پخش و تبدیل فایلهای ضبط شده با گیرنده های دیجیتال (DVR)

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت, Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 732 بار
سپاس‌های دریافتی: 494 بار
تماس:

پخش و تبدیل فایلهای ضبط شده با گیرنده های دیجیتال (DVR)

پست توسط Abdoll@h » یک شنبه 25 دی 1390, 1:40 am

با سلام خدمت همه دوستان عزیز CC. تصویر

می خواستم بدونم با چه نرم افزاری میشه این فایلها (DVR) رو پخش و تبدیل کرد؟
جهت اطلاع عرض کنم که با نرم افزار Power DvD میتونم اونا رو ببینم ولی نمیتونم فیلمو جلو و عقب ببرم.
همچنین نرم افزار Xilisoft Video Converter رو هم امتحان کردم که فایلها رو اجرا می کنه ولی بدون صدا.
کار تبدیل رو هم انجام میده ولی بازم بدون صدا.(البته تو بعضی از سایتها دیدم که چند نفر انجام دادن موفق هم بودن)نمیدونم اشکال از کجاست.
نرم افزار Gom Player رو هم آزمایش کردم اونم بدون صدا اجرا می کنه.
Km Player و VLC هم اجرا نمی کنن.
دیگه برام تبدیل شده به یه چالش بزرگ. تصویر تصویر تصویر
دیگه از خیر تبدیلش گذشتم.اگه یه چیزی باشه که فقط درست اجرا کنه هم بسه.

دوستان اگه راه حلی رو بلدید لطفا راهنمایی کنید.
متشکر.
[FONT=Impact]آدمهای پاک خطا نمی کنند ، سادگی می کنند . و امروز سادگی ، پاکترین خطای دنیاست. 

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 269 بار
سپاس‌های دریافتی: 135 بار

Re: پخش و تبدیل فایلهای ضبط شده با گیرنده های دیجیتال (DVR)

پست توسط VAHSHI » یک شنبه 25 دی 1390, 2:26 am

آخرین ورژن K_Lite_Codec_Pack_Mega رو نصب کنید هم صدا داره و هم عالی پخش میکنه
ANANOKI

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Abdoll@h » جمعه 7 بهمن 1390, 7:24 pm

آخرین ورژن K_lite رو هم آزمایش کردم.با KM_Player اجرا شد ولی بازم بدون صدا.
فقط با Media Player Classic با صدا اجرا میشه و می تونم جلو عقب ببرمش.
اما هدف اصلیم اینه که بتونم با یه نرم افزاری تبدیلشون کنم به Mpeg ، mp4 یا هر فرمت دیگه ای غیر از dvr لعنتی.
دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا دریغ نکنه.بازم ممنون. :razz:
[FONT=Impact]آدمهای پاک خطا نمی کنند ، سادگی می کنند . و امروز سادگی ، پاکترین خطای دنیاست. 

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1326 بار
سپاس‌های دریافتی: 2341 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad » جمعه 7 بهمن 1390, 9:42 pm

سلامAbdoll@hعزیز :razz:
خب شمامیتونید خیلی راحت این فیلماروبانرم افزارAllok 3GP PSP MP4 iPod Video Converterتبدیل کنید!من این نرم افزار،روچندماهیه دارم خیلی خیلی ازش راضیم :grin:
واسه موبایل یاپلیرهم ازش استفاده میکنم(حرفه ایه)
اگه خواستی واست ایمیل کنم. :D
حجمشم خیلی پایینه(5مگابایت)
حتی فرمتrmروهم ساپورت می کنه تصویر
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1326 بار
سپاس‌های دریافتی: 2341 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad » یک شنبه 9 بهمن 1390, 11:26 pm

سلامAbdoll@hعزیزشرمنده اگه دیرشد! :razz:
من هرچی سعی کردم نتونستم واست ایمیل کنم!یاهوقاطی کرده بودونمیتونستم،فایل روآپلودکنم :lol:
حالااین نرم افزاررواینجامیزارم تابقیه هم اگه خواستن بتونن ازاین نرم افزاراستفاده کنن!

[HIGHLIGHT=#ffff00]نرم افزارAllok 3GP PSP MP4 iPod Video  
لینک دانلود:

به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 694 بار
سپاس‌های دریافتی: 1535 بار

پست توسط SHAHABESAGEB » یک شنبه 11 تیر 1391, 2:24 am

تصویر
حضرت امام صادق (ع) فرمودند :هركس مي‌خواهد از اصحاب قائم (علیه السلام) باشد، می بایست که منتظر باشد وبر اساس ورع و محاسن اخلاق عمل نماید در حالی که منتظر است.
« من سره ان يكون من اصحاب القائم فلينتظرو ليعمل بالورع و محاسن الاخلاق و هو منتظر » (مجلسي ج 52 / ص 140)
  صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا  

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver » جمعه 13 مرداد 1391, 7:51 pm

این فایل ها بسته به تنظیمات DVR ضبط شده و با کیفیت و پسوند های مختلف هستند. اما در نهایت شما با همان نرم افزار مدیریت DVR میتوناید با خروجی گرفتن (Export Video) یا همچین گزینه های خروجی avi را بگیرید که تقریبا یک پسوند عمومی تصویری است. و تنظیم کنید که مثلا تاریخ و ساعت از روی تصویر حذف شود یا باشد یا مثلا زیر نویس بزارید برای شماره دوربین و ...

