قيمت 6750 يورو براي "تندر" منطقي است

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

قيمت 6750 يورو براي "تندر" منطقي است

پست توسط Don Corleone »

وزير صنايع و معادن در حاشيه نمايشگاه صنعت قطعه‌سازي خودرو اعلام كرد: خودروي ال نود (تندر) نه يك مائده آسماني و نه يك مصيبت است، فقط يك خودروي معمولي است.
به گزارش فارس، عليرضا طهماسبي وزير صنايع و معادن در حالي كه در يك راهرو تنگ نمايشگاه قطعه‌سازان در محاصره حدود 50 خبرنگار و عكاس قرار گرفته بود، در واكنش به اين سوال كه بالاخره تندر كي وارد بازار مي‌شود، گفت‌: طبق برنامه اين خودرو در بهمن ماه سال جاري پيش فروش شده و تا پايان سال به دست مرم مي‌رسد، ولي توجه داشته باشيد كه ال نود خودروي خارق العاده اي نيست.
وزير صنايع و معادن افزود: تندر طبق استانداردهاي جهاني در رده متوسط است و نه مصيبت‌ و نه مائده آسماني است، رسانه‌ها آن را بزرگ كرده‌اند.
طهماسبي در مورد قيمت خودروي تندر گفت: براي هر خودروي معمولي قيمت 6750 يورو منطقي است و با توجه به اين كه 40 درصد آن وارداتي است، بستگي به نرخ يورو دارد.
وزير صنايع و معادن در مورد تشكيل كميته بررسي آتش سوزي خودروي پژو 405 گفت: اين كميته تشكيل شده و نتيجه ان اعلام مي‌شود، برخي از آتش‌سوزي‌ خودروها به خاطر نقص فني در سيستم سوخت رساني بود و اين با تصادفات منجر به مرگ فرق دارد و از هم جدا هستند.
وزير صنايع و معادن صنعت خودرو را مهم و استراتژيك خواند و گفت: صنعت خودرو 4 درصد توليد ناخالص داخلي و صنعت قطعه‌سازي 5/2 درصد GDP را تشكيل مي‌دهد.
وي گفت: برنامه افزايش استاندارد قطعه‌سازي توسط وزارت صنايع با همكاري انجمن قطعه‌سازان اجرا مي‌شود.
طهماسبي افزود: صادرات قطعات خودرو الان 43 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته و تا پايان سال به رشد 50 درصدي مي‌رسد.
طهماسبي 60 درصد توليد خودروي تندر را ايراني خواند و افزود: در مورد سهم داخلي و قرارداد ال نود با نماينده كميسيون اصل 90 مجلس جلسه برگزار مي‌كنيم.
وزير صنايع و معادن تندر را رقيب سمند ايراني دانست و گفت: با آمدن اين خودرو به بازار تب بحث‌هاي آن فروكش خواهد كرد.
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”