HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 17 آبان 1388, 12:27 am
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط cyrus_the_great »

سلام,

زلزله در بندرعباس 3 روز بصورت مرتب سر ساعت 3 نیمه شب مارا بسیار متعجب کرد...

اولی فقط 4.9 ریشتر بود ولی از زلزله های سال پیش بندر که6 ریشتر بود شدیدتر بود ... به گواه و تایید تمام ساکنین بندرعباس

همچنین من تایید میکنم که زلزله در استان ما یعنی هرمزگان رشد 400% داشته نسبت به 5 سال پیش
اضافه کنم که از ابتدای امسال تا کنون ما هر ماه!!! شاهد زلزله هستیم
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3471
تاریخ عضویت: جمعه 20 اردیبهشت 1387, 9:44 am
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط Solver »

فقط 4.9 ریشتر بود ولی از زلزله های سال پیش بندر که6 ریشتر بود شدیدتر بود

متوجه منظورت از شدیدتر نشدم. یعنی 4.9 ریشتری از 6 ریشتری لرزش بیشتری ایجاد کرد؟ ممکن مربوط به جهت لرزش باشه، چون زمین لرزه میتونه در سه محور مختلف یا ترکیبی اتفاق بیوفته ...

منظور شما هم همین بوده؟ :-(
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 28 آبان 1388, 7:44 pm

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط amin d »

az-soraya
لطفا منابعتون رو درمورد مقاله اصلی بگین
تشکر
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4343
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 23 اسفند 1384, 1:14 pm
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط Mohammad 1985 »

خوب خوشبختانه منبع زلزله هم کشف شد ! بله و اون کسی نیست جز آمریکا !
اگه فردا پس فردا تهران رو یه زلزله با خاک یکسان کرد به جای گیر دادن به مدیریت شهری این به ظاهر شهر بزرگ به آمریکا گیر میدیم !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
New Member
نمایه کاربر
پست: 2
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 5 آبان 1388, 11:18 am
محل اقامت: در نهان خانه دل

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط ali_naim »

با سلام و درود به همگی از اینکه می بینم دوستان اینقدر نسبت به مسئله حساس هستند خیلی خوشحالم
من دانشجوی فیزیک هستم و یک هسته پژوهشی ترتیب دادام به همراه استادان عزیزم و در رابطه به این مسئله پژوهش انجام میدیم
از تمامی دوستان و سروران کمک می طلبم
خواهشمندم که اگر موضوعی در این رابطه دارند با mailمن بفرستید
پیشاپیش از همه متشکرم
mailto:?subject=&body=
abootorab_4@yahoo.com
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4343
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 23 اسفند 1384, 1:14 pm
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط Mohammad 1985 »

  , امیدوارم ما رو هم از نتیجه تحقیقات خودتون آگاه کنید .
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 81
تاریخ عضویت: جمعه 23 آذر 1386, 8:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 731 بار
سپاس‌های دریافتی: 145 بار

هارپ چیست ؟

پست توسط HOGUO »

 به نام خدا   با سلام  هارپ (HAARP) یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.  
( توضيح آنکه: جنگ هايی که از امواج "راديويی"، "ليزر" و "نيروی مغناتيس" برای صدمه به نيروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و اين اسم را از فيلم Star War گرفته اند)   
آیونوسفیر چيست و کجاست؟   لایه ی آیونوسفیر در بالاترین لایه ی اتموسفیر (Atmosphere) قرار دارد.  
تصویر  
این لایه تشعشات خطرناک "ماورای بنفش" و "اکس ری" خورشيد را جذب کرده و مانند سقفی از ورود آنها به زمين جلوگيری می نمايد تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد. همچنین به دليل محیط الکتریکی موجود در آيونوسفير از اين لايه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دليلی دچار اختلال شود تاثيرا ت بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زيستن را مختل می کند.   
لايه آيونوسفير چه ارتباطی به هارپ (HAARP) دارد؟   سیستم هارپ (HAARP) طوری طراحی شده است که بر روی آیونوسفیر تاثير مستقيم داشته باشد. از نمونه های اين تاثيرات قرمز و گداخته شدن و يا ذره بينی نمودن لايه را ميتوان نام برد.  
این سیستم در حال حاظر از یک مجموعه آنتن های مخصوص (١٨٠ برج آنتن آلومنيومی به ارتفاع ٥٠/٢٣متر) تشکيل و برروی زمينی وسيعی به مساحت ٢٣٠٠٠ متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گرديده است.   
این آنتن ها امواج مافوق کوتاه [External Link Removed for Guests] را تولید و به آیونوسفیر پرتاب می کنند.   