البته در برخی مدل های چینی این کار بسیار دشوار است. خود من یک فقره خروجی برای یک کلانتری گرفتم بر روی سی دی که به دادگاه ارائه کنند و بابت دستمزد 150 هزار تومان گرفتم. البته پیش از تقریبا 20 نفری تلاش خودشون را کرده بودند و این رقم دستمزد از طرف خودشان پیشنهاد شده بود! منظورم این است گاهی بسته به کارت یا حالا استند آلونی ممکنه این کار آنقدرها هم که به نظر میاد ساده نباشد.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Abdoll@h » جمعه 16 فروردین 1392, 4:52 pm

سلام دوستای عزیز.تا یادم نرفته بگم که سال نو همتون مبارک باشه. :(
شنیدین می گن عاقبت جوینده یابنده بود....
مدتها بود که دنبال یه نرم افزار برای تبدیل فایلهای DVR می گشتم....
دوستان عزیزم چند تا نرم افزار پیشنهاد کردن که نرم افزارهای خوبی هستن ولی هیچ کدوم نتوستن این فایلها رو به فرمت دیگه ای تبدیل کنن.
اگر هم تبدیل می کردن یا بی صدا می شد یا اینکه نمی شد عمل forward o backward رو انجام داد.
تا اینکه دیشب دوباره به سرم زد که یه جستجویی کنم و اینبار تو سایتهای خارجی یه جستجو کردم و تو اولین جستجو جوابمو گرفتم.
جوابشم نرم افزاری هست به نام Bigasoft WTV Converter که یه نرم افزار عالی برای تبدیل فایلهای ضبط شده از تلوزیون و گیرنده های دیجیتال هستش. :P
نمیدونین چقدر خوشحالم که این نرم افزارو پیدا کردم.تبدیل این فایلها برام تبدیل شده بود به یه چلش بزرگ.یک سال دنبال این نرم افزار بودم.که تو هر سایتی مطرح می کردم به جواب مناسبی نمی رسیدم.
کلی فایل Dvr داشتم قسمت زیادی از فضای هاردمو پر کرده بودن.الان با تبدیلشون حجمشون به کمتر نصف کاهش پیدا کرده.
با عرض معذرت لینک داونلودشم حوصله ندارم بزارم.با یه جستجوی ساده با نام نرم افزار می تونید نسخه همراه با registration key رو پیدا کنید.
پیشنهاد می کنم این نرم افزارو حتما داشته باشید.به درد می خوره.
شاد و پیروز و سربلند باشید. :razz:

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 557 بار
سپاس‌های دریافتی: 645 بار

پست توسط sohraba » شنبه 17 فروردین 1392, 1:19 pm

من برنامه رو از این جا دانلود کردم
روشی که برای رجیستر کردن هم گفته بود انجام دادم اما رجیستر نشد حالا چه کارکنم باید از یه جای دیگه دانلود کنم یا کسی registration key رو میتونه دراختیارم بزاره جواب بدید ممنون میشم

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 2456 بار
سپاس‌های دریافتی: 3097 بار

پست توسط mm1990 » شنبه 17 فروردین 1392, 1:50 pm

برای پخش این فایلها نرم افزار VLC PLAYER و برای تغییر فرمت نرم افزار pavtube HD conveter عالیه.

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 694 بار
سپاس‌های دریافتی: 1535 بار

پست توسط SHAHABESAGEB » شنبه 17 فروردین 1392, 3:41 pm

نرم افزار Ali DVR Export Tool میتونه به سرعت فایل DVR رو به فرمت TS تبدیل کنه و این فرمت رو میشه با نرم افزار VLC MEDIA PLAYER پخش کرد ولی برای کاهش حجم میتونید فایل TS رو با نرم افزار ArcSoft MediaConverter تبدیلش کنید به فرمت MKV !
این نرم افزار فایلو به خوبی تبدیل میکنه و حتی صداش هم قطع نمیشه! من از نسخه 7.5.0.114 استفاده کردم.

نرم افزار Ali DVR Export Tool رو میتونید از لینک زیر (با نام dvr Converter) دانلود کنید.

نرم افزار ArcSoft MediaConverter رو به همراه کد ریجسترش از سایت سافت 98 دانلود کردم.
تصویر
حضرت امام صادق (ع) فرمودند :هركس مي‌خواهد از اصحاب قائم (علیه السلام) باشد، می بایست که منتظر باشد وبر اساس ورع و محاسن اخلاق عمل نماید در حالی که منتظر است.
« من سره ان يكون من اصحاب القائم فلينتظرو ليعمل بالورع و محاسن الاخلاق و هو منتظر » (مجلسي ج 52 / ص 140)
  صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا  

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”