درخواست راهنمايي در مورد اينترنت adsl+

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

درخواست راهنمايي در مورد اينترنت adsl+

پست توسط taktaz »

با درود
مي خوام اينترنت adsl بگيرم. نظر دوستاني كه در اين مورد تجربه دارن درخصوص تعرفه ذيل بدونم و اينكه شرايط مناسب براي يك اشتراك adsl چيه؟ بيشترنظرم رو سرعت 128 هست

تصویر
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14910 بار
سپاس‌های دریافتی: 14993 بار

Re: درخواست راهنمايي در مورد اينترنت adsl+

پست توسط oweiys »

بنده به شخصه از 128 استفاده می کنم و با توجه به ترافیک ماهانه به نظرم برای استفاده های علمی و عادی مناسب است.
قیمت های بالا هم به نظرم عادی و با توجه به ترافیک ارائه شده توسط شرکت , قدری گران هستند.
به دلیل این که جنبه تبلیغ پیدا می کند از ذکر نام شرکت مناسب خودداری می کنم اما به[HIGHLIGHT=#00b0f0]   سرویسی که از آن اینترنت می گیرید هم علاوه بر تعرفه قیمت ماهیانه توجه کنید.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 780 بار
سپاس‌های دریافتی: 791 بار
تماس:

پست توسط arashtabaie »

یک مقدار قیمت ها بالاست. من اشتراک up stream 256 kbps و down stream 128 kbps با ترافیک ماهیانه 15 گیگا بایت از شرکت آزادنت دارم که با تخفیف 10% به خاطر پرداخت یکساله ماهی 30000 تومان هست.البته اگر در تهران هستید...
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

پست توسط yasermym »

اگه کار شما جوری نباشه که به حجم های خیلی بالای ترافیک نیاز داشته باشید، به گمانم یکی از بهترین تعرفه ها برای صبا نت هست که دارای سرعت های خوبی هست، من 128 دارم اما بعضی وقتها قاطی می کنه همینجوری تخته گاز دانلود می کنه، رکوردی که تا حالا اینترنت من زده دانلود 5.2 مگا بایت از یک فایل 6 مگا بایتی در 1 ثانیه بود که واقعا خیلی جالب بود، البته بقیه مقدار رو با سرعت های کمتر دانلود کرد.
شما باید تعرفه های شرکت های مختلف رو بگیرید و با توجه به نیاز خودتون و قیمت ها بهترین گزینه رو انتخاب کنید. :razz:
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

[FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[External Link Removed for Guests]
==================================    
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط taktaz »

ضمن سپاسگزاري از دوستان

در مورد مودمهاي adsl براي استفاده خانگي نياز هست كه مودمي كه داراي پورت ethernet هست بگيريم كه در اينصورت بايد هزينه بيشتري بديم و اصولا استفاده اين پورت چيه دقيقا؟
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

taktaz,
به زبان ساده، ethernet يعني اتصال مودم از طريق کابل شبکه به کارت شبکه کامپيوتر، براي کامپيوترهايي که از USB1 استفاده ميکنند، قطعا ethernet سريعتر و بهتر هست، اما براي USB2 با توجه به سرعتهاي ADSL ارائه شده در ايران تفاوتي ميان اين دو نيست و نيازي به خريد مودمي که هر دو رو داشته باشه نداريد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
New Member
سپاس‌های ارسالی: 33 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

پست توسط javad 110 »

ردیف 6 که سرعت 512 وبرای دریافت و برای راسال 256 و حجم 5 گیگا نامحدودرا دارد برای کاربری که نیاز به دیدن صفحات و عکسها و ایمیل های خود رادارد بسیار عالی میباشد
که از این اشتراک برای جواب گویی به دیگران استفاده و محبوبیت خاص و هزینه کتری را در بر دارد.
ولی اگر برای منزل مورد استفاده باشد گزینه دوم که در ردیف دوم اشتراک ها قرار دارد 25000 هزار تومانیه که از نظر هزینه نسبت به اشتراک اول 256 زیاد است ولی از نظر دانلود کردن که بستگی به نیاز دانلود شما کاربر در اینترنت رادارد بهتر است.
اولین اشتراک برای افرادی که فقط سایت و وبلاگ و در حین خواندن این مطالب و یا دیدن عکس و و چک کردن ایمیل و در آخر حوصله زیادی هم دارند مورد استفاده است و خلی خوب و هزینه کم که خودم هم از بند آخر تبعید می کنم را به شما پیشنهاد می دهم. تصویر تصویر تصویر

با تشکر javad 110
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”