مشکل در اجرای بازی Battlefield 2

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 141 بار
سپاس‌های دریافتی: 335 بار

Re: مشکل در اجرای بازی Battlefield 2

پست توسط mbxbox »

NiNja1382 نوشته شده: شنبه 8 تیر 1398, 5:21 pm سلام من بازی رو دانلود کردم میگه سی دی را وارد کنید و کرک رو هم نصب کردم ولی وقتی میزنم تو بازی صفحه سیاه میشه و کامپیوتر هنگ میکنه و اون وقت باید کامپیوتر رو restart کنم.  

کرک و فایل نصب رو از هر جا هم دانلو کردم نیاورد. 

چی کار کنم؟ :lol:

با سلام خدمت شما دوست عزیز. به انجمن سنترال کلابز خوش آمدید :razz:

اطلاعات شما ناقصه مثلا از کدوم ویندوز (7 ، 10 ، XP ) استفاده می کنید یا کدام کرک ( reloaded ،  skidrow ) را نصب کردید؟!

از اونجایی که این بازی قدیمیه ممکنه با چنین مشکلاتی مواجه بشید.از طرفی ممکنه مشکل از کرک باشه. لذا چند کار را پیشنهاد میکنم:

1.درایور کارت گرافیک خودتونو آپدیت کنید.
2. دایرکس ( directx )  آپدیت کنید.
3.ممکنه هر دفعه فقط یک نوع کرک را دانلود کرده باشید مثلا (reloaded) ، این بار از کرک دیگر ترجیحا (skidrow) استفاده کنید.
4.نرم افزار های جانبی مثل framework...Microsoft visual c++2010 که معمولا برای اجرا بازی نیاز هستند و معمولا در دیسک بازی ها موجود هست رو نصب کنید.
5.اگر از ویندوز 10 استفاده میکنید این کار هم امتحان کنید:
+بروی آیکون اجرا بازی کلیک سمت راست کرده و گزینه properties را انتخاب کنید. در پنجره باز شده به تب compatibility رفته و در قسمت compatibility mode گزینه run this program in... را تیک زده و در بین گزینه ها (windows 7 یا windows xp) را انتخاب کنید ok را بزنید و بازی را اجرا کنید.

موفق باشید :P
MY FIRST UPCOMING VIDEO GAME

[External Link Removed for Guests]
New Member

پست توسط ali.z1 »

بهترین شغل اینترنتی چیست؟
جواب را در لینک زیر ببینید:
[External Link Removed for Guests]
New Member

پست توسط iamsaleh »

سلام دوستان. من بازی battlefield 2 رو نصب کردم، موقع اجرا صفحه برای چند ثانیه سیاه میشه و میپره بیرون.
ویندوز رو دوباره نصب کردم، بازی رو هم دوباره نصب کردم، باز هم همین مشکل وجود داره
اون فایل dll هم که آقا شهرام گذاشته بود رو دانلود کردم و در درایوc ، فولد system 32 ، جایگزین کردم.هم چنان این مشکل وجود داره

چیکار کنم؟؟؟ 😭
New Member

پست توسط saleh8213 »

سلام خسته نباشین من بازی رو پاک کردم دوباره میخوام نصب کنم داخل setup نمیره که نصبش کنم.اززطریق کامپویتر هم uninstall کردم 2 تا ارور میده.چیار کنم بازی رو نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
😭
New Member

پست توسط sadra2278 »

سلام.
من بازی بتلفیلد2 رو نصب کردم کاملا سالم بود اما من وقتی که کد های بازی رو که مربوط به اسلحه های قفل شده بود از روی صفر به یک عوض کردم موسم داخل بازی حرکت نکرد.
دوباره صفر کردم اما بازم خراب بود.
چیکار کنم؟
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”