اهدا روسري به سران عرب از سوي زنان ايراني

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 353
تاریخ عضویت: یک شنبه 28 بهمن 1386, 12:56 pm
محل اقامت: اهواز
سپاس‌های ارسالی: 148 بار
سپاس‌های دریافتی: 353 بار

اهدا روسري به سران عرب از سوي زنان ايراني

پست توسط بهنام41 » جمعه 13 دی 1387, 8:47 am

چندتن از زنان وبلاگ‌نویس ایرانی در اقدامی نمادین و در اعتراض به بی‌غیرتی و سكوت سران كشورهای عربی نسبت به فجابع اخیر در نوار غزه به سران عرب روسری دادند.

فاطمه سادات موسوی امروز در گفتگو با فارس، با بیان اینكه زنان ایرانی همواره دوشادوش مردان در عرصه‌های مهم انقلاب حاضر بوده‌اند گفت: همانطور كه مقام معظم رهبری فرمودند سكوت برخی كشورهای عربی از حملات صهیونیست‌ها مصیبت‌بارتر است.

وی كه از جانبازین دفاع مقدس است هدف از این اقدام این جمع را هشدار به سران عرب اعلام كرد و گفت: سكوت خفت بار سران كشورهای عربی به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

این وبلاگ‌نویس با بیان اینكه قصد دارند به تك تك سران عربی یك روسری هدیه دهدند افزود: ما زنان وبلاگ‌نویس قصد داریم با این اقدام اعلام كنیم كه زنان مسلمان از برخی مردنمایان عربی شجاع‌تر و با شهامت‌تر هستند

همچنین نیره دشتی دیگر عوض این جمع نیز با بیان اینكه زنان و دختران ایرانی خود را هم درد مادران و كودكان فلسطینی می‌دانند گفت: زنان ایرانی نشان داده‌اند كه پیرو حضرت زینب (س) هستند و هر هنگام پای دفاع از دین به میان آید پشتیبان ولایت می‌باشند.

وی گفت: این روسری‌ها را به مبارك و ملك عبدالله و شاه اردن می‌فرستیم تا شاید غیرت اندك آنها به جوش آید و مواضع خود را اصلاح كنند و از اینكه زیر دست اسراییل باشند احساس شرم كنند.

قابل ذكر است این وبلاگ‌نویس در یادداشتی در وبلاگ خود آورده است:

با شما هستم آقایان!!!!!! آقا؟!؟! مرد؟؟؟؟ نه. نه. نه. مردانگی در شما نمی‌بینم.
من به عنوان یك دختر و زن ایرانی، یك دختر و زن مسلمان، در این روزهای ماه محرم الحرام كه نام خانم زینب (س) را بارها و بارها می‌شنوم، برای شما هدیه‌ای دارم.
می‌خواهم روسری‌‌ام را به شما هدیه كنم.
روسری‌ام را به شما هدیه می‌كنم تا سكوت و انفعال را به این باور كه شما مرد نیستید، بر خود آسان كنم.
برپایه این خبر این زنان وبلاگ‌نویس از تمام زنان ایرانی خواسته‌اند در این طرح شركت كنند.
منبع:مركزاسنادانقلاب اسلامي

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”