صندلی داغ با حضور achachi98...!

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت, AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10772 بار
سپاس‌های دریافتی: 12380 بار
تماس:

Re: صندلی داغ با حضور achachi98...!

پست توسط AGeNiS1 » شنبه 20 شهریور 1389, 8:20 pm

21: اگه یه روز یه تونل دیدید که تاریک بود و ازش نور میومد(مرگ) وارد تونل میشید؟

22: هدف شما در زندگی چیه؟

23: فلسفه وجودی انسان چیست؟

24: بودن یا نبودن ...واقعا مسئله این است ..چرا ؟

25: چنتا ضربالمثل که خوشتون میاد معمولا به کارش میبرید

26:وقتی خیلی عصبانی میشین چه کار می کنین؟

27:بنظر شما تو این دوره زمونه چه مقدار حقوق کفاف زندگی یک خانواده از طبقه متوسط رو میده؟

28:عشق قبل از ازدواج رو ترجیح میدین یا عشق بعد از ازدواج ؟

29:معیار های شما برای انتخاب همسر چیست؟

30:کدوم حیوون رو دوست دارید چرا؟

تصویر
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10772 بار
سپاس‌های دریافتی: 12380 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » یک شنبه 21 شهریور 1389, 10:17 am

31:دوست داشتی الان کی رو گیر میاوردی و حسابی با مشت و لگد ازش پذیرایی می کردی؟؟

32:دوست داشتی رنگ خون چه رنگی می شد؟

33:دوست داشتی کی به جای تو الان رو صندلی داغ بود؟

34:بابايی هستی یا مامانی ؟

35:زور میگی؟

36:تا حالا با تلفن مزاحم کسی شدی اگه اره توضیح بده.

37:ماه رمضان روزه گرفتی؟

38:چرا خانمای متاهل اینقدر نسبت به زنای دیگه حسودن؟

39:تا حالا شده بهت بگن سلام بگی خوبم؟

40:به نظرت بچه وال تو آب چطوری شیر میخوره؟ آب شور نمیره تو دهنش؟

تصویر
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: Victoria, Australia
سپاس‌های ارسالی: 6778 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط noora » یک شنبه 21 شهریور 1389, 2:24 pm

سلام به همه شما دوستان گرامي در اين خانه هميشه نارنجي، به خصوص سحر عزيزمتصویر

تصویرعيد فطر را به همه شما عزيزان تبريك عرض مي كنمتصویر  
 تصویر 

اينجانب نورا از طرف مثلثتصویر ، ورود شما دوست عزيز و دوست داشتني را به صندلي داغ،تبريك و خوش آمد، مي گويم.تصویر تصویر
سحر جان، برون گرايي؟ ولي اصلا بهت نمي ياد !تصویر. چه جالب مثل هميم ،ولي من بر عكس تو بيشتر دوستان و اطرافيانم درون گرا هستن البته دوستان برون گرا هم دارم، كه خدا نكنه با هم بيافتيم ،اينقدر سر و صدا مي كنيم و ميگيم و مي خنديم كه همه از دستمون فرار مي كنن، فكر كنم انشاالله وقتي با هم بريم بيرون به من يكي كه خيلي بايد خوش بگذره تصویر

قبل از هر گونه سوالي يه مسائلي بايد دراين صندلي حل بشهتصویر ، آقا ميلاد، برادر من، وقتي حقوق ماها را سر موقع نمي دي وضعيت مي شه همين ديگه صندلي مي خوابه تصویر !

خوب سحر جونم ، چه كار مي كني با دانشگاه ؟ خوبه ؟ تا حالا از اين تحقيق هاي قشنگ بهت خورده كه روزي صد بار توبه كني كه دانشجو شدي ؟!
روزهاي اول دانشگاه چطور بودن ؟ چرا ميگي سخته ؟
اگه خاطره اي از دانشگاه داري كه بشه تعريف كرد حتما بگو ؟
زندگي براي تو ، در چه چيزهايي خلاصه مي شن ؟
به نظرت هدف از خلقت و آفرينش ما انسان ها چي بوده ؟
اگه فرض كنيم كه خداونند براي همه ما ها ، يك ماموريت تعيين كرده كه بر روي زمين انجامش بديم ، ماموريتي كه به شما داده، چي مي تونه باشه ؟

گفتي نمي توني عشق را توصيف كني ، ولي من از شما مي خوام يكمي دقيق تر به اين جمله فكر كني ،چون عشق فقط به رابطه بين دو جنس مخالف محدود نميشه و معاني گسترده اي داره ، حالا اگه با اين ديد بهش نگاه كني و بخواي تو يك خط اون را توصيف كني چي مي گي ؟

تو يك روز تعطيلي توي خونه هستي، هم فرصت خوندن يك كتاب خوب را داري و هم بيرون رفتن با دوستان صميمي ، كدام را انتخاب مي كني ؟

اگه يك روز توي اين خيابانهاي شلوغ تهران يك نفر جلوت با ماشين تصادف كنه و امتحانتم دير شده باشه ، چي كار مي كني ؟

اگه يك روز بارون بياد تو مي شيني توخونه و يا مي زني بيرون ؟

دوست خوبمتصویر زودتر از اينها مي خواستم بيام ولي وقتي، فاميل تازه يادشون مي افته كه تعطيلات عيد فطر هم وجود داره و يكهو فتواي سفر مي دن ديگه نمي شه كاريش كرد تصویر ،به همين دليل به نت دسترسي نداشتم ببخشيد تصویر

آرزوي بهترين ها را از خداوند مهربان براي شما خواستارم و اميدوارم كه تمام لحظه هاي زندگي ات لبريز از شادي و نشاط باشد تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر...
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: بزقوش?؟قافلانکوه
سپاس‌های ارسالی: 2945 بار
سپاس‌های دریافتی: 2310 بار

پست توسط achachi98 » یک شنبه 21 شهریور 1389, 4:07 pm

renger نوشته شده:سلام خدمت همساده های عزیز محله سنترال.
مخصوصا مظنون ما achachi98, عزیز

