مصاحبه با Centralclubs ها در آستانه سفر به برزیل...!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

چرا برزیل از آبادان جدا شد و پرتاب شد اون سر دنیا ؟

برزیل در کلاس آبادان نبود و بهتر که رفت
17
55%
برزیل یادت باشه آبادان سرورته
8
26%
مرگ بر برزیل
6
19%

مجموع رای گیری: 31

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

Re: مصاحبه با Centralclubs ها در آستانه سفر به برزیل...!

پست توسط Mohammad 1985 »

اگه نمی دونی بدون مسئول هماهنگیها و خیلی چیزهای سفر هم من بودم ! من آچار فرانسه هستم و همیشه 100 تا کار می کنم ! ولی کسی قدرم رو نمی دونه ! :shock: مثلا همین رامین جونتون 3 بار تا برزیل پشت فرمون 380 خوابش برده بود ! من گفتم بچه خسته هستش بزار بخوابه اگه من اون موقعه نمی رفتم توی کابین یا الان سقوط کرده بودیم توی یه جزیره ای مثل لاست یا داشتن با زیر دریایی دنبال لاشه هواپیمامون می گشتن توی اعماق اقیانوس !
در ضمن دکتر جان من که پول هتل از جیبم ندادم ! از مهدی 1944 گرفتم ! اونم از اسپانسر تیم گرفته !
ای بابا پس این پسره کجاست ؟ رامین ؟؟؟ رامین بیا این 380 رو آتیش کن منو برسون قطب مردم از گرما !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: واوان
سپاس‌های ارسالی: 3246 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار
تماس:

پست توسط Ruozbeh »

سامان من که می دونم چرا من و نبردین!! بگم بگم؟؟؟ :-?
تازه گریه هم نکردم! اینها همه دروغه!! تصویر تصویر تصویر
راستی با رامین هماهنگ کردیم برگشت قراره تو واوان فرود بیایم!! :m:a :m:a
اصلا من گریه می کنم با همتونم قهرم! تصویر تصویر تصویر
[External Link Removed for Guests]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14912 بار
سپاس‌های دریافتی: 14993 بار

پست توسط oweiys »

میلاد و گردش در ریو

میلاد ترمز دستیو نکشید -- قفل مرکزی دزد گیر فعال شد ...!

تصویر 
Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT »

درود و عرض ادب خدمت دوستان گرامی تصویر

از اینکه باری دیگر در این بخش مزاحم دوستان عزیز میشوم عذرخواهی میکنم. راستش با توجه به لطف دوستان و همچنین یاری میلاد عزیز در این بخش و به عنوان حسن ختام ماموریت خود در این سفر و همچنین یک دلیل دیگر که در پایان عرض مینمایم, جسارتا" یک پست طنز دیگر نیز خدمت دوستان بزرگوار تقدیم مینمایم. تصویر

============

رامین یه بار دیگه با این 380 مانور کبرا انجام بدی خودم گردنتو میشکنم !

تصویر, طبق برنامه در آن لحظه داروی بیهوشی باید عمل میکرد تا شما متوجه نشین! اما مثل اینکه شدین ؟!! تصویر تصویر

دیگه اخر اخریشم برادر خلبان بود که اونم به جمع خاطره نویسها اضافه شد(رامین عزیز منظورمه!!)

قطعا" کمال همنشین بر بنده بی تاثیر نبوده است !! تصویر

بابا پس این پسره کجاست ؟ رامین ؟؟؟ رامین بیا این 380 رو آتیش کن منو برسون قطب مردم از گرما !

با توجه به وقعیت فصلی و آب و هوای این موقع سال, رفتن به قطب در این شرایط با هواپیما ممکن نیست و احتمال گیر افتادن در توده های Alpha Alpha بسیار زیاد هست! اما میتوانیم شما را تا مرزهای انتهایی شیلی همراهی کنیم و از آنجا شما دنباله مسیر را با قایق طی کنید !

با رامین هماهنگ کردیم برگشت قراره تو واوان فرود بیایم! 

