درخواست راهنمایی در مورد نصب شبیه ساز falcon bms 4.32

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با شبيه سازهاي پرواز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 144 بار
سپاس‌های دریافتی: 425 بار

درخواست راهنمایی در مورد نصب شبیه ساز falcon bms 4.32

پست توسط reza7070 » دو شنبه 20 خرداد 1392, 9:27 am

با سلام
من این بازی رو دانلود کردم اما موقع نصب از من cd ارجینال میخواد چیکار باید کنم؟تصویر

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 69 بار
سپاس‌های دریافتی: 405 بار

Re: درخواست راهنمایی در مورد نصب شبیه ساز falcon bms 4.32

پست توسط aliamous » دو شنبه 20 خرداد 1392, 10:15 am

سلام.
برام جالبه که لااقل بعد از این همه مدت یک نفر در این انجمن در مورد این شبیه ساز صحبت کرد. دوست عزیز من تقریبا یک سال پیش فالکون بی ام اس رو دانلود کردم با امید اینکه نصب میشه اما از من هم سی دی اورجینال خواست . شما باید بگردی و فالکون 0.4 رو پیداکنی از اینترنت یک ورژن ار فالکون توی بازار هست که به درد بی ام اس نمیخوره. من اصلش رو دارم اما متاسفانه به خاطر حجم بالا ( یک گیگ) قابل اپلود شدن نیست. این شبیه ساز یکی از بهترینهایی هستش که توی عمرم دیدم لاقل به لحاظ ساختار داخلی کابین به جز مواردی محدود میشه گفت که باواقعیت مطابقت داره اگر در قسمت موضوعات مشابه نگاه کنی یکی از دوستان آموزش فالکون 0.4 رو گذاشته منتها این فالکون اونی نیست که شما نیاز دارید در ضمن کار باهاش خیلی پیچیده تر از این حرفهاست برای خود من استارت زدن هواپیما در فالکون بی ام اس حدود 20 دقیقه طول میکشه. حالا اگه سوالی دارید به فرمایید.
هستم اگر نيستم گر نروم ميروم تصویر

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 144 بار
سپاس‌های دریافتی: 425 بار

پست توسط reza7070 » دو شنبه 20 خرداد 1392, 10:32 am

آخه من قبلا توی انجمن گنج جنگ این شبیه ساز رو دانلود کردم که همراش یه فایل دیگه رو هم دانلود کردم به اینصورت که فایل همراه رو توی یکی از درایوها کپی کردم و موقع نصب شبیه ساز موقعی که سی دی ارجینال میخواست با انتخاب اون فایل از درایو مربوطه گزینه next فعال میشد و شبیه ساز نصب شده بود.اما متاسفانه الان من به اون فایل دسترسی ندارم.میشه در این مورد راهنمایی کنید!
با سپاس :razz:

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 69 بار
سپاس‌های دریافتی: 405 بار

پست توسط aliamous » دو شنبه 20 خرداد 1392, 11:27 am

:razz: در مورد نصب باید بگم که به هر حال شماباید فایل سی دی اورجینال رو داشته باشید. در حقیقت فالکون بی ام اس از اطلاعات فالکون 4 استفاده میکنه و اطلاعات اون رو با خودش ترکیب میکنه که نتیجش میشه فالکون بی ام اس . والا اگه میتونید توی گوگل سرچ کنید منتها خودم هم یادمه که دقیقا این مشکل رو داشتم و فایل سی دی اروجینال رو از اینترنت دانلود کردم.
هستم اگر نيستم گر نروم ميروم تصویر

ارسال پست

بازگشت به “شبيه سازهاي پرواز”