سلام بر شما دوست عزیزتصویر
renger نوشته شده:خیلی وقت بود از این تاپیک ها ندیده بودیم و البته خیلی وقت تر هم بود که درش شرکت نکرده بودیم.
حالا ما هم یه خورده هیزم بریزیم زیر این صندلی آتیشش گرم تر شه.
( صحنه رو تجسم کن. لوکیشن یه اتاق تاریک که تو رو بستیم به صندلی جلوت یه میزه و یه چراغ سقفی هم بالا سرت تاب میخوره.) هر چی میگم جواب بده ه ه ه ه !!!! (با صدای بلند)
آقا چرا اینهمه خشونت ، با صدای بلند داد نزنید به خدا ما می شنویم.تصویر
اسمت سحر. 20 سالته بچه میانه هستی. تو یه خانواده 4 نفره بزرگ شدی. گروه خونیت هم +O . میشینی کانال همساده هم نگاه میکنی. به شبکه me chef هم خیلی علاقه داری. قرمه سبزی و سالاد اولویه هم دوست داری. دیدی ما چقدر میدونیم!!! کفت تاید شد؟ پس هر چی میپرسیم راستش بگو. سروان دستهاش باز کن.
آنگاه که صحنه اکشن می شود: سروان به محض باز کردن دست سحر ، سحر با دست آهنی خود یک ضربه مستقیم به صورت سروان میزند و سروان همانجا اشهد را می خواند و سحر بعد بستن renger به صندلی و جواب دادن به سوال این سرهنگ2 زمینی به طرف مرز ایران و ترکیه فرار می کند. جست جو برای پیدا کردن این خانم همچنان ادامه دارد...تصویر

البته اینو بگم که خصوصیات اخلاقیت خیلی شبیه منه. مخصوصا در مورد فیلم ها. ولی دلیل نمیشه از این قضیه سو استفاده کنی. من اینجا بازجوتم. فهمیدی؟؟؟
تنها کاری که من الان می توانم بکنم جواب دادن به سوال های شما و نکشتنتانتصویر هست.

1- گفتی آدم شوخ طبعی هستی. یعنی جنبه ات هم بالاست؟ اگه یه نفر باهات یه شوخی بکنه که موجب ناراحتیت بشه سعی میکنی تلافی کنی؟ کلا آدم تلافی جویی هستی؟
بله آدم شوخ طبعی هستم، اما اگه کسی به شوخی ناراحتم بکنه تا 3.4 بار تحملش می کنم ، اما اگر ببینم داره ادامه می ده حتما تذکری به او خواهم داد. اما هیچ کس اجازه ناراحت کردن کس دیگری رو حتی به شوخی پیش من رو نداره. .
2-در مورد فیلم ها:
الف: ارباب حلقه ها: کدوم قسمتش بیشتر دوست داری؟ کدوم صحنه اش؟ چرا؟ کلا ارباب حلقه ها زیبا بود، و هر صحنه آن احساس خاصی به آدم می داد. کدوم بازیگرش دوست داری؟ آراگون( اسم اصلیش رو نمی دونم) ( به خاطر شدت علاقه ای که به این تریلوژی دارم. اول کتابش خوندم بعد فیلمش دیدم. واقعا افسانه ای بود. )
متاسفانه من چون علاقه ای به خواندن کتاب هایی که داستانی یا رمانی هستند ندارم ، برای همین ترجیح می دهم فیلم یک داستان رو ببینم تا اینکه کتابش رو بخونم.
ب: گلادیاتور . همون سوال ها دیگه...
اون صحنه ای که داشتند همسر و پسرش رو می سوزوندند، صحنه ای نارحت کننده ای بود. خوب ماکسیموس مسلما بهترین بازیگرش بود.
.
2- حالا که راست میگی اینقدر به معین علاقه داری یک قطعه از شعرهاش بخونم ببینیم بلدی!!!
شعر؟ منظورتون آهنگ هاش هست؟ من اون آهنگی که خونده... نخور غم گذشته، گذشته ها گذشته ، هرگز به غصه خوردن گذشته برنگشته.... را خیلی دوست دارم. در زمان کنکور خیلی بهم روحیه می داد.تصویر
.
3-اگه یه شب تو خیابون ببینی دارن یه نفر خفت میکنن مثلا جیبش بزنن حالا فرقی نمیکنه دختر یا پسر باشه میری جلو یا سوت زنان دست در جیب نگاه به ستاره ها و صورت فلکی دب اکبر به سرعت از مهلکه میری؟ ( مثلا رزمی کاریاااااا)
رزمی کار شدیم برای چی؟ برای اینجور موقعیت ها دیگه تا به دیگران کمک کنیم.تصویر
مطمئنا یک نفری که داره جیب طرف رو مینزنه، پسر خواهد بود و حتما یک چاقو در دست یا در جیبش دارد و اگر من دست خالی باشم به من هم آسیب می رساند ، به دور بر نگاه می کنم ببینم لوله آهنی، چوبی هست تا با اون بزنم طرف رو ...تصویرحالا اگر هم نباشه، دیگه بیخیال آسیب دیدگی می شویم و می رویم جلوتصویر
.
4- از این خصوصیات اخلاقی که گفتی متنفری یعنی هیچکدومشون خودت نداری؟ اینجوری که فرشته روی زمینی. یعنی هیچ وقت دروغ نمیگی؟ اگه میگی بزرگترین دروغی که تا حالا گفتی چی بود؟ با دروغ مصلحتی موافقی؟
بله تا حالا دورغ گفتم، اگر بگم نگفتم میشه دروغی دیگر. معمولا دروغ های بنده بزرگ نیستند و زیادش برای این هست تا دعواها و بگو مگوها رو بخوابانیم. بله با دروغ مصلحتی موافقم به اون دلیلی که گفتم.
.
5- از دختر بودنت راضی؟ اگه حق انتخاب داشتی باز هم دختر میشدی؟ چرا؟ بله از دختر بودن خود کاملا راضی هستم، چون پسر بودن مشکلات خاصه خودش رو داره که به نظر من مشکلات دختر کمتر از پسرها هست.
.
6-اگه یه روز مجبور بشی تو یه کشور غیر از ایران زندگی کنی کجا رو انتخاب میکنی؟ ملاک هات چیه؟
کانادا، به خاطر آب و هواش، و هم اینکه بیشتر دانشجویان رشته تحصیلی بنده، اونجارو برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند به دلیل موقعیت خوبی که این رشته در اونجا داره ،هم اینکه چندتا از فامیل های نزدیکمون اونجا زندگی می کنند.
.
7- اصلا ملاک هات برای ازدواج چیه؟
با ایمان باشه، به نظر من هر چیزی بگی تو این یک کلمه هست، منظورم از ایمان فقط مذهبی بودن طرف نیست، با ایمان به خدا مطمئنا طرف سخت کوش خواهد بود، اخلاق خوبی خواهد داشت ، مرد زندگی خواهد بود و ....
.
8- 2 تا سوال سخت ازت میپرسم الله وکیلی راستش بگو
الف: خودت در یک جمله توصیف کن ( راستش بگو )خلقیات بدم رو می گم چون خوبی ها رو نمی دونم که دارم یا نه،
اگر جدی بشم دیگر طرف رو نمی شناسم دوست هست یا غریبه، متاسفانه بعضی موقع ها به اون درک نمی تونم برسم که کاری که می کنم غلط هست حتی اگر اطرافیان هم تذکر بدهند.