بله اگر تغییری در برنامه ایجاد نشود احتمالا" تا 11 روز دیگر در واوان به زمین خواهیم نشست! هماهنگی های لازم برای آتش زدن یک تانکر و چندین حلقه لاستیک تراکتور به عنوان Tresh Light (چراغ های تعیین کننده مرز باند) انجام شده است ! وسیله ایاب و ذهاب از واوان به تهران نیز برای مسافران گرامی مهیا میباشد! تصویر

===================

پس از فرود در مزرعه ای در حومه شهر, به دلیل عمل نکردن ترمزها و همچنین خطای محاسباتی در مقدار مسافت مورد نیاز جهت فرود, نهایتا" هواپیما از مزرعه خارج شد و در یک اتوبان متوقف گردید ! 

[External Link Removed for Guests]  لحظه اولیه فرود ! 

[External Link Removed for Guests]  توقف در اتوبان و رسیدن به مقصد پس از 32 ساعت پرواز متوالی ! 
 امروز صبح و پس از گذشت 6 روز از تاریخ ورود تیم سنترال به کشور برزیل, یک فکس از طرف اداره گمرک و مبارزه با اشیاء ممنوعه برزیل به دستمان رسید که در آن گزارشی از اقلام و وسایل ممنوعه موجود در بار مسافران گرامی به همراه نام درج شده در بلیط آنان ذکر شده بود که بخشی از آنها عبارت هستند از:

1- Mr.SAMAN : یک عدد کلاهک رادار ANQ/PLC-1600pdx متعلق به شاتل آتلانتیس که از سال 2002 مفقود شده است! تعداد 18 عدد ترانزیستور, 7 عدد خازن کربنی, 23 عدد مقاوت با ترتیب رنگ (سبز-آبی-بنفش-زرد) و 1 عدد هویه تفنگی که در آن از تکنولوژی موشک های بالستیک استفاده شده است !

2- Mr.Mil@d : چهارعدد عینک Ray Ban با شیشه های تقلبی – 2 جفت دمپایی ابری – 1 عدد گاز سیار با تجهیزات ویژه پخت سمبوسه – 2 عدد چراغ گازی جهت روشنایی محل فروش سمبوسه – مقدار زیادی مواد اولیه نامرغوب جهت تولید سمبوسه و همچنین چندین نوار کاست بندری !!

[External Link Removed for Guests]  هتل Supernior, محل اقامت اصلی گروه اعزامی

3- Mr.shola : یک عدد خمپاره انداز 35 میلیمتری به همراه 8 گلوله - 1عدد گونیا 30 x 60 – 1 عدد پرگار با توان رسم دایره ای به قطر 15 متر – 6 عدد سلاح کلاشینک زنگ زده که به مدت 39 سال در رودخانه یانگ تسه کیانگ مدفون بوده اند – 1 قبضه سلاح G3 عتیقه مربوط به موزه لوور فرانسه !

4- اما در وسایل آقای Mohammad 1985 عزیز اشیاء عجیبی پیدا شده است ! به آنها توجه نمایید : 163 عدد درب فلزی بطری نوشابه – 254 عدد درب پلاستیکی بطری نوشابه – 128 عدد واشر پلاستیکی درب فلزی بطری نوشابه – 5/3 لیتر رنگ مخصوص چاپ بر روی شیشه نوشابه – چندین برگه مربوط به رزرو یک هتل متروکه در 170 کیلومتری برزیلیا – یک برگه حاوی فرمول جدیدی از تولید نوشابه که در آن به جای عصاره کولا از روغن سوخته دیزل سنگین استفاده شده است! همچنین تعداد زیادی اشیاء که ماهیت آنها برای مامورین انتظامی و گمرک برزیل ناشناخته بوده است و اعلام شده که تحقیقات بر روی آنها ادامه خواهد داشت......!!

[External Link Removed for Guests]  هتلی که آقای محمد 1985 رزرو فرموده بودند !! 
 5- Mr.azeRilA : تعداد بسیار زیادی عکس غیر قانونی از جنگنده های برزیلی همراه با ریجستر آنها - اسناد مربوط به تعمیر و نگهداری EP-IAM - چندین لنز غیر قانونی دوربین با قابلیت زوم 1265X - سه عدد پره توربین F-4 و یک جعبه مداد رنگی !!

