نقص شگفت انگیز در نوت بوک های شرکت Dell

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 935
تاریخ عضویت: چهارشنبه 6 تیر 1386, 2:01 am
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

نقص شگفت انگیز در نوت بوک های شرکت Dell

پست توسط CentralWeb »

چندي پيش دل، کمپاني بزرگ سازنده نوت‌بوک، اعلام کرد که از ادامه ارسال دو مدل از نوت‌بوک‌هاي Vostro به اروپا جلوگيري کرده است

علت اينکار، اشکالي بود که در صفحه ‌کليد اين نوت‌بوک‌ها ديده شده است. مشتريان دل در انگلستان بعد از خريد مدلVostro 1310 متوجه شدند که ترتيب قرار گرفتن کليدها روي صفحه‌ کليد نامتعارف بوده و کمي‌به سمت راست منتقل شده است. علت اين تغيير مکان به خاطر بزرگ‌تر شدن سايز کليد شيفت سمت چپ و وجود کليد "\" ، بين دکمه شيفت و حرف Z است ‌که باعث شده بود کل دکمه‌ها به راست متمايل شوند و صفحه کليد از حالت طراحي عادي و هميشگي خود خارج شود.
به گفته جنيفرديويس سخنگوي کمپاني دل مشترياني‌ که اين کالا را خريداري کرده اند مي‌توانند صفحه‌کليدهاي اشتباه خود را با نوع کامل و بدون نقص‌آن تعويض نمايند که البته نحوه نصب‌آن ‌نيز بسيار آسان است. خوشبختانه اين نوت‌بوک‌ها به نقاط ديگر جهان فرستاده نشده است.

تصویر

منبع خبر:
مجله رایانه خبر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3472
تاریخ عضویت: جمعه 20 اردیبهشت 1387, 9:44 am
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

البته، فرم صحفه كليد در نوت بوك، و مشكلات موجود آن همچنان از بزرگترين مباحث مورد بحث است. همواره براي طراحي نوت بوك پيش از هر چيز فرم صحفه كليد آن بررسي مي شود.

از اشكالات متعدد آن كه بگزريم، مشكل اساسي در نداشتن زاويه در اين صحفه كليد ها است،‌ اين امر موجب خستگي و آسيب رسيدن به مچ در هنگام تايپ خواهد شد.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”