ب: به نظرت بهشتی هستی یا دوزخی؟؟
فکر کنم در طبقه اول جهنم ،که یکم تلاش کنم به میان بهشت و جهنم خواهم رسید و اگر بیشترترتصویر تلاش کنم به طبقه اول بهشت شاید برسم.
.
9- اگه یه چراغ جادو داشتی که 3 تا آرزوت برآورده کنی چی آرزو میکردی؟
نمیشه بیشتر آرزو کنیم؟ من سه تا آروز ندارم زیاد دارم که چندتاشو به ترتیب می گم.
1. رئیس سازمان جهانی حمایت از محیط زیستتصویر
2. بهترین در رشته تحصیلی خود
3. سفر به دور دنیا با ماشین یا دوچرخهتصویر
4.مدیر بخش آشپزی در یک هتل
5.یک بارم که شده سوار اف16 بشم چندتا هدف با اون بزنم.تصویر
(دوستان اینها فقط آرزو بود و می دونم که به هیچ کدومش نمی تونم برسم، پس خواهشا نخندیدتصویر)
.
10- آدم پول دوستی هستی؟ اگه به ترتیب : 1میلیون، 10 میلیون، 100 میلیون و یه میلیارد تومن پول داشتی باهاشون چیکار میکردی؟
فکر نکنم کسی باشه که از پول بدش بیاد .
و اون جمله ای که گفتید با این مقدار پول ها چه کار می کنی؟ مونده به موقعیتش، و اینکه همان لحظه به یاد خدا باشی یا فکرهای دنیوی یا هر دوتصویر
.
11- عشق یا ثروت؟ حاضری یه زندگی مرفه و بی دغدغه ولی بدون عشق داشته باشی یا بر عکسش؟ عاشقانه ولی بدون پول؟
هیچ کدام، زندگی بدون عشق معنایی ندارد، در مورد زندگی بدون پول، منظور شما زندگی بدون پول یعنی چطوری؟ یعنی اینکه هیچ پولی نباشه، اینگونه زندگی کردن در این دوره زمانه سخت هست.تصویر
.
12-از انجام دادن چه کار یا کارهایی بیشتر لذت میبری و خوشحال میشی؟ و از انجام دادن چه کارهایی متنفری؟
تصویرتصویرتصویرتصویر( راستش دیدم از کاره خاصی متنفر نیستم)
.
13-چه غذاهایی بلدی درست کنی؟ روش پخت یه غذای ترکی بنویس بینیم بلدی؟ بعضی از آش ها، قورمه سبزی، قیمه،سالاد الویه و ماکارونی تصویرچندتا کیک هم بلدم (هر بار که از دانشگاه بر می گردم شهرمون باید به خانواده یک بار کیکی بپزیمتصویر).پیتزا درست کردن رو هم خیلی دوست دارم. این عید هم برای اولین بار نان پنجره ای درست کردم که هیشکی باورش نمیشد من اینو اولین بار درست کردم، همه داشتند تعریف می کردندتصویرتصویر
.
14-الگوت تو زندگی کیه؟ شخص خاصی نیست،تصویرهر کسی که رفتار و اخلاق خوبی داشته باشه.
.
15-اگه یه روز رئیس جمهور بشی چیکار میکنی؟ ( که عمرا همچین روزی رو شما دخترها به خواب ببینید )
گفتن این حرف راحت هست، اما آدم وقتی با دقت فکر می کنه، میبینه رئیس جمهور شدن کاره هر کسی نیست، امیدوارم هر کسی هم رئیس جمهور میشه فکر سیاسی و اقتصادی خوبی داشته.
.
16-اهل سیاست هستی؟ کله ات بوی قرمه سبزی میده یا نه مثل تن ماهی بی بخاری؟
برای اینکه بفهمی سیاست یعنی چه؟ باید مطالعه خوبی در هر زمینه ای داشته باشی، برای همین من فکر نکنم مناسب باشه بگم که بله اهل سیاست هستم.اما بعضی موقع ها آدم یک چیزایی رو تشخیص می دهد که اونم به دلیل ساده بودن مسئله هست.تصویر
[COLOR=#fdeada].
 17-اگه امام زمان ظهور کنه و ببینیش اولین جمله ای که بهش میگی چیه؟
بزار جزو یارانت بشمتصویرتصویرتصویر
.
18- اگه بدونی خدا صدات میشنوه که میدونیم میشنوه چی ازش درخواست میکنی؟
خدایا این ناعدالتی در جهان رو با آمدن امام مهدی خاتمه بده.تصویرتصویریا اگر وقت ظهور امام زمان نرسیده یه کاری بکن تا ما بریم به جنگ با این بی عدالتی هاتصویر
.
فعلا این ها رو جواب بده تا پرونده ات تکمیل شه بری دادسرا.
تا پرونده تکمیل بشه ، ما از مرز خارج شده ایم.تصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Atlantis اگر اومدی به من pm بده منتظرتمتصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12307 بار

