چلسی فاتح facup

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

چلسی فاتح facup

پست توسط bahmanwolf »

چلسی توانست در ضربات پنالتی با اقتدار منچستر را شکست دهد و قهرمان جام خیریه شود در این بازی چلسی بهتر ظاهر شد و در نیمه دوم نزدیک به10 موقیت گلزنی داشت ...
این بازی 1 صحنه مشکوک داشت و ان هم گل دوم منچستر در دقیقه 92 که این گل توسط رونی زده شد که افساید بود .پیتر چک در مهار پنالتی های منچستر فوق العاده بود و با مهار 3 پنالتی باعث قهرمانی چلسی شد و انصافا پنالتی زن های چلسی هم خوب کار کردن و بهترین بازیکن میدان ریکاردو کاروالیهو از چلسی بود
تیم فوتبال چلسی با غلبه بر منچستر یونایتد در ضربات پنالتی قهرمان جام خیریه انگلیس شد.

در این دیدار که در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار شد، " نانی " وینگر پرتغالی شیاطین سرخ در دقیقه 10 با یک ضربه دیدنی از پشت محوطه جریمه دروازه " پیتر چک " را باز کرد تا نیمه اول این دیدار با همین تک گل به سود شاگردان سرالکس فرگوسن به پایان برسد اما نیمه دوم چلسی با رهبری کارلو آنجلوتی بازی هماهنگ‏تر و بهتری به نمایش گذاشت. " ریکاردو کاروالیو " مدافع پیش‏کشیده آبی‏های لندن روی اشتباه بن فاستر با یک ضربه سر شیرجه‏ای بازی را به تساوی کشاند. در ادامه، " فرانک لمپارد " در دقیقه 71 روی پاس عرضی " دروگبا " برای دومین بار دروازه منچستر یونایتد را باز کند اما " وین رونی " مهاجم انرژیک یونایتد در واپسین دقایق بازی، روی پاس طلایی " رایان گیگز " با " چک " تک به تک شد و با یک ضربه نرم نتیجه بازی را به تساوی 2-2 کشاند تا این دیدار جذاب و مهیج به ضربات پنالتی کشیده شود.
در ضربات پنالتی چلسی با درخشش " پیتر چک " با نتیجه 4-1 از سد شیاطین سرخ گذشت تا " کارلو آنجلوتی " اولین جام خود را در انگلیس بالای سر ببرد. ضربات پنالتی رایان گیگز و پاتریس اورا توسط دروازه‏بان اهل جمهوری چک چلسی مهار شد.

چلسی 2-2 منچستر یونایتد
(ضربات پنالتی: 4-1 به سود چلسی)
ورزشگاه: ومبلی لندن، 85 هزار نفر
گل: کاروالیو 52، لمپارد 71(چلسی) نانی 10، رونی 90(منچستر یونایتد)
کارت زرد: ایوانوویچ(چلسی) برباتوف، اوون، اورا(یونایتد)

ترکیب چلسی: چک، ایوانوویچ(46 بوسینگوا)، تری، کاروالیو، اشلی کول، ابی میکل(65 بالاک)، اسین، لمپارد، مالودا(77 دکو)، دروگبا، آنلکا(83 کالو)
سرمربی: کارلو آنجلوتی

ترکیب منچستر یونایتد: فاستر، اوشی(76 فابیو)، فردیناند، ایوانس، اورا، پارک جی سونگ(75 گیگز)، فلتچر(75 اسکولز)، کریک، نانی(62 والنسیا)، رونی، برباتوف(75 اوون)
سرمربی: سرالکس فرگوسن
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”