به برق بزن وحرکت کن!Cadillac XTS

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 199
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 26 آبان 1388, 12:53 am
سپاس‌های ارسالی: 727 بار
سپاس‌های دریافتی: 1795 بار

به برق بزن وحرکت کن!Cadillac XTS

پست توسط aliTOPGUN »

به نام خداوند توانا

کادیلاک طی مراسمی در نمایشگاه دیترویت از مدل مفهومی بنام XTS پلاتینیوم پرده برداری کرد که نهایت لوکس بودن یک کادیلاک و سود جستن از فناوری هیبریدی است.
کادیلاک برای این مدل از یک پیشرانه ی وی6 و3.6 لیتری L شکل با سیستم سوخت پاش مستقیم انزکتوری با زمانبندی متغیر باز و بسته شدن سو پاپها ویک موتور الکتریکی با باطری لیتیومی سود برده که قدرت خروجی را به350 اسب بخار و گشتاور 400 نیوتن متر میرساند. در بخش دیگر فناوری به برق بزن وحرکت کن یا همان plug -inHybrid یا PHEV این امکان را به راننده میدهد که هر جا هرجا دوشاخه ی برق پیدا کرد خودرو را Charge کند. حتی در یک فروشگاه یا پارکینگ!!
این موتور برقی هنگام حرکت در شهر که دور موتور بالا وقدرت زیاد نیاز نیست بخوبی جوابگوست وزمانی که به بزرگراه میرسد پیشرانه ی بنزینی هم باز شده وکل قوای خروجی به عدد360 کیلو وات میرسد. همچنین با کمک سیستم MRC یا کنترل حرکت مگنتی راحتی یک خودروی لوکس را بدلیل هماهنگی شرایط باز و بسته شدن سوپاپها شرایط تعویض جعبه دنده ونحوه ی پاسخ دادن موتور به نیاز راننده به صورت کامپیوتری هماهنگ میشود.که تمامی اینها بوسیله ی چهار حسگر در در هر چهار چرخ{ که بصورت ثانیه ای در حال اسکن شرایط جاده هستند} بوجود میاید.

مجموعه ی ایمنی_حرکتی با سیستم چهار چرخ متحرک و ترمز ضد بلوکه دیسکی چهار کاناله با همیاری سیستم های کنترل کشش و پایداری و ثبات و ترمز کمکی پارک کامل میشود.
کادیلاک با طراحی این مدل زیبا سعی کرده ادامه ی رویه ی مدلهای پلاتینوم یعنی اسکالید_DTS -STS روند مدلهای مفهومیاش را کامل کند.{طراحی از:کلی دین}

خطوط مناسب روی کاپوت وبدنه صورت طولی-سیستم نورOLED که به رنگ ابی یخی دیده میشود_اینه های کوچک که توسط دوربین کنترل میشود._ سود بردن از ستونA/C کوتاه عقب که نمای یک کوپه را از نیم رخ به XTS بخشیده.در کنار رینگهای 20 اینچی 11 پره سبب طول5.1-عرض1.9وارتفاع1.5 و فواصل اکسلها2.8 گردیده است.
در داخل از لحاظ لوکسی استفاده از چرم-جیر -چوبکروم در درها وکنسول وصندلی ودنده..درکنار نمایشگرLCD کنسولی که دارای حرفV کشیده با تلفیقی از چوب وچرم.نمایشگر دیجیتال پشت فرمان بارنگ ابی-بنفش را شامل میشود.

این مدل توانسته لوکس بودن کادیلاک را بیاد طرفدارانش بیندازد!

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]


[External Link Removed for Guests]منبع: ماهنامه ی نواور شماره ی 67
Yesterday is past, it is history.Tomorrow is future, it is a mystery today is present, it is a gift
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”