860 تکواندوکار در انتخابی تیم ملی شرکت می کنند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

860 تکواندوکار در انتخابی تیم ملی شرکت می کنند

پست توسط samanrossonero »

با ثبت نام 276 تکواندوکار ، حمع مدعیان حضور در اردوی تیم ملی در اولین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی به 860 رسید.
به گزارش خبرنگار مهر، سومین روز از رقابت های انتخابی تیم ملی دقایقی قبل در دو وزن چهارم و پنجم آغاز شد که در مجموع 276 تکواندوکار در این مسابقات به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

دو روزنخست نیز 574 تکواندوکار در 6 وزن به رقابت پرداختند که این تعداد شرکت کننده در طول چند سال گذشته در رقابت های انتخابی تیم ملی بی سابقه بوده است.

اما روز گذشته رقابت ها، در سه وزن برگزار شد که در وزن دوم یا 58- کیلوگرم مجید سجادی از اصفهان عنوان نخست را کسب کرد، آرمان عطایی از گیلان دوم شد و امید آشوری و میر حسین ایمانی از کرج به طور مشترک سوم شدند.

در وزن سوم یا 62- کیلوگرم محمد هداوند احمدی از تهران صاحب مدال طلا شد، هادی دلشاد از همدان نقره گرفت و مدال برنز مشترک به عباس صفائیان از تهران و محمد صفائی از ایلام تعلق گرفت.

در وزن ششم هم آرش مدیررحمتی از گیلان اول شد، سهیل قنبری از تهران به عنوان دوم رسید و هوشنگ شنوا از اردبیل به همراه محمد قربانی از مازندران به مقام سوم مشترک دست یافت.

دومین مرحله رقابت‌های انتخابی، 18 آذر با حضور نفرات برتر لیگ سال گذشته، المپیاد ایرانیان و همچنین مدال آوران مسابقات ارتش‌ها برگزار خواهد شد و نفرات برتر این مسابقات در مرحله سوم رقابت‌های انتخابی به مصاف مدال آوران رقابت‌های آسیایی، جهانی و المپیک خواهند رفت.

مهر
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”