همچنین در پایین این برگه تاکید شده است که کلیه این اشیاء به نفع اداره گمرک برزیل مصادره خواهند شد !

البته جدا از مشکلات پیش آمده, تیم اعزامی سنترال در این سفر این افتخار را داشت تا چندین دستاورد مهم به همراه داشته باشد که طی هماهنگی های انجام شده قرار است تعدادی از آنها در کتاب گینس ثبت شود و تعدادی نیز به مرحله اجرا در آید! البته ممکن است در نگاه اول این دستاوردهای منحصر به فرد کمی با ماهیت و محور این سفر مغایر باشند اما به طور کلی مهم این است که سفر دستاورد داشته است ! برای نمونه به چند مورد از این دستاوردهای مهم توجه فرمایید :

1- آقا رضا (shola) عزیز برای اولین بار در دنیا و در جریان این سفر توانستند فرمول جدیدی کشف نمایند که به کمک آن میتوان مسافت مورد نیاز برای فرود یک هواپیما (Landing Run) را بسیار ساده تر از روش های گذشته به دست آورد! این فرمول عبارت است از :

مشتق قطر لایه ششم لاستیک دماغه هواپیما x مجذور کامل دهانه بال هواپیما بدون احتساب قطر بدنه + حد در بی نهایت ارتفاع سکان عمودی هواپیما در پایینترین نقطه – (انتگرال ضریب ایمنی پنجره کابین خلبان) تقسیم بر (تابع نمایی e به توان 8) = طول مسافت مورد نیاز برای فرود! البته در عمل ثابت شد که جواب نهایی پس از این محاسبه حساس, + و – 17 متر خطا دارد و دقیق نیست !! تصویر

[External Link Removed for Guests]  نتیجه اولین فرود آزمایشی با فرمول آقا عبدالرضا !!

2- سامان عزیز بالاخره به آرزوی دیرینه خود دست یافتند و توانستند رادار یک فروند جنگنده F-5 فرسوده و مستهلک و از رده خارج ارتش برزیل را مورد تجزیه و تحلیل الکترونیکی قرار دهند و احتمالا" به زودی در خبرها خواهید شنید که ایشان برای این کشف بزرگ از طرف USAF برای همکاری فراخوانده خواهند شد ! تصویر

3- میلاد عزیز این افتخار را داشت تا از دست وزیر محترم اقتصاد, کشاورزی و صنایع غذایی برزیل به عنوان اولین شخص در دنیا به درجه فوق العاده International Sambusiom (سمبوسه فروش بین المللی) نائل گردد که خود افتخاری بسیار بزرگ است و ترتیبی داده ایم تا از ایشان در فرودگاه با اعطای حلقه گل و یک عدد کپسول گاز استقبال رسمی به عمل آید !

4- آقای محمد 1985 توانستند به عنوان اولین ایرانی به همراه قایق بادی و 2 عدد پاروی چوبی خود به مدار 78 درجه قطب جنوب سفر نمایند و آن را به نام خود ثبت نمایند !

5- بنده هم به عنوان عضو کوچکی از این گروه تحت تاثیر شرایط حاکم قرار گرفتم و توانستم روشی جدید در آبیاری گیاهان دریایی را ابداع نمایم که در نوع خود واقعا" بی نظیر میباشد! همچنین در طول این سفر توانستم رکورد قبلی پرواز بدون سوختگیری هوایی خود را از 4 دقیقه و 13 ثانیه به 32 ساعت و 16 دقیقه ارتقا دهم ! تصویر تصویر
        در خصوص سفر به آفریقای جنوبی و ژوهانسبورگ نیز نظر بنده تابع نظر لیدر محترم تیم خواهد بود, اما به این نکته مهم توجه داشته باشید که سهمیه کارت سوخت هواپیما رو به پایان است! از دوستان عزیز خواهشمندیم تا در سفرهای آینده کارت سوخت های خود را به همرته داشته باشند ! تصویر 