تصویر  
آنتن های هارپ (HAARP) در آلاسکا   

اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آيونوسفير و بازگشت به زمين قادر اند نه تنها به عمق دريا بروند بلکه فرا تر رفته و به اعماق زمين نيز وارد ميشوند و عملکرد آن بمانند "راديو ترموگرافی" (Radio Thermography) است که امروزه ژئولژيست ها برای اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند. وقتی يک موج کوتاه "راديو ترموگرافی" به داخل زمين فرستاده ميشود به لايه های مختلف برخورد کرده و آن لايه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدايی با فرکانسی مخصوص توليد و به سطح زمين باز ميگرداند و ژئولژيست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زيرزمين را شناسايی کنند.   
با اين تفاوت که راديو ترموگرافی سيستمی است که با قدرتی به کوچکی ٣٠ وات لايه های زير زمينی را به لرزه درمی آورد و حال آنکه هارپ سيستم فوق الاده پیشرفته تری است که همان لايه های زمين را می تواند با استفاده از قدرتی برابر با ١,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (یک میلیارد) تا ,١٠,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (ده میلیارد) وات بلرزاند! بدیهی است که هر چقدر قدرت امواج بیشتر می شود, تاثیراتش بر روی آیونوسفیر و اثرات ذره بینی آن بالاتر می رود. هدف از [COLOR=#000000]استفاده از این قدرت چیست؟    
تصویر  
از نمودار فوق متوجه می شويد که آيونوسفير گداخته شده (به رنگ قرمز ديده می شود) و سپس مثل يک قلب شروع به تپش ميکند و از اين تپش ها، فرکانس های فوق کوتاه توليد شده که پس از اصابت به زمين به داخل آن نفوذ مينمايد و در توضیحات زیر مشاهده خواهید کرد که چگونه از اين فرکانس فوق کوتاه و نيرومند، زمين زلزله و خرابی توليد ميگردد.   
برای درک چگونگی ايجاد زمين لرزه يک مثال بزنم: وقتی شخصی صحبت ميکند، اول تارهای صوتی او ميلرزند (مثل لرزش های ايجاد شده در آيونوسفير). از اين لرزش فرکانس صوتی توليد شده و پس از اصابت به پرده گوش شنونده، پرده گوش او را ميلرزاند (مثل به لرزه در آوردن لايه های زير زمين به سبب اصابت فرکانس های توليد شده از آيونسفير) و سپس در گوش صدا توليد شده و شنونده آنرا به شنود.   
با کمی فکر کردن می توان متوجه این شد که تکنولوژی هارپ "با ويژگی معادن يابی" برای پیدا کردن مخزن های گازی و نفتی ساخته نشده است! زیرا برای پیدا کردن مخازن نیاز به یک میلیارد وات نیست و يک ترموگراف برای اين کار کافيست. با توجه به تاثیرات هارپ بر روی آیونوسفیر و نهایتا تاثیرات آن بر روی زمین و وضعیت آب و هوا، می باید در مورد این تکنولوژی کمی جدی تر فکر کنیم. این تغییرات شامل خشکسالی در مناطقی که تا به حال بی سابقه بوده است، بارندگی های سیل آسا در جاهایی که به خشک بودن معروف هستند، طوفان ها و سونامی ها و ساده تر از همه ایجاد زلزله را ميتوان برای هارپ به شمار آورد.   
ناگفته نماند که امواج بازگشتی از آيونوسفير، پس از ورود به عمق دريا ميتوانند صدمات جانی برای موجودات دريايی، به خصوص نهنگ ها و [External Link Removed for Guests] را در بر داشته باشند.   
توضیحات کوتاهی در مورد برخی از کاربرد های هارپ به شرح زيراند:   
١- ايجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس به توسط آيونوسفير، که با برخورد امواج هارپ توليد شده و سپس به زمين فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کيلومتری زمين نفوذ نمايد که پس از برخورد به لايه های مختلف زير زمينی توليد صدا نموده و در پی آن ايجاد زلزله می نمايد. برای تعاریف "فرکانس باند" ها به [External Link Removed for Guests] اشاره کنید.   
٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چين در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست. فیلم کوتاهی از این گذاختگی را [External Link Removed for Guests].   تصویر تصویر تصویر   

