درخواست راجع بهE-gold

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

درخواست راجع بهE-gold

پست توسط forodo »

سلام لطفا من را راهنمایی کنید من یک حساب در بانکE-gold داشتم که چند وقته که حساب من توسط مسئولین ایگولد مسدود شده برای اینکه بتوانم درامد خودرا که حاصل زحمات چند ماه من در سایت های پرداخت به ازای کلیک را دریافت کنم احتیاج به یک حساب دارم چگونه می توان دوباره در ایگولد حساب باز کنم ولی حسابم مسدود نشود اگر امکان نیست خواهش می کنم بانکهای دیگری که مطمئن باشند به من معرفی کنید با تشکر از کمک شما
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

forodo جان
ايگولد IP ايران رو بسته، اگر هنوز موجودي شما رو بلوکه نکرده باشه، با برنامه‌هايي مثل UltraSurf و يا V_P N ها ميتونيد وارد اکانت بشيد و پول رو منتقل کنيد، البته P2C ها فکر نميکنم پولي به شما بدهند و فقط داريد وقت باارزش خودتون رو حدر ميديد
در مورد حساب اينترنتي هم بنده [External Link Removed for Guests] رو پيشنهاد ميکنم، بدون هيچ مشکلي هم ايران رو پشتيباني ميکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط forodo »

سلام لطفا من را راهنمايي کنيد که چطوري مي توانم در بانک Moneybookers حساب باز کنم و از ان استفاده کنم و ايا اين بانک مطمئن است يا نه در صورتي که بانکهاي ديگري نيز مي شناسيد به من بگوييد
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

forodo
از همون لينک بالا ميتونيد استفاده کنيد، اين بانک در انگليس واقع هست و از اين نظر بهتر از ديگر بانکها هست، با ايران هيچ مشکلي نداره و به راحتي کدهاي تاييديه رو به ايران ميفريته، امکان اتصال به کارت بانکهاي ملي، سپه و سامان رو هم داره، همينطور ميشه کارت اعتباري رو هم به حساب متصل کرد، براي تراکنش‌هاي بالا نياز هست که مدارک شناسايي خودتون رو ترجمه، اسکن و براي يانک ارسال کنيد، کار با اين سيستم ساده‌تر از ديگر حسابها هست و از نظر امنيت هم در وضعبت خوبي قرار داره، فکر ميکنم بهترين انتخاب همين باشه، بانکهاي ديگري مثل webmoney و امثال اون هم وجود دارند که چندان عمومي نيستند و در تبادلات مالي به مشکل به راحتي مان بوکرز نيستند
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”