Balatarin هک شد...

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Balatarin هک شد...

پست توسط Mil@d »

تصویر

دوستانی که با این سایت آشنا هستند دیگر نیازی به معرفی نیست...محل اشتراک گذاری لینک های زیبای اینترنتی و امتیاز دهی به آنها.
هر بار که در گوگل فارسی سرچ کنید نام این سایت در 2 یا 5 رده اول می آید و برای همه آشناست.تعدادی از دوستان جدید در همین سایت نیز از طریق بالاترین که به هر دلیلی مرجع سایت های فارسی شده است به جمع ما پیوسته اند.خود بنده نیز بسیاری از مطالب داغ را از بالاترین پیدا می کنم و در سنترال قرار می دهم.

بالاترین مجموعه است کاملا بدون سانسور که از هر اعتقاد و مسلکی در آن وجود دارد.
مسلمان مسیحی یهودی..بهایی..زردشتی..بی دین..ضد دین..دین گریز..اراذل--اوباش--به همین دلیل تبدیل به پایگاه تمرین دمکراسی بین ایرانیان شده بود.البته به دلیل اینکه سانسوری در آن وجود ندارد بالطبع مسائل جنسی و همچنین ضد نظام نیز در آن مطرح می گردد.و مهمترین دلیل فیلتر آن نیز همین است.
ولی شامگاه دیروز به دست افراد ناشناس server آن مورد هک قرار گرفت و DNS و حساب Paypal حمله شد.
البته Database سایت محفوظ است و در روزهای آتی بازمی گردد.

اینجا باید قدر مهدی را دانست که بهترین سیستم ضد هک را در سنترال به کار برده است.
فراموش نکنیم حسودان همیشه منتظر فرصتند.تصویر

یا حق.
  بی  
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: چهارراه تحویلی
سپاس‌های ارسالی: 705 بار
سپاس‌های دریافتی: 160 بار
تماس:

Re: Balatarin هک شد...

پست توسط Mamal_Moj »

سلام
هک بشه یا نشه فرقی به حال سی سی نداره
چون سی سی خودس بالاترترینه.
هر کی شک کنه خرگوشه.
تصویر
تصویر
علی یارتون

[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Mil@d »

سنترال و بالاترین تنها سایت های اینترنتی هستند که من در آنها فعالیت دارم.سنترال علم و دانش من را بیشتر کرد و خیلی از نادانسته ها را اینجا یاد گرفتم بالاترین نیز محیطی آزاد بود که بدون هیچ سانسوری به ابراز عقیده می پرداختم.
دمکرات ترین و آزاد ترین جامغه اینترنتی ایرانیان بود.

من اینقدر از فعالیت در این 2 سایت لذت می برم که وبلاگم نیز مدتهاست تعطیل شده است و به امان خدا رهایش کرده ام.
  بی  
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Mil@d »

بالاترين " در جنگ هكرها از كار افتاد

خبرگزاري فارس: وب‌سايت بالاترين كه همانند يك لينك‌داني فعاليت مي‌شد از سوي هكرها غير فعال شد.

به گزارش خبرنگار "سرويس فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، وب‌سايت بالاترين كه بر حسب راي به لينك‌ برخي از اخبار خاص را در صفحه اول خود قرار مي‌داد، از سوي برخي هكرهاي ناشناخته غير فعال شد.
برپايه اين خبر در جريان جنگ 22 روزه اين لينك‌داني به طور عمل كرده بود كه به سختي خبري از جنايات رژيم صهيونيستي در نوار غزه در صفحه اول اين سايت نقش نقش مي‌بست.
همچنين اين سايت كه مدعي آزادي بيان كه از سوي برخي جريانات غربي حمايت مي‌شد دسترسي كاربراني راكه با نام مستعار افرادي همچون خالد اسلامبولي، عماد مغنيه و ديگر شهداي اسلام اقدام به انتشار لينك خبرهاي اسلامي ـ مذهبي مي‌كردند را سريعاً با عنوان اينكه كاربر، شما مرتكب تخلف شده‌ايد غير فعال مي‌كرد.
پيش بيني مي‌شود اين اقدام در راستاي حمايت از مردم مظلوم غزه در جريان جنگ سايبري هكرها با رژيم صهيونيستي صورت گرفته است.
  بی  
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Mil@d »

آفتاب: سایت بالاترین مورد حمله هکرها قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سرویس علم و فن‌آوری آفتاب، این سایت مبتنی بر وب 2.0، که محل قرار دادن لینک‌های اخبار و مقالات مختلف بود و هر لینک با حد نصابی از رای مثبت دیگر کاربران، به صفحه اول می رسید، توسط حمله هکری دامنه خود را از دست داده و تا لحظه ارائه خبر هنوز دامنه سایت بالاترین بازنگشته است.

سایت بالاترین حدود ۱۰ هزار کاربر ثبت شده دارد و یکی از پر طرفدارترین وب‌گاههای فارسی زبانان به شمار می‌رود.

بالاترین حدود ۲ سال و نیم قبل توسط یکی از ایرانیان ساکن آمریکا که دارای فوق دکترای بیوانفورماتیک است به تقلید از عملکرد سایتهای digg و reddit بنیانگذاری شد.

پیش از این هم این سایت مورد حملات مختلفی قرار گرفته بود، ولی حمله اخیر جدی تر و از نوع «سرقت نام دامنه» بوده است.

در این شیوه، هکرها دامنه سایت را در اختیار گرفته‌ و آن را به صفحه دیگری ارجاع می‌دهند.

هک از نوع سرقت دامنه پیش از این برای دو میزبان بزرگ وبلاگ های فارسی، یعنی پرشین بلاگ و بلاگفا هم روی داده بود. پرشین بلاگ موفق نشد دامنه خود را پس بگیرد و به همین دلیل با دامنه جدید به فعالیت خود ادامه می‌دهد
  بی  
New Member

پست توسط gol zar »

سلام دوست عزيز اگر ممکن باشه براي من هم دعوت نامه ارسال کنيد. دوستت دارم
با تشكر
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”