٢- با قابلیت تکنولوژی "ترموگرافی" می تواند کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.   
٣- ايجاد [External Link Removed for Guests]، خشکسالی، آتش فشان، سيل ها، طوفان هايی نظير طوفان [External Link Removed for Guests] (New Orleans) [External Link Removed for Guests] .   
٤- انتقال نيروی برق از محل تاسيسات هارپ به نقطه ی ديگر از زمين و همچنين انتقال برق از زمين به ماهواره ها.   
٥- ايجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و [External Link Removed for Guests] از راه دور و ايجاد "غش" و توليد "وهم" در مغز انسانها.   
٦- ايجاد اختلال در جريان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپيوتر هواپيماهای مسافربری (مقاله ای از شرکت بوئينگ (Boeing) در اين رابطه [External Link Removed for Guests])، جت های جنگنده، کشتی ها، زير دريايی ها و غيره.   
٧- ايجاد انفجار های عظيم زیر زمينی با قدرت بمب های اتمی و بدون توليد اشعه های راديو اکتيو (Radioactive).   
٨- اختلال درعملکرد طبيعی آيونوسفير که چرخش زمين را در کنترل دارد. احتمال بسيار ميرود که درصورت دستکاری های متناوب تاثيراتی در حرکت چرخشی زمين ايجاد گردد، بدين صورت که يا چرخش را سرعت بخشيده و يا کند نمايد.   
٩- ايجاد ديوارهای راديويی ضد هواپیما و ضد موشک.   
می توان به راحتی گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با اين تکنولوژی جديد کاملا متروکه به شمار ميايند به گونه ای که "هارپ" ميتواند با يک عملکرد کليه کامپيوتر های يک هواپيما را از فواصل دور از کار انداخته و آنرا سقوط دهد.   
با دقت متوجه ميشويد هارپ استفاده های زیادی بعنوان تهديد و يا سرکار گذاشتن کشورها دارد. مثلا می خواهند به کشوری حمله کنند در اين صورت برای جلوگيی از مزاحمت احتمالی کشور همسايه برای آنها زمين لرزه آورده و با سرکار گذاشتن آن کشور، برنامه های شوم خود را اجرا کنند.   
 در اين مقاله ما فقط به نکته ١[COLOR=#339966]،  فقط در رابطه با ايجاد زلزله بتوسط هارپ اشاره میکنیم.      
در ابتدا نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه هایی که در بیست سال اخیر در ایران رخ داده اند. این اطلاعات را از وب سایت "[External Link Removed for Guests]" به دست آوردم. این نمودار با توجه به تعداد زمین لرزه های بالای 3 ریشتر تهیه گردیده است.   
نکته ی مورد توجه اینجاست که سیستم هارپ در سال ١٩٩٨ (١٣٧٧) تکمیل شد و این مصادف با سالیست که از آن به بعد به تعداد زمین لرزه ها در ایران اضافه شده است.   
تصویر  
همان طوری که مشاهده می کنید، تعداد زمین لرزه هایی که در ایران در بیست سال اخیر آمده است رو به بالا بوده. محاسبات من اینگونه نشان ميدهد که:   
٧/٢٠٨ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧   
٤/٦٣٩ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧   
  در دهه اخير برابر با : ٤/٢٠٦ درصد    برای مقایسه نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه های بیست سال اخیر در نیوزیلند که یکی از زلزله خیز ترین کشورهای دنیا می باشد. اطلاعات را از وب سایت "[External Link Removed for Guests]" به دست آوردم.  
