**** دارخواست راهنمایی در مورد راه اندازی gps نوکیا n95 در ایران****

در اين بخش مي‌توانيد اطلاعات مفيد و آموزشهاي كاربردي تلفن همراه را بيابيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

**** دارخواست راهنمایی در مورد راه اندازی gps نوکیا n95 در ایران****

پست توسط saeed_hz »

با سلام خدمت دوستان گرامی،
از اساتید محترم اگر کسی در مورد راه اندازی gps نوکیا ان95 در ایران و اضافه کردن نقشه های راههای ایران اطلاعاتی دارند لطفا دریغ نکنند.
تا جایی که من فهمیده ام از طریق نرم افزاری که در سایت نوکیا هست به اسم map loader میشه این کارو کرد.ولی اطلاعات کاملی در مورد طریقه ریختنش تو گوشی ندارم .
با تشکر.
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 28 بار

پست توسط jupiter_2xl »

دوست عزيز نيازي به راه اندازي نداره کافي شما در کشويي گوشي رو باز کنيد و برنامه map رو اجرا کنيد و گوشي رو به مدت 5 دقيقه شايد کمتر در يک محيط روباز ثابت نگه داريد البته چون نقشها نصب نيست شما فقط ميتونيد موقعيت جغرافياي(مختصات جغرافياي) و اگر در حال حرکت باشيد سرعت و مسافتي که طي کرديد رو مشاهده کنيد.

در مورد برنامه مپ لودر هم خودم تا يه قسمتش پيش رفتم اما به يک فايل 50 مگابيتي رسيدم :-? و بيخيال ماجراشدم
منم «كـورش»، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه توانمند، شاه بابل، شاه سومر و اَكَّـد، شاه چهار گوشه‌ي جهان(بخشي از فرمان كورش بزرگ)
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط saeed_hz »

jupiter_2xl عزیر منم منظورم همینه.
چطوری نقشه هارو میشه نصب کرد تا مثل gps h هایی که تو ماشینها نصب میشه ازش استفاده کرد.
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 
ارسال پست

بازگشت به “مطالب كاربردي تلفن همراه”