نظر سنجي براي ايحاد مرکز جوامع مجازي - CentralClubs Network

در بخش اخبار، اعلان‌ها و مباحث مرتيط با مرکز جوامع مجازي مطرح خواهد شد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست

ايجاد شبکه‌ي اجتماعي CentralClubs را مفيد ميدانيد؟

بله
75
82%
خير
17
18%

مجموع رای گیری: 92

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

نظر سنجي براي ايحاد مرکز جوامع مجازي - CentralClubs Network

پست توسط Mahdi1944 »

با سلام تصویر

با توجه به نياز به وجود فضايي که کاربران فعاليت‌هاي روزمره و ارتباطات با دوستان خود را در بستر آن انجام دهند، به نظر ميرسه نياز به وجود چنين شبکه‌اي به عنوان يکي ديگر از مجموعه‌هاي تحت CentralClubs ميتواند مفيد واقع شود.

شبکه‌ي احتماعي مد نظر از لحاظ امکانات مشابه و قابل رقابت با شبکه‌هاي اجتماعي مطرح، خواهد بود و به امکانات امنيتي براي حفظ ارتباطات و حريم شخصي افراد مجهز خواهد بود و قوانين آن بسيار آزادانه‌تر از محيط فروم ميباشد و کنترل‌ها صرفا در حوزه‌ي قوانين جمهوري اسلامي و عرف بين المللي خواهد بود

لذا در چارچوب امکان سنجي و تدوين قوانين آن منتظر نظرات، انتقادات و پيشنهادات شما در اين حوزه هستيم تصویر
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 509 بار
سپاس‌های دریافتی: 260 بار

Re: شبکه اجتماعي CentralClubs

پست توسط RaAmIiN »

تا فیسبوک هست سنترال کلوب چرا :grin:
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2158 بار
سپاس‌های دریافتی: 1253 بار

پست توسط m-249 »

سلام .
خسته نباشید اقا مهدی ، خوش حال میشیم اگه زود تر این شبکه راه بیوفته :razz:
من که 100 درصد موافقم :razz:
دردت چه بود که تمام شب
سر را به سنگ میزدی و می گرسیتی ؟
چه گویم که گفتنش برایم قصه ای کهنه است
سر کوفتن و گریستن از برای مردن است

دست مزن! چشــــم،ببستم دو دست_____راه مرو!چشم،دوپایم شکست
حرف مزن! چشم،قطع نمودم سخن_____نطق مکن!چشم،ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مــــکن_____ خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم،کـور شوم،کـــــــــــر شوم_____ لیک محال است که من خر شوم
Major II
Major II
محل اقامت: RASHT
سپاس‌های ارسالی: 1271 بار
سپاس‌های دریافتی: 1131 بار
تماس:

پست توسط mahdi2elve »

خیلی ببخشید
اگه بخاین شبکه ای در چار چوب قوانین ایران اسلامی بزنین از همین الان قیدشو بزنین بهرته!!!!!!
چون طبق همین چار چوب آب خوردن هم حرامه و پیگرد قانونی داره.!
دیدم که میگم!!!!!
چیزی به اسم ازادی در این چارچوب وجود نداره.
[External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

پست توسط free love »

mahdi2elve نوشته شده:خیلی ببخشید
اگه بخاین شبکه ای در چار چوب قوانین ایران اسلامی بزنین از همین الان قیدشو بزنین بهرته!!!!!!
دیدم که میگم!!!!!

اگه بخواین فکر پیگرد باشید تو فیس بوک هم پیگرد قانونی وجود داره ،

دیدم که میگم تصویر

آقا مهدی میشه لطفا کمی بیستر راجع به این شبکه و امکاناتش صحبت کنید . چون شبکه ای که قراره ایجاد بشه باید خیلی قدرتر از فیس بوک باشه تا بتونه افراد رو به خودش جذب کنه و گرنه مثل شبکه های اجتماعی دیگه محکوم به شکست هست.
آخرین ويرايش توسط 1 on free love, ويرايش شده در 0.
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 49 بار
سپاس‌های دریافتی: 599 بار

پست توسط Alireza.Hosseini »

کاملا با این ‍یشنهاد موافق هستم.
این یک فرصت اجتماعی - فرهنگی - اقتصادی است که همه کاربران می توانند از آن سود ببرند.
امیدوارم یک سری از فرهنگ های اشتباه شبکه های اجتماعی رایج با راه اندازی این شبکه اصلاح شود.

دیدم که میگم!!!!!

دوست عزیز میشه بفرمایید کجای قوانین جمهوری اسلامی ایران سد راه این ‍‍پروژه است؟
قوانین کشور عزیزمان در خصوص مباحث جاسوسی و موارد غیر اخلاقی که در یک شبکه اجتماعی ممکن است رخ بدهد حساس است.
که این موضوع یک مورد جهانی است. یکسری از کشورها توسط این شبکه های اجتماعی به فعالیت های جاسوسی و تروریستی می ‍پردازند که نتیجه اش مقابله کشورهای هدف با روش هایی مانند فیلترینگ است. ‍‍پس شبکه اجتماعی ‍پیشنهادی مشکلی با قوانین نخواهد داشت.