=======================

امیدوارم دوستان گرامی و مخصوصا" عزیزانی که نامی از آنها برده شد به بزرگواری خود این جسارت بنده را ببخشند و آن را همچون گذشته بر مبنای یک زنگ تفریح بگذارند. راستش بنده بامداد فرادا عازم یک سفر کاری هستم و احتمالا" تا اواخر هفته نتوانم در انجمن حاضر شوم و در واقع یکی دیگر از دلایل اصلی نوشتن این پست این بود تا آن را بهانه ای قرار داده و با خاطره ای خوش از دوستان عزیز خداحافظی نمایم. تصویرتصویر

موفق باشید تصویر
 خدانگهدار
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

آقا جون اون هتلی که من گرفتم بهترین هتلی بود که با اون ولی که مهدی به من داده بود میشد گرفت ! البته توش خیلی قشنگ بودا با تمام امکانات !
من فقط موندم کی پول این هتلو داده ؟ من فکر کردم میلاد گرفته اینو !
در مورد اون فرمول نوشابه با توجه به اینکه من احتمال زیادی می دادم گمرگ برزیل خفتمون کنه ! اون فرمولی که نوشتم الکی بود ! فرمول اصلی در سلولهای ریز و خاکستری مغز من قرار داره ! ( به سبک کاراگاه پو آرو بخونید !)
به زودی شاهد عرضه نوشابه های بدون قند و رژیمی ساخته شده با روغن سوخته موتور باشید فوق العاده خوش مزه و عالیه ! فقط متاسفانه رفتم شرکت رو ثبت کنم هر اسمی خواستم قبلا ثبت شده بود اسم شرکت شده : شرکت نوشابه سازی خوش مزه پوشانه جنگل سازان گوارا نوشان سبز (با مسولیت محدود ) صنایع عام
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain II
Captain II
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 1808 بار
سپاس‌های دریافتی: 4147 بار
تماس:

پست توسط azeRilA »

5- Mr.azeRilA :تعداد بسیار زیادی عکس غیر قانونی از جنگنده های برزیلی همراه با ریجسترآنها - اسناد مربوط به تعمیر و نگهداری EP-IAM - چندین لنز غیر قانونیدوربین با قابلیت زوم 1265X - سه عدد پره توربین F-4 و یک جعبه مداد رنگی!!

با سلام خدمت همـــــــــه ی دوستان!
تو راه برگشت که همه خواب بودن رفتم تو کاکپیت به آقای رامین خان گفتم مسائل من رو در انجمن بیان نکنین!تو ایران کم بود که به عنوان جاسوس دنبالم میگردن حالا برزیل هم اضافه شد! تصویر

اونجا هم که با میلاد خان زمانی که میرفتیم سمبوسه بفروشیم همش میبردمش جایی که هواپیما رد بشه یا هواپیما داشته باشه یا خلاصه یه ربطی به هواپیما داشته باشه!

آقای محمد1985 رو ملاحضه میکنین که دارن برای من لنزی که خریدند رو تست میکنن!

تصویر

عکس زیر رو یکی از دوستان(رامین میشناستش اسمش استفان هست)گرفته و با نام مستعار آپلود کرده.میبینین که آقا رامین قوانین رو زیر پا گذاشتن و دائما" با حالت پس سوز پرواز های شبانه میرفتیم چند نفری!

هم که علیرضا روزبه(ملقب به ناهار گیمه داریم)در حال اسکیت بر روی اعصاب خلبان تکخال ما آقا رامین بودن که لاستیک چرخ های Main عمرشون رو دادن به شما!

سامان و رامین و محمد1985(همونی که خوابیده!) در حال چک های قبل از پرواز!

میلاد و اویــــــس!

و در پایان هم لحظه ی وداع... تصویر

تصویر
در پایان جا داره از زحمات میلاد،محمد1985،رامین و همه ی همسفران(هم آقایون و هم بانوان)تشکر کنم و انشاالله در سفر بعدی دوستان بیشتری همراه ما بیان.خوش میگذره! تصویر   

[SIZE=85]به سه چیز تکیه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور می تازد،با دروغ می بازد و با عشق می      (دکتر علی شریعتی)   

DJ Dani نوشته شده:

[SIZE=150]خدا را شکر می کنم که سعادت دیدن تمام هواپیماهای نظامی و غیر نظامی کشورمان از هر رنگ , پایگاه و تایپ را داشته ام ,

امری که به راحتی امکان پذیر نیست

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”