تعمیر DVD

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تعمیر لوازم برقی به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: SAMAN, sinaset, شوراي نظارت, SAMAN, sinaset, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

تعمیر DVD

پست توسط Mirbagherih » سه شنبه 17 اردیبهشت 1398, 11:29 pm

بادرود دستگاه تاچندروزقبل اوکی بود ولی دیشب اومدم روشن کنم که دیدم انگاراصلا برق واردنمیشه پریزودوشاخه روچک کردم اوکی بود ولی رویصفحه نمایش که همیشه کلمه خاموش نوشته شده بود هم هیچ چیزموجود نیست وهیچ عملی انجام نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید باسپاس

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4533 بار
سپاس‌های دریافتی: 6637 بار

Re: تعمیر DVD

پست توسط bamn » چهار شنبه 18 اردیبهشت 1398, 1:11 pm

Mirbagherih نوشته شده:
سه شنبه 17 اردیبهشت 1398, 11:29 pm
بادرود دستگاه تاچندروزقبل اوکی بود ولی دیشب اومدم روشن کنم که دیدم انگاراصلا برق واردنمیشه پریزودوشاخه روچک کردم اوکی بود ولی رویصفحه نمایش که همیشه کلمه خاموش نوشته شده بود هم هیچ چیزموجود نیست وهیچ عملی انجام نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید باسپاس
.
با سلام . به احتمال زیاد پاورش سوخته است . اگر گارانتی دارد به خدمات پس از فروشش بدهید تا تعمیر کنند ، اگر گارانتی هم ندارد با همان ها تماس بگیرید و هزینه بدهید بهتر است تا دست افراد ناوارد و بی تضمین بدهید .
دوستان عزیز ، تا اطلاع ثانوی قادر به نوشتن نیستم

⚫️ ⚫️ ⚫️ ⚫️ ⚫️ ⚫️ ⚫️

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

Re: تعمیر DVD

پست توسط Mirbagherih » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398, 12:44 am

باسپاس بنده امروزمدار روچک میکردم دوتا ازخازن ها ازکارافتاده بودن (البته طریقه آزمایش سلامت خازن روهم دراین سایت یادگرفتم) وبامولتی مترتست کردم ازکارافتاده نشون میداد قبل ازاونم خودم هم به آیسی پاورشک دارم وشمارشوبرداشتم تاهم خازن بگیرم وهم آیسی روتعویض کنم درهرصورت سپاس گذارم نتیجه روبه اطلاع میرسونم

ارسال پست

بازگشت به “تعمیر لوازم برقی”