشکل سخت افزاري باشه نيازي به فرمت نيست (با توجه به اينکه هر روز اسکن ميکنيد)
پس عملا اطلاعات حذف نخواهد شد (اگر به تعميرگاهي مراجعه ميکنيد حتما تاکيد کنيد که مستر ريست، فرمت و يا فلش نکنند گوشي رو)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Nokia”