در خصوص موارد غیراخلاقی هم اگر با فرهنگ های جهان آشنا باشید. همه جای جهان با موارد بی اخلاقی خاص مشکل دارند و حتی دانش فارنزیک برای مقابله با آن بوجود آمده است. ‍پس در این شبکه اگر شما به هویت افراد تعرضی نکنید و فرضا تصاویر خیلی خاص منتشر نشود چرا باید قوانین کشوری دست و ‍پاگیر باشد؟

در کل نظر شخصی بنده اینست که اتفاقا اگر قوانین اسلامی کشور بدون افراط و تفریط در این شبکه اعمال شود بسیاری از برداشت های بد از قوانین جاری در جامعه می تواند رفع گردد و حتی منجر به اصلاح آنها در سطح جامعه گردد.
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 188 بار
سپاس‌های دریافتی: 487 بار

پست توسط Nika »

سلام و خسته نباشيد اقا مهدي :D
به نظر من كار جالبي ميتونه باشه؛هم واسه اونايي كه اينجا عضون محيطي صميمي تر و سرگرم كننده فراهم ميشه و فكر كنم اونايي كه عضو نيستن هم جذب بشن بس وسيله تبليغي هم ميتونه باشه :D
مي خواهم برگردم به روز هاي كودكي آن زمانها كه:
پدر تنها قهرمان بود.
عشق,تنها در آغوش مادر بود.
بالاترين نقطه زمين,شانه هاي پدر بود.
بدترين دشمنانم,خواهران و برادران خودم بودند.
بدترين دردم,زانوهاي زخمي ام بودند.
تنها چيزي كه ميشكست,اسباب بازي هايم بودند.
و
معناي خداخافظ, تا فردا بود....
Major II
Major II
تماس:

پست توسط mahdi2elve »

free love نوشته شده:
دیدم که میگم!!!!!

اگه بخواین فکر پیگرد باشید تو فیس بوک هم پیگرد قانونی وجود داره ،

دیدم که میگم تصویر

آقا مهدی میشه لطفا کمی بیستر راجع به این شبکه و امکاناتش صحبت کنید . چون شبکه ای که قراره ایجاد بشه باید خیلی قدرتر از فیس بوک باشه تا بتونه افراد رو به خودش جذب کنه و گرنه مثل شبکه های اجتماعی دیگه محکوم به شکست هست.

فیس بوک فقط عکس های مستهجن رو بلاک میکنه با افرادی که مزاحمت ایجاد میکنن برای سایرین. از افراد سرشناس هم اگه عکس نیمه لختی باشه فرورا بلاک میشه عکس .وگرنه پیگرد دیگه ای نداره.
بهتره این دفعه بهتر نگاه کنین.
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 133 بار
سپاس‌های دریافتی: 391 بار

پست توسط majid362 »

Mahdi1944, با سلام
یک مبلغی بگیرید ( هر چقدر کم تر بهتر!!!!!) اما یک شبکه اجتماعی با قابلیت های بالا و سرور مناسب تهیه کنید
Major II
Major II
تماس:

پست توسط mahdi2elve »

Alireza.Hosseini نوشته شده:کاملا با این ‍یشنهاد موافق هستم.
این یک فرصت اجتماعی - فرهنگی - اقتصادی است که همه کاربران می توانند از آن سود ببرند.
امیدوارم یک سری از فرهنگ های اشتباه شبکه های اجتماعی رایج با راه اندازی این شبکه اصلاح شود.

دیدم که میگم!!!!!

دوست عزیز میشه بفرمایید کجای قوانین جمهوری اسلامی ایران سد راه این ‍‍پروژه است؟
قوانین کشور عزیزمان در خصوص مباحث جاسوسی و موارد غیر اخلاقی که در یک شبکه اجتماعی ممکن است رخ بدهد حساس است.
که این موضوع یک مورد جهانی است. یکسری از کشورها توسط این شبکه های اجتماعی به فعالیت های جاسوسی و تروریستی می ‍پردازند که نتیجه اش مقابله کشورهای هدف با روش هایی مانند فیلترینگ است. ‍‍پس شبکه اجتماعی ‍پیشنهادی مشکلی با قوانین نخواهد داشت.