تصویر  
٣/١٥٥٩٣ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧   
٢/١٥٢٠٦ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧   
[COLOR=#0066ff]کاهش در دهه اخير برابر با: ٤٦/٢ درصد    
اگر به نمودار زلزله در آلاسکا، که مجموعه ی هارپ در آن واقع است دقت کنیم متوجه افزایش بسیار غیر طبیعی را در سال ١٣٨١ مشاهده می کنیم که تعداد زمین لرزه ها به یکباره چهار برابر سال های قبل می شود. این تغییر ناگهانی شاید به دلیل آزمایشات تحقیقاتی مسئولین هارپ در این ایالت باشد. اطلاعات زير از از وب سایت "[External Link Removed for Guests]" به دست آمده است.   
تصویر   
٩/٤٧٧٣ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧   
٤/١٨٦٥٨ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧   
  در دهه اخير برابر با : ٨/٢٩٠     چرا درصد زلزله ها در عمق ١٤ کيلومتر در ایران اينگونه بالا رفته اند؟  
در حين جستجو ها به يک عدد ويژه ای برخورد کردم که به نظرم غير واقعی رسيد. سئوالی برايم پيش آمد که چگونه اغلب زمين لرزه ها در چند سال اخير در ایران در عمق ١٤ کيلومتر اتفاق افتاده اند؟ و وقتی نگاهی به دهه قبل انداختم متوجه شدم که عملا درصد زمين لرزه ها در این عمق يا صفر بودند و يا حد اکثر تا دو درصد.   
تصویر  
ياد آور می شويم: زمين لرزه های خطر ناک در لبه های "رگه گسل" يا "Fault lines" توليد ميگردند.   
ارگ بم چه شد؟   
[تصویر     بعد از ٢٠٠٠سال ایستایی؟!   
در اواخر آذر ماه ١٣٨٧ در اینترنت به دنبال مطالبی در مورد زلزله در ایران بودم، که به تالار گفتگو وب سایت [External Link Removed for Guests] رسیدم. در آنجا به مطلبی که شخصی با نام "عادل کهن" (adelkohan) در مورد وقوع زلزله های پی در پی بندر لنگه نوشته بود برخورد کردم که در زير مشاهده می کنيد:   
 من ساکن بندرلنگه هستم، شهری کوچک در کنار خلیج فارس.
دو هفته قبل زلزله زیاد میومد که کمتر از 3 ریشتر بود. این زلزله ها تا دو هفته ادامه داشتند. در موقع زلزله بعضی از قسمت های دریا برای چند لحظه قرمز میشد و در این دو هفته ماهی ها میمردند و بعضی ها هم سوخته بودند. بعد چند روز بوی بد (مثل بوی فاضلاب) از طرف دریا به سمت شهر اومد.
در اخبار استان گفته بود که این به خاطر جلبک های سمی در دریا است (که من در این ٢٧ سالی که در بندرلنگه بودم جلبک سمی نشنیده بودم). بعد از این اعلام کرد که ماهی های بعضی مناطق استان را کسی مصرف نکند.
من یک تکه از فیلم حادثه عجیب که در دریا رخ داده می گذارم و نگاه کنید.
من خودم وقتی یک هفته زلزله پشت سر هم میکرد گفتم حتما کوه آتشفشان توی دریا است. حالا نظر دوستان چیه...
    [تصویرتصویر تصویر]  
این کلیپ کمتر از یک دقیقه است و تماشای آن به شما توصیه می شود. هنگام تماشا به قرمزی روی سطح آب دقت کنید.   [External Link Removed for Guests]  
دلفین های چه شدند؟   
[تصویر  
