آدرس جدید سایت Aerospacetalk

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
سپاس‌های ارسالی: 2396 بار
سپاس‌های دریافتی: 1355 بار

آدرس جدید سایت Aerospacetalk

پست توسط Reza 313 »

سلام دوستان
آدرس سایت Aerospacetalk.com به Aerospacetalk.ir تغییر یافت ، این تغییر به علت برخی مشکلاتی که برای سایت Aerospacetalk.com پیش آمده بود و همچنین به خاطر از دست رفتن بخش اعظم آرشیو آن سایت صورت گرفته است ، لازم به ذکر است که در سایت جدید Aerospacetalk.ir تمامی آرشیو سایت از زمان آغاز به کار آن موجود است ... :D

[External Link Removed for Guests]
Commander
Commander
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 16928 بار
سپاس‌های دریافتی: 4258 بار

پست توسط Fariborz »

من هم به نوبه خودم تولد دوباره اولين تالار پارسی زبان هوانوردی را تبريک ميگم. ضمن آرزوی پيشرفت و موفقيت برای اين انجمن دوست داشتنی , از زحمات تمام دوستان عزيزم که اين مهم را به انجام رساندند تشکر ميکنم . :smile: :( :-D
Super Moderator
Super Moderator
سپاس‌های ارسالی: 2396 بار
سپاس‌های دریافتی: 1355 بار

پست توسط Reza 313 »

بعد از وقفه کوتاه مدتی که در کار سایت پیش آمده بود ، مجددا می توانید با مراجعه به آدرس [External Link Removed for Guests] از سایت aerospacetalk.ir دیدن فرمایید .... :D
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند .... تصویر 
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 2625 بار
سپاس‌های دریافتی: 316 بار

Re: آدرس جدید سایت Aerospacetalk

پست توسط khashayar1 »

دوستان من در این سایت ثبت نام کردم و کاربری خودم را فعال کردم
پس از ورود خوش آمد بالای سایت به نام کاربری من داده می شود و لینک ها برایم قابل دسترسی نیست
و گفته میشود به دلیل نا مشخص اجازه دسترسی نداری
از دوستانی که در این سایت تجربه دارند خواهش میکنم راهنمایی کنند
فردوسی

ندانی که ایران نشست منست***جهان سر به سر زیر دست منست

امام خمینی

شما حالا بايد از اول شروع كنيد و قصدتان بر اين باشد كه خودتان مستقل در همه چيز باشيد، در صنعت مستقل باشيد؛
وقتي بنا را بر اين گذاشتيد مي توانيد كه كشور خودتان را نجات بدهيد و كشور خودتان را مستقل كنيد.
از ورود كالاھای مصرف ساز و خانه برانداز جلوگيري نمايند و به آنچه دارند بسازند (قناعت کنند) تا خود ھمه چيز بسازند.
مادامي كه بخواهيم مستقل باشيم و زير بار وابستگي نرويم، بايد تحمل اين مشكلات و قدرت مبارزه با آن را پيدا كنيم.
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”