نخستین مرجع تقلید که در facebook صفحه دار شد (+عکس)

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

قفل شده
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

نخستین مرجع تقلید که در facebook صفحه دار شد (+عکس)

پست توسط airplane »

گفته می شود به رغم اینکه وی اکنون تنها مرجع تقلیدی است که در facebook صفحه دارد، اولین مرجع تقلیدی نیز به شمار می رود که در این سایت اجتماعی دارای صفحه می شود.
شیعه آنلاین: بررسی های انجام شده خبرنگار ما حاکی از آن است که در حال حاضر تنها مرجع تقلیدی که در سایت اجتماعی facebook صفحه دارد، حضرت آیت الله سید محمدتقی مدرسی است.

گفته می شود به رغم اینکه وی اکنون تنها مرجع تقلیدی است که در facebook صفحه دارد، اولین مرجع تقلیدی نیز به شمار می رود که در این سایت اجتماعی دارای صفحه می شود.

تصویر

ناگفته نماند بر خلاف بیشتر اعضای سایت facebook که صفحه شخصی خود را خودشان راه اندازی و اداره می کنند، اما صفحه حضرت آیت الله مدرسی توسط اطرافیان و هواداران ایشان راه اندازی شده و به انتشار اخبار، سخنرانی و مطالب مربوط و مرتبط با وی می پردازد.

قابل ذکر است حضرت آیت الله مدرسی از مراجع تقلیدی است که در شهر مقدس کربلای معلا اقامت دارد و افرادی بوده که در دوران رژیم بعث سابق عراق، حدود سه دهه میهمان جمهوری اسلامی ایران بود. وی هر سال ماه رمضان را به ایران سفر می کند و در کشورمان می گذراند و در طول ماه مبارک رمضان هر شب مجلس تفسیر قرآن کریم در دفتر خود واقع در تهران، خیابان ری، کوچه امامزاده یحیی (ع) برگزار می کند.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: نخستین مرجع تقلید که در facebook صفحه دار شد (+عکس)

پست توسط Solver »

به نظر من کار جالبی نیست ...
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط airplane »

MiimA نوشته شده:به نظر من کار جالبی نیست ...

چرا دوست عزیز؟

مگه پیشرفت و تبلیغات دینی از طریق تکنولوژی کاره بدیه. اتفاقا خیلی از نهادهای انقلابی اعضای خودشون شدیدا به تبلیغات دینی از این طریق تشویق می کنند.

به نظر من اگر این صفحه به اختیار و با اجازه خودشون باز شده باشه واقعا کار عالیی هست.انشالله بغیه علما هم از همین طریق اقدام به تبلیغ کنند تا افراد بیشتری ا این طریق با فقه شیعه اشنا بشن.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 »

airplane نوشته شده:
MiimA نوشته شده:به نظر من کار جالبی نیست ...

چرا دوست عزیز؟

مگه پیشرفت و تبلیغات دینی از طریق تکنولوژی کاره بدیه. اتفاقا خیلی از نهادهای انقلابی اعضای خودشون شدیدا به تبلیغات دینی از این طریق تشویق می کنند.

به نظر من اگر این صفحه به اختیار و با اجازه خودشون باز شده باشه واقعا کار عالیی هست.انشالله بغیه علما هم از همین طریق اقدام به تبلیغ کنند تا افراد بیشتری ا این طریق با فقه شیعه اشنا بشن.

دوست عزیز اگر یک بار به محیط فیس بوک وارد شده باشید،متوجه خواهید شد که جو محیط کاملا با اینگونه مسائل مغایرت دارد و همه به دنبال جنس مخالف و به نوعی لذت هستند.این کار اصلا جالب نیست که در چنین محیطی ...
درواقعا ارزش اینگونه افراد در آن جو زیر سوال برده میشود.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

همه به دنبال جنس مخالف و به نوعی لذت هستند

دنبال جنس مخالف بودن چیز بدی هم نیست!
فروید بیش از 100 سال پیش گفت تمام جنگهای دنیا بر سر یک تیکه گوشته...طبیعت زندگی همینه...قرار نیست که بیفتیم دنبال جنس موافق :grin:
روحیات خودتون را سرکوب نکنید...در همه جا کشش به جنس مخالف هست مختص فیس بوک نیست...مسئله مدیریت بحران است که گاهی از دستمون در میره :grin:

فیس بوک خیلی مزایای دیگه هم داشته..من همین الان با تمام بستگانم از این طریق در سراسر دنیا مرتبطم..کمتر دلتنگ میشم..فیلمها و عکساهای یومیه را با هم به اشتراک میزاریم و خیلی هم خوبه..
ضمنا کاملا هم پرایوت و خصوصی کردیم و غریبه در این محفل راه نداره..پرایوسی های فیس بوک اخیرا خیلی خوب شده
  بی  
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 »

Mil@d نوشته شده:

فروید بیش از 100 سال پیش گفت تمام جنگهای دنیا بر سر یک تیکه گوشته...طبیعت زندگی همینه...قرار نیست که بیفتیم دنبال جنس موافق :grin:
روحیات خودتون را سرکوب نکنید...در همه جا کشش به جنس مخالف هست مختص فیس بوک نیست...مسئله مدیریت بحران است که گاهی از دستمون در میره :grin:

فیس بوک خیلی مزایای دیگه هم داشته..من همین الان با تمام بستگانم از این طریق در سراسر دنیا مرتبطم..کمتر دلتنگ میشم..فیلمها و عکساهای یومیه را با هم به اشتراک میزاریم و خیلی هم خوبه..
ضمنا کاملا هم پرایوت و خصوصی کردیم و غریبه در این محفل راه نداره..پرایوسی های فیس بوک اخیرا خیلی خوب شده

خب در فیس بوک کاملا خارج از کنترله.قبول دارید برای مرجع تقلید و ... جای مناسبی نیست؟؟؟؟
ای بابا،من نگفتم که بریم گی و....
گفتم محیط مناسبی نداره.البته بحث پرایوت فرق داره.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط airplane »

Mil@d نوشته شده:

با بیخیاااااااااااال لحث رو به جاهای باریک نکشون.تیکه گوشت دیگه چیه؟خواهشا بحث رو به حاشیه نکشون.

قفل شده

بازگشت به “ساير گفتگوها”