در سال ١٣٨٦ , ١٥٢ دلفین در خلیج فارس به طور غیر منتظره در دو نوبت به فاصله یک ماه مرده و به ساحل دریا کشیده شدند. دسته ی اول شامل ٧٩ دلفین و دسته دوم هم ٧٣ دلفین بود.   
دلیل های مختلفی برای مرگ این دلفین ها آورده شد ولی اگر از من می پرسید هیچ کدام قانع کننده نیستند. این دلفین ها کاملا مشخص است که سوخته اند! اینکه "خودکشی" کرده اند، یا اینکه به خاطر "فعالیت های صیادی" مرده اند جوابگوی سوختگی بدن های آنها را نمیدهد!   
به گزارش خبرگزاری آفتاب "علت مرگ ٧٣ دلفین دیگر كه یك ماه پس از حادثه نخست رخ داد را نیز این كارشناسان بین‌الملللی در گزارش خود، ‘عوامل طبیعی’ اعلام كرده‌اند كه در این گزارش هنوز عوامل طبیعی ناشناخته است و می‌تواند ‘شوک’ یا ‘استرس’ باشد كه در نتیجه آن یكی از دلفین‌ها به سمت ساحل آمده و مابقی نیز به دنبال آن آمده‌اند یا یكی از آن‌ها برای شكار ماهی به سمت ساحل آمده و بقیه نیز آمده‌اند و در ساحل كه شیب ملایمی دارد، گیر كرده‌اند." ٢/١٢/١٣٨٦   آیا پاسخ به سئوال مرگ دلفین ها در خیلج فارس "هارپ" نیست؟  
[تصویر  
  این اثر سوختگی نیست؟    
هارپ (HAARP) یک پروژه ايست که مسئولين اعلام کردند برای "بررسی و تحقيق" درباره لایه ی آیونوسفیر بر پا شده است. ولی در واقع اين يک سلاح پیشرفته ی جنگی جدید است که کلیه ی اسلحه های صده ی قرن بیستم را فلج می کند.   
هزینه های این پروژه مشترکا از طرف نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا است. لازم به یادآوریست که سیستم "هارپ" در کشورهای گرین لاند، نروژ، روسیه و همچنین در روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سيستم راديويی هواپيما ها و نهايتا سقوط آنها استفاده ميگردد.   
نتايج:   
همانطور که گفته شد ارتعاشات راديويی هارپ باعث سرخ شدن لايه آيونوسفير شده و اين لايه را به نوسان در می آورد.   
اين نوسانات به نوبه خود موجب صدا با فرکانس های کوتاه از ١ تا ٢٠ هرتس می شوند که فرکانس   
(Extremely Low Frequency/Ultra Low Frequency ELF/ULF) نام دارند. این فرکانس ها پس از نفوذ به زمين، زمین زلزله ايجاد می کنند.   
با توجه به ازدياد درصد زلزله در سطح ايران در دهه اخير نسبت به دهه پيشين که متجاوز به  /٢٠٦ % بوده است ميتوان به وجود تاثيرات ديگری در ايجاد زلزله های مصنوعی پی برد، خصوصا آنکه اين ازدياد پس از آغاز فعاليت های هارپ واقع شده اند.    
پیشنهادات برای پیش اخطار:   
اینکه همه باید در مورد هارپ و ماهواره هایی که دارای چنین تکنولوژی هستند کاملا آگاه و مطلع باشند هیچ شکی نیست و قصد من در جمع آوری این اطلاعات صرفا به همین منظور نیز بوده است. بنابراین تقاضای ما از شما خواننده ی محترم با فروتنی چیزی جز این نیست که آنچه را که در این مقاله خوانده اید به دیگران انتقال دهید.   
برای پيشگيری و دريافت پيش اخطار از اين قبيل زلزله ها ميتوان ايستگاهايی در حوزه های وسيع تاسيس و بکار گرفت و با اندازه گيری فرکانس صداهایی که از آسمان می آید به بروز این زلزله پی برد.   
زمان دريافت پيش اخطارهای ELF بين ١٥ دقيقه تا ٣ ساعت قبل از وقوع زلزله متغير است. زلزله ی چین 30 دقیقه پس از مشاهده