پرتال آموزش مشاوره ای فرساران : Excel Access

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: جمعه ۱۰ مهر ۱۳۸۸, ۱۲:۲۱ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 17 بار

پرتال آموزش مشاوره ای فرساران : Excel Access

پست توسط farshid_mi »

[External Link Removed for Guests]
[FONT=Tahoma,Helvetica,Arial,sans-serif]تصویر  
  مشاورهاي فرساران يکي از معدود شرکتهايي است که تحت عنوان يک موسسه آموزشي و همچنين يک شرکت مشاورهاي در زمينه نرم افزار office مانند Access , Excel بهشکل کاملا تخصصي فعاليت دارد. اين شرکت با اشراف به قابليتهاي ارزشمند نرمافزار office به دنبال راهکارهايي جهت مساعدت به متخصصان و کاربران ايننرم افزار کاربردي مي باشد. 

  مشاوره اي فرساران خدمات خود رادر سه گروه خدمات مشاوره‌اي، خدمات [External Link Removed for Guests]و خدمات برنامه نويسي به کليه شرکتها و سازمانها و کارخانجات متقاضي در قالب گروهي و فردي ارائه مي کند. 
  حال حاضر شرکت مشاورهاي فرساران به يکمنبع کاملا تخصصي در زمينه ارائه خدمات نرم افزار Office براي شرکتهاتبديل شده است. همچنین فرساران با ارائه مقالات ،آموزش و ترفندهای نرمافزارهایی چون ,Outlook, Excel، Access، Word در پرتال و وبلاگ خود سعیدارد که در ایران و سایر کشورهای فارسی زبان مرجع علمی و معتبری برای [External Link Removed for Guests]و نرم افزار قدرتمندی چون Access باشد. 
  دوره‌های ICDL بهصورت کاربردی و فراتر از سرفصلهای استاندارد، برای آندسته از کاربرانی کهبا این نرم افزارها آشنایی دارند از جمله راهکارهای مفید فرساران برایسازمانها و شرکتهاست. 
  سازی نیازهای مالی، حسابداری ، مهندسی و منابع انسانی توسط نرم افزارهایی چون اکسل و اکسس و کمک به مدیران در پیاده سازی گردش کار و اتوماسیون اداری از جمله خدمات ویژه فرساران می‌باشد. 
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”