پست توسط shola » یک شنبه 21 شهریور 1389, 6:05 pm

خوب دیگه نوبتی هم که باشه نوبت ماست تا بیایم مواضع تفکری دشمن فرضی رو شناسایی کنیم و نتایج را به واحدهای زرهی دریایی و موشکی اقا میلاد محمد و سامان بفرستیم (کار مشترک و این جور حرف ها) و اون وقت شایدم اگه قسمتی بود یه عملیات پشتیبانی هوایی نزدیک و سرکوب شبکه تدافعی ذهنی رو هم انجام بدیم و کلی چیز دیگه
رزمایش کاملا جدی است
Ready ...
 ام 
البته چون صندلی کمی جدیده و پس از مدت ها دوباره دایر شده دیدیم کمی روح نداره گفتیم یه روح بیاریم داخلش روح بگیره این صندلی س ز [COLOR=#ffc000]ان      ش ین تصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
الان ساعت 00.00 است و دو فروند فانتوم شناسایی متعلق به واحد اطلاعات و عملیات صندلی داغ (صدات) از بالای مواضع شما رد شدند ...تصویر
اتفاقا من هم ...! مخصوصا قسمت دو برج The Two Towers را خیلی دوست دارم و مخصوصا اون قسمتش که افتاب از پست سر گاندولف بیرون میاد و چشم اورگ ها را میزنه و .. خیلی زیبا و مهیج و مفهومی و با ارزش بود تصویر تصویر
خوب با اجازه تون بر حسب دستور و تاکید اقا میلاد بپردازیم به سوالات :
نظرتون در مورد جنگ جهانی دوم چیه ؟ کی راست می گه ؟ هیتلر چه طور ادمی بود ؟ چرا هرچی جنایته به متحدین نسبت داده میشه ؟ایا امریکا و انگلیسی ها و کلا گروه متفق از بهشت امده بودند ؟ ایا می شه به تاریخ اعتماد کرد ؟
گفتید دوست داشتید خلبان شوید از چی خلبانی خوشتون می اومد که دوست داشتید در اینده با خلبانی به اون برسید ؟ پرستیژ ؟ مایه داری؟ تیپ و خوش لباسی ؟ عشق پرواز بودن ؟ شر و شور بودن (اهل بزن به بزن هم که هستید تصویر )؟ و یا چیز دیگه
از اف-16 هم که خوشتون میاد ! چرا اف-16 ؟ مثلا چرا اف-4 نه ؟

ایتک به چه معناست ؟
زبان مادری؟? فرق بین یک ترک زبان ایرانی با یک ترک زیان اهل ترکیه چیه ؟
خوب جنگنده نشد خلبان مسافربری میشدید ؟ ایا نمیشد ؟
درصد شناسایی [COLOR=#000000]25  تصویر
نظرتون در مورد :
ریاضیات
رشته ریاضی
ریاضی عمومی
استاد ریاضی
و
هویدا شدن اثاری از پوست کله سر تصویر تصویر
چیه ؟
به نظرتون عدالت بهتره یا احسان ؟
بدعت نوین و فتنه گیری جدید توهین به کتاب خدا چرا ؟
و بعنوان سوال اخر این بخش
چرا انگلیسی ها فکر می کنند منشور کوروش ارث باباشونه ؟
الف) کوروش اصلا ایرانی نبود !
ب) خودشون پیدا کردن پس مال خودشونه !
ج)انگلیسی ها حق سر قفلی در ایران دارند !
د)موزه تهران اثاری از ملکه الیزابت در اختیار نداره !
این هم دمی گرم به صندلی داغ سرد شده سنترال !
چاشنی دار بودن نوشته ها را بگذارید به همین حساب و ببخشید اگه جسارتی شد تصویر تصویر
تا عملیات CAS بعدی تصویر تصویر
خدانگه دار تصویر
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

پست توسط میهن پرست » دو شنبه 22 شهریور 1389, 12:57 am

دوستان اول سلام عرض میکنم خدمت دوستان و بعد چندتا سوال که ذهنم رو مشغول کرده از متهم اصلی این پرونده میپرسم.
1.از کی تا حالا... :ch:
2.به نظر شما سوباسا قوی تر بود یا کاکرو(نقد دقیق و با حوصله)
3.نظرتون درباره ی اینکه قراره ارباب حلقه های 4 بانام هابیت سال 2011 بیاد چیه.
4.نظرتون راجع به انهدام سوسک ها با بمب اتمی چیه.
5.قرمز سفید تره یا ابی
6.سطح چرت و پرت بودن سوالات رو در چه حدی میبینید.
7.همینجا میتونید از تمام مربیانی که براتون زحمت کشیدن تشکر کنید(جمله کلیشه ای ورزشکاران در تلویزیون)
8.نظرتون راجع به قلیان چیه.ایا میدونید ایرانی ها اولین مخترع قلیان بودن 8->
9.به نظر شما ایران به جام جهانی 2010 میره.
10.راسته که میگن شما ادم...(جای خالی رو پر کن)
11.میدونستید شتر مرغ با سرعت 70 کیلومتر در ساعت به مدت 10 دقیقه میتونه حرکت کنه.
12.پشه ها زمستونا کجا میرن
13.تا حالا شعری گفتید.
14.ایرانسل یا همراه اول کدومش بهتر تره
پیشاپیش بابت جواب دادن به سوالات مزخرف و در عین حال حوصله سر بر از شما معذرت میخوام.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 » دو شنبه 22 شهریور 1389, 3:39 pm

SAMAN نوشته شده:[COLOR=#0c0c0c]  درود بر دوستان گرامی به خصوص مهمان صندلی داغ   تصویر تصویر  

بر شما دوست گرامیتصویر

بدون مقدمه میریم سر اصل مطلب ولی قبلش اینو بگم که منم عاشق ارباب حلقه ها بودم و هستم. دیدنش یک حس خاصی رو بهم میده! و همچنین منم از این اسمایل سگ اصلا" خوشم نمیاد و تو جلسه مجلس  ( تصویر  )نظر بر حذفش دادم!  کدام مجلس؟ چرا مارو تو مجلس مدیران راه نمی دهند؟تصویر

[COLOR=#000000]46.آوانور و امضایت؟   
  همینطوری گذاشتم، امضام رو هم خیلی وقته گذاشته ام یادمه که دومدبیرستان می خوندم در کتاب دین و زندگیم دیدم خوشم اومد گفتم تو امضامبزارم.