در خصوص موارد غیراخلاقی هم اگر با فرهنگ های جهان آشنا باشید. همه جای جهان با موارد بی اخلاقی خاص مشکل دارند و حتی دانش فارنزیک برای مقابله با آن بوجود آمده است. ‍پس در این شبکه اگر شما به هویت افراد تعرضی نکنید و فرضا تصاویر خیلی خاص منتشر نشود چرا باید قوانین کشوری دست و ‍پاگیر باشد؟

در کل نظر شخصی بنده اینست که اتفاقا اگر قوانین اسلامی کشور بدون افراط و تفریط در این شبکه اعمال شود بسیاری از برداشت های بد از قوانین جاری در جامعه می تواند رفع گردد و حتی منجر به اصلاح آنها در سطح جامعه گردد.

تو همین سایت اگه اسم افراد سیاسی رو ببریم بلاک میشیم.
آقا مهدی این یکی رو به شما میگم.
من یه عکس گذاشته بودم که ناو آمریکا در حال بمباران شدن بود و روش نوشته بود اندکی صبر آزادی نزدیک است.
کاملا این عکس داشت نابودی آمریکا رو توسط موشک های ایرانی نشون میداد که عکس رو بلاکش کردین.!!!

تو شبکه فیس نما که 2 سال توش عضو بودم عکسی که روی پروفایلت میزاری باید مطابق قانون خاص و سخت گیرانه ای باشه وگرنه پاک میشه!!!
----
شمایی که میگی فیس بوک جاسوسی مارو میکنه درسته حق با شماست .
جاسوسی ما رو میکنه . تو این یه مورد با شما موافقم .
ولی به نظرتون
شبکه های اجتماعی ایرانی جاسوسی ما رو نمیکنه!!!

-
بهتره بحث رو تموم کنم .
برین سایت فیس نما اسم مدیر سایت رو در گوگل جستجو کنین ببینین چه شخصیه!!! بعد بیاین حرف از جاسوسی بزنین!!!!!
-
حق با شماست همیشه تصویر
--------------------------------------------
از همه بچه ها عذر میخام اگه تند حرف زدم .
آخه حرف زور تو کتم نمیره تصویر

--------------------------------------
در ضمن من اصلا با فیس بوک موافق نیستم!! اون هم ایرادات بسیاری داره .
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

پست توسط Cloor Master »

سلام ـ با تشکر از مدیریت سایت من با کلیت این پیشنهاد موافقم ولی یک سئوال داشتم ، این شبکه اجتماعی اگر انشالله تشکیل شد ایا فعالیت هایی برای استفاده درست کاربران از این شبکه انجام می شود ، منظورم استفاده درست و فایده دار است برای مثال عرض کنم خود انجمن سنترال جز خیلی معدود انجمن های فارسی زبان است که کاربرانش به عبارتی از امکانات درست استفاده می کنند (انگار از قبل اموزش دیده اند!!) ایا مدیریت چنین روشی دراز مدت ی را هم در ان شبکه انجام می دهد یا نه کلا ازاد است ، البته من برای اینده این شبکه (از نظر علمی و اعتبار و....) عرض می کنم ! مدیریت سایت می داند ، مثلا میانگین سن افراد فیسبوک در سال ۲۰۱۲ تقریبا ۴۰ سال است و طریقه استفاده از شبکه اجتماعی هم به خاطر کار و علم و.... ولی تو ایران ، کی دیروز چی ناهار خورده و.... ولی سنترال کلابز مجزا است ، ایا این شبکه اجتماعی هم یک جورای تک است یا نه !..
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

پست توسط Erratic »

سلام بر همگی

بسیار از آقا مهدی عزیز ممنونم که پیوسته خدمات جدید و بسیار عالی به کاربران ارائه میکنند.
به نظر من نیاز به ایجاد یک شبکه اجتماعی شدیدا در سنترال احساس میشه. با توجه با محیط و شرایطی که سنترال عزیز داره خیلی از کاربران دیگه که برای اولین بار جذب سنترال میشن به یکباره نمیتونن بر جوی که حکم فرماست غلبه کنن

اگر به انجمن فعلی به چشم یک دانشگاه نگاه کنیم قطعا نیاز به سه مقطع پایین تر هم هستش
با اینحال همونطور که اقا مهدی میدونن در صورت ایجاد چنین شبکه ای, به طور قطع, فعالیت در انجمن فعلی کاهش پیدا میکنه اما میتونه هدفمند و علمی تر هم باشه.
اما من پیشنهاد میکنم در صورتی که شبکه اجتماعی ایجاد شد به نحوی با انجمن فعلی مرتبط باشه و صرفا و مستقل عمل نکنه

درباره قوانین...
احتمالا بهتر از هرکسی آقا مهدی عزیز میدونن که قوانین تاثیر بسزایی در جذب کاربران و همچنین فعالیتشون داره
بدون شک ایجاد محدودیت به هر نحو خوشایند نخواهد بود با اینحال با توجه به قوانین جاری کشور و مبحث فیلترینگ این مبحث به طور جدی جای تامل داره
ارسال پست

بازگشت به “مرکز جوامع مجازي - CentralClubs Network”