آواترتون واقعا" زیباست
  تصویر تصویر

خب حالا سوالات ....   

-فرهنگ و با فرهنگ بودن یعنی چی؟ ایا لزوما" شخص یا افراد تحصیل کرده با فرهنگ هستند؟
فرهنگ چیزی هست که با رفتار افراد و گذشت زمان در جامعه ایجاد میشه و همون ها هم می تونه بعدا تغییرش بده، و با فرهنگ بودن یا نبودن رو می تونیم به آدم های اون جامعه نسبت بدهیم.
نخیر، لزوما شخص یا افراد تحصیل کرده با فرهنگ نیستند تصویر

2-تفاوت واقعیت و حقیقت ر و در چی می بینید؟    نظر من واقعیت کلی هست و حقیقت جزئی از آن تصویر(مطمئنا غلط جواب دادم نهتصویر؟ از من سوال های فلسفی نپرسید ، من اصلا قدرت استنباط ندارمتصویرتصویر)  
3-شعر , نقاشی , عکاسی, کدومشونو بیشتر دوست دارید و استعدادتون تو کدومیک بیشتر هست؟   سه را دوست دارم، اما فکر کنم فقط در عکاسی یکم استعداد دارم، تصویر 

4-آیا از رشته تحصیلی خود راضی هستید؟ آیا با آگاهی انتخابش کردی یا به خاطر رتبه و ...   از رشته تحصیلی خود راضی هستم و با آگاهی انتخاب کردم، اما رتبه هم تاثیر خود رو داشت ، بیشتر افرادی که رشته تجربی رو انتخاب می کنند به عشق دندان پزشکی، پزشکی و دارو سازی میان، منم همینطور، اما به دلیل شرایطی که شب کنکور و روز کنکور برام پیش اومد نتونستم آنطور که باید و شاید به سوالا جواب بدم و نتیجه اش هم شد رتبه ای که آوردم که با اون وضعی که من سر جلسه رفتم گفتم بالای 5000 حتما می آورم که بعدا با دیدن رتبه ام بی نهایت متعجب شدم تصویرتصویر 

5-مهمترین عوامل ایجاد و داشتن امید چی هست؟   به خدا و داشتن هدف تصویر

6-ترکیب رنگ سبز و قرمز چی میشه؟  قهوه ای ؟؟!تصویر  
7-بزرگترین گناه یک انسان از دید شما چی هست؟   خود را همیشه بی گناه بداند. تصویر 

8-آیا شما موافق وحدت شیعه و سنی هستید؟ پس این اختلافات ریشه در کجا دارد؟  ،موافق وحدت هردو هستم، چون در حال حاضر مشکلی که برای مسلمانان در جهان ایجاد شده بزرگتر از اختلافات جزئی هست، واگر با هم متحد نشوند دشمنان اسلام با زیرکی تمام به اهداف خود در نابودی اسلام خواهند رسید. ریشه این اختلافات هم داخلی هست و هم خارجی، داخلی به دلیل تعصبات بی جایی که وجود داره و عدم درک همدیگر، خارجی هم سوء استفاده کردن برخی افراد از این تعصبات... تصویر 

9- یک دعا در حق جوانان بکنید.    جوانان عاقبت به خیر بشوند. تصویر 
 [COLOR=#548dd4]10 آیا خواب ها رو رنگی میبینید؟ بهترین, ترسناک ترین یا هیجان اهنگیز ترین خوابی که تا حالا دیدید و تا امروز در ذهنتون ثبت شده چی بوده؟   سیاه سفید می بینم خواب هارو، ترسناک ترین،دیدن روز قیامت بود که واقعا تصویرتصویربود.

11-اگر برای یک روز صاحب امر دنیا بودی در این 24 ساعت چیکار میکردی؟   زمان کمی هست،باید هواپیمایی که دردستم هست سریع باشد.پس ما به اف16 هم راضی هستیمتصویر 
[COLOR=#548dd4]  ساعت 12شب تا2 شب هرچی کشتی که برای شکار نهنگ و دلفین و شیر دریایی و کوسه هست ،همشون رو نابود می کردم، تصویربا همین اف16تصویر می رفتم تمام پایگاهای نظامی را در کل جهان نابود می کردم( البته به فرض اینکه تمام پایگاه ها به دلیل یک جشن بزرگ (حالا هر جشنی) تعطیل هستتصویر و همه رادارها به مدت 24 ساعت    غیر فعال باشند)البته یک پایگاه در ایران فعال باشد تا من تند تند بیام موشک به این اف وصل کنم تصویرو یک هواپیمای سوخت رسان هم مرا در سوخت گیری ساپورت کند، بعد از تمام شدن عملیات ، میام پایگاه موجود در ایران رو هم نابود می کنم (حالا فکر نکنید چون پایگاه ایران بهم کمک کرده در این عملیات اون رو نابود نخواهم کرد[COLOR=#548dd4]تصویر )  [COLOR=#548dd4]  بعد از این دنیا گلستان میشودتصویر( هی بگید زن ها نمی توانند جهان را نجات دهند تصویر) البته این اف16 خودم رو می برم قایم میکنم تا دست هیشکی بهش نرسه و هر از چندگاهی باهاش یه دوری میزنیم.   

12-برای یک جانی اعدام یا حبس ابد؟
  ( چون اون زجری که در حبس ابد میکشه خوشایند نیست.)  
 13- تا حالا شده از خطای کسی بگذری و ببخشیش؟  ما کی باشیم که از خطای کسی بگذریم، خدا از خطاهامون بگذرهتصویر  
14-در ازای دریافت مبلغ 100 میلیون تومان آیا این قدرت ر و داری که سر یک مرغ ماشینی ( همون ها که هر روزه میخوریم) رو ببری؟ ( خوب روش فکر کن و زود تصمیم نگیر)    ماشینی با هدف طعام پرورش داده میشه، اما راستش قدرت بریدن رو ندارم، چون اون صدایی که هنگام بریدن گردن مرغ یا حیوانی دیگر شنیده میشه خیلی زجر آور هستتصویرتصویر، ولی میدم یکی دیگه سر آن رو ببره، بعد پول رو می دم به فقیر فقرا، بدون اینکه ریالی از آن پول بردارم.  
 15- جمله های زیر رو کامل کنید : 
 من خوشحالم از  ...اینکه رشته تحصیلیم طوریست که می توانم به مردمم خدمت کنم.   
همیشه سعی میکنم که .. احترام به بزرگتر را رعایت کنم. 
ین واقعا" ترسناکه وقتی که ....   رنجر درپارک شویتصویر
از نظر من پول .... خوب هست، اما طریقه استفاده کردن از آن را بلد باشی تصویر
دلگیرم از...   برخی صحنه ها در خیابان
من میگیرم برای ...تصویرتصویر 
احساس قدرت میکنم زمانی که ...  مفیدی را یاد بگیرم.
میزنم تو دهن کسی که ..... حالا نمی زنم ، اما تذکر می دهم به کسی که آشغال روی زمین بریزد. 
من می تونم و یقین دارم که ..   رشته تحصیلی خود موفق خواهم شد.
خدا رو دوست دارم چون .... با تمام اشتباهاتی که کردم بازهم از من روی برنگردانده هست. تصویر  پشیمانم از..   هایی که بیخودی تلف کردم. تصویر   آرزوم بوده که....  را با تمام وجود احساس کنم.تصویر
   16- شما سحری و پیام آور صبح و روشنی نور روز, آیا متضادت یعنی غروب رو هم دوست داری؟    خورشید رو زمانی که در کوه باشی یا کنار دریا رو دوست دارم. تصویر 
 [COLOR=#548dd4]17- چرا جزوء های دختران دانشجو  همیشه تمیز تر و مرتب تر از پسرا ن دانشجو هست؟ تصویر حتی وقتی که استاد تند تند مینویسه و تند تند پاک میکنه!!! تصویر  دختران در جزوهاشون در بعضی از قسمت هایی که جا می مونند میزارند بمونه و بعد از روی جزو بچه هامی نویسند، اینطوری هم آروم می نویسند هم تمیز و مرتب( دختران در اینجور موارد همکاری خوبی با هم دیگر دارندتصویر) 

[COLOR=#548dd4]18- ترس از نظر شما یعنی چی؟ و آیا هرترس ناشی از یک ضعف هست؟   [COLOR=#548dd4]  به نظر من ی [COLOR=#548dd4]  نوع عکس العمل هست، خداوند ترس را در وجود آدمی قرار داده است تا در شرایط خاص با استفاده از آن بتواند از خطرات دوری کند، پس هر ترسی نشانه ضعف نیست.تصویرهر دو شخص یعنی هم فردی که نداند ترس یعنی چه و هم فرد ترسو، آسیب پذیرتر هستند،     

19- نظر / احساس یا برداشتون راجع به تصاویر زیر :

تصویرتصویرتصویرتصویر  
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  طرف راستی رو ترجیح می دهم.تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  پسره کوچکی که نانی به دست، مظلومیت خاصی در نگاهش هست.تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  شخص به خاطر چهره ای که در گل هست، حتی با داشتن خار ،دل از آن گل نمی کند.تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  راز زندگی این هست:  هر برگی از عمر ورق زده میشه، باید پیشرفت نتیجه ان باشدتصویر  
20- به عنوان آخرین سوالم ; شما زیبایی یک انسان رو در چه چیزی می بینید؟   در اخلاق و رفتار خوبی که با دیگران دارد.تصویر 

از اینکه  
صندلی داغ
اومدید ازتون تشکر میکنم.امیدوارم همواره سلامت و موفق و پیروز و موئد باشید. تصویر تصویر تصویر    
منهم از شما به خاطر وقتی که گذاشتید بینهایت سپاسگزارم، موفق باشید دوست عزیزتصویر(دیگه مجبور شدیم اینجا رنگ رو عوض کنیم[COLOR=#7030a0]تصویر)  

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 361 بار
سپاس‌های دریافتی: 833 بار

پست توسط renger » سه شنبه 23 شهریور 1389, 1:00 am

پس از فرار سحر به سوی ترکیه نیروهای زبده اطلاعاتی ما با اشراف کامل ردش رو تا استانبول ترکیه تعقیب کرده و متوجه شدن در یک هتل پنج ستاره مخفی شده.
صحنه داخلی- اتاق 502 ساعت 10 صبح: سحر کلافه از سر و کله زدن با تلویزیون میره تا از اتاق بغل دستی سوال کنه که شبکه me chef اونها هم پارازیت داره یا نه که متوجه میشه طبقه ای که اون هست به طور کامل تخلیه شده. از پنجره بیرون که نگاه میکنه متوجه میشه که هتل محاصره شده و به سمت آشپزخانه هتل فرار میکنه و سرآشپز گروگان میگیره. اینجور که ما بعدها از اعترافات سرآشپز فهمیدم تهدیدش کرده که اگه باهاش همکاری نکنه ازش یه دست کله پاچه و دیزی مشتی درست میکنه میده به خورد ملت.
صحنه خارجی-محوطه هتل ساعت 10:5 صبح: رنجر در حال صحبت با سرتیم های عملیات ویژه هست تا اونها رو توجیه کنه
رنجر: خوب گوش کنین. مظنون ما سحر. 20 سالشه ولی دستکم نگیرینش خیلی خطرناکه. تبحر خاصی در پرتاب کفگیر و ملاقه داره. در ضمن من اونو زنده میخوام باید به خیلی از سوالات ما جواب بده.
در این لحظه رنجر بلندگو میگیره و شروع میکنه به مذاکره: سحررررررررررر!!! ما میدونیم که اونجایی. تو هم میدونی که ما اینجاییم. پس همه فهمیدن ما کجاییم. هتل محاصره شده. تلاشت بی فایده است بهتره خودت تسلیم کنی ( اه چقدر کلیشه ای شد)
سحر: بابا من اگه نخوام رو صندلی داغ بشینم باید کی ببینم؟؟؟
در این لحظه صدای بلند خنده حضار محوطه هتل میترکونه
رنجر: اااااااااا این چیه دستت؟ چرا کفگیر و گذاشتی رو شقیقه یارو؟؟؟ تصویر حداقل یه چاقو بگیر دستت. ببین اگه قول بدی که به سوالات ما جواب بدی میتونم از قاضی بخوام که تو مجازاتت تخفیف قائل بشه. در ضمن خیلی نامردی. این گره رو از کجا یاد گرفتی؟ هر کار کردیم باز نشد مجبور شدیم با دستگاه هوابرش طناب ببریم. دستم سوخت.!!!

19-بیشتر دوست داری تاثیر گذار باشی یا تاثیر پذیر؟
20- بزرگترین اتفاقی که تو زندگیت تاثیر گذاشته
21-آدم بلند پروازی هستی یا نه محافظه کاری؟
22- رانندگی بلدی؟ از چه ماشینی بیشتر خوشت میاد؟
23-سخت ترین مشاغل دنیا از نظر سحر
24-از بین سلسله های پادشاهی ایرانی کدوم بیشتر دوست داری؟ کدوم پادشاه؟ چرا؟
25- به تاریخ گذشته ایران افتخار میکنی یا نه مثل بعضی ها شرمساری؟
26-حزب الله لبنان میشناسی؟ حسن نصرالله چی؟
27- چه روزنامه یا مجله ای میخونی؟
28- اگه یه اسلحه داشتی و آزاد بودی هر کی خواستی بکشی کی میکشتی؟
29- به چیز خاص یا کسه خاصی وابسته هستی؟
30-به نظرت کلمات زیر چه رنگی اند؟
مادر
پدر
قهر
خشم
عشق
شیرین
تلخ
شادی
غم
31-به نظرت بزرگترین مشکل جامعه امروز ما چیه؟
32- به نطرت معتاد مریض یا مجرم؟
33-آمریکا واقعا دشمن ماست؟
34-غذای من در آوردی هم داری؟
35- چرا هر چیز بدی به آقایون نسبت میدن؟ آقا گرگه، آقا غوله،آقا دزده... از اونطرف خورشید خانوم، مهتاب خانوم،عروس خانوم... آخه چرا؟ یعنی ما یه شخصیت بد زن در تاریخ نداریم؟
36- طرفدار پان ترکیسم هستی؟ موافقی که آذربایجان از ایران جدا بشه به ترکیه ملحق بشه؟ (اینم میره رو پرونده ات. محاربه)
فعلا اینها رو داشته باش تا بعد عملیات رهایی گروگان

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 » سه شنبه 23 شهریور 1389, 6:08 pm

Ruozbeh نوشته شده:
راستش همین 20 دقیقه پیش از میانه برگشتم! در راه هم روستای آچاچی بعد از پل دختر بود فکر کنم ( در راه رفت ) رو دیدم یادم افتاد که اوهوه الان صندلی داغ یک نفر که نام کاربریش آچاچی هست روشنه!! گفتم بیام یک 2 تا سوال به رسم ادب بپرسم.تصویر

سلام، شما در میانه اقوامی دارید؟ بله پل دختر در نزدیکی آچاچی هست( عکسمش می تونید در امضام ببینید)

1- نظر کاملتون در مورد جلال آل احمد [COLOR=#000000]چیست؟با جلال آل احمد و همسرش سیمین دانشور و همچنین نوشته هایشان در کتاب های ادبیات راهنمایی و دبیرستان کم و بیش آشنا شده ایم. تا انجایی که می دونم بیشتر نوشته های وی در اصل سیاسی بود .( زیاد با شخصیتشون آشنایی ندارم) 

2- واوان کجاست؟ یکی از روستاهای سردشت. حالا این اسم ترکی هست یا کردی؟؟؟تصویر

تشکر از شما بابت سوال هایی که طرح کردید.
موفق باشید دوست عزیزتصویر
[FONT=Arial (Arabic)]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 » سه شنبه 23 شهریور 1389, 6:23 pm

agenis1 نوشته است:

21: اگه یه روز یه تونل دیدید که تاریک بود و ازش نور میومد(مرگ) وارد تونل میشید? نخیرتصویر

22: هدف شما در زندگی چیه؟
هدف هر کسی به نظر من در زندگی خود، تلاش برای رسیدن به آرزوهای دست یافتنی خود، و خدمت به خلق خدا تا توشه ای برای آخرت خود باشد.تصویر
.
23: فلسفه وجودی انسان چیست؟
اگر اجازه بدید می خوام به این سوال در نظرات [COLOR=#0070c0]noora جواب بدم. 
.
24: بودن یا نبودن ...واقعا مسئله این است ..چرا ؟ تصویرتصویر

25: چنتا ضربالمثل که خوشتون میاد معمولا به کارش میبرید .
ضرب المثلی که همیشه به کار ببرم نیست، اما این حدیث زیبا که حضرت علی گفته رو ، همیشه آویزه گوشم میکنم:آنچه را برای خود می پسندی، برای دیگران هم بپسند،و آنچه براى خود نمىپسندى، براى دیگران هم مپسند.
.
26:وقتی خیلی عصبانی میشین چه کار می کنین؟ مونده به موقعیتشتصویر

27:بنظر شما تو این دوره زمونه چه مقدار حقوق کفاف زندگی یک خانواده از طبقه متوسط رو میده؟ دوست عزیز این مونده که خانواده چند نفره باشه؟ و اینکه خانه داشته باشه یا نه؟ و هم اینکه در شهر پر هزینه ای چون تهران زندگی کنه یا نه؟؟تصویر
.
28:عشق قبل از ازدواج رو ترجیح میدین یا عشق بعد از ازدواج ؟ عشق بعد ازدواجتصویر

29:معیار های شما برای انتخاب همسر چیست؟ در سوال های قبلی با همین مضمون جواب دادم.تصویر

30:کدوم حیوون رو دوست دارید چرا؟دلفین، خرگوش، بچه سگ، بچه شیر( خوب هر چهار تاشون بانمک اند و دوست دارند با آدم بازی کنندتصویر)

31:دوست داشتی الان کی رو گیر میاوردی و حسابی با مشت و لگد ازش پذیرایی می [COLOR=#000000]کردی؟؟هیشکی( چرا فکر می کنید من دوست دارم بزنم یکیرو لت و پار کنمتصویرتصویر
.
32:دوست داشتی رنگ خون چه رنگی می شد؟ همون قرمز( قرمز رنگه عشقهتصویر)

33:دوست داشتی کی به جای تو الان رو صندلی داغ بود؟تصویرتصویر

34:بابايی هستی یا مامانی ؟ هر دو اما به اندازشتصویر

35:زور میگی؟ بعضی موقع هاتصویر

36:تا حالا با تلفن مزاحم کسی شدی اگه اره توضیح بده. نخیر چون از این کار بی نهایت متنفرم.تصویر

37:ماه رمضان روزه گرفتی؟ خدا رو شکر بلهتصویر
.
38:چرا خانمای متاهل اینقدر نسبت به زنای دیگه حسودن؟تصویرتصویرتصویر

39:تا حالا شده بهت بگن سلام بگی خوبم؟ 2 بارتصویر

40:به نظرت بچه وال تو آب چطوری شیر میخوره؟ آب شور نمیره تو دهنش؟ نه نمیره تو دهنش، چه سوال هایی می پرسیدا!!!تصویرتصویرتصویر

تصویر

WHY?
[FONT=Arial (Arabic)]

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: واوان
سپاس‌های ارسالی: 3246 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار
تماس:

پست توسط Ruozbeh » سه شنبه 23 شهریور 1389, 7:01 pm

achachi98 نوشته شده:
Ruozbeh نوشته شده:
راستش همین 20 دقیقه پیش از میانه برگشتم! در راه هم روستای آچاچی بعد از پل دختر بود فکر کنم ( در راه رفت ) رو دیدم یادم افتاد که اوهوه الان صندلی داغ یک نفر که نام کاربریش آچاچی هست روشنه!! گفتم بیام یک 2 تا سوال به رسم ادب بپرسم.تصویر

سلام، شما در میانه اقوامی دارید؟ بله پل دختر در نزدیکی آچاچی هست( عکسمش می تونید در امضام ببینید)

1- نظر کاملتون در مورد جلال آل احمد [COLOR=#000000]چیست؟با جلال آل احمد و همسرش سیمین دانشور و همچنین نوشته هایشان در کتاب های ادبیات راهنمایی و دبیرستان کم و بیش آشنا شده ایم. تا انجایی که می دونم بیشتر نوشته های وی در اصل سیاسی بود .( زیاد با شخصیتشون آشنایی ندارم) 
2- واوان کجاست؟ یکی از روستاهای سردشت. حالا این اسم ترکی هست یا کردی؟؟؟تصویر

نمرتون شد 2 از 20 نمره! مردود شدید! تصویر تصویر
اقوام ما کلا آنجا هستند! تصویر تصویر
در مورد جلال کاملا اشتباه می کنید وسعت دید جلال بسیار بالاتر از سیاست است! تصویر
سردشت؟؟؟ تصویر واوان ؟؟؟ تصویر روستا؟؟؟ تصویر اسم ترکی؟؟؟ تصویر اسم کردی؟؟؟ تصویر
میشه بفرمایید چگونه این نتیجه گیری را کردید؟ تصویر
سوالات شهریوری:
1- چقدر با صادق هدایت آشنایی دارید؟
2- جمالزاده کیست؟
3- یک سوال خاص! لوازم تحریرتون رو از کدام مغازه در میانه تهیه می کنید؟ جزئیات دقیق لطفا!

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21364 بار

پست توسط SAMAN » سه شنبه 23 شهریور 1389, 9:17 pm

سلام مجدد با اجازه مهمان گرامی , میلاد خان و سایر عزیزان تصویر تصویر

قصد سوال پرسیدم ندارم ولی چون اسم پلدختر اومد خواستم بدونید که در کیلومتر 100 خرم اباد و در شاهراه فعلی جنوب به شمال ( جاده اندیمشک) این شهرستان قرار داره و نکته بسیار جالبی که من دیدم نمای پل ها بود.

پلی که در میانه هست شباهت بسیار بسیار زیاد به پل دختر لرستان داره. متاسفانه عکس کامل از پل دختر لرستان پیدا نکردم ولی این پل دو تکه شده و قسمت سمت راستش که هم اکنون روی رودخانه هست و تقریبا" متاسفانه تخریب شده خیلی مشابه پل دختر میانه هست.

این پل در زمان شاهپور دوم اشکانی برای عبور از رودخانه کشکان برای مقابله با ارتش روم و تردد عقبه سپاه ساخته شده. خوشبختانه در جنگی بزرگ ایران, روم را در محلی بنام رومشکان ( محل شکست روم) که پشت همین رودخانه و کوه ها هست, شکست داد!

پل دختر لرستان قسمتی که روی شاهراه هست

پل دختر میانه

با تشکر و موفق باشید تصویر تصویر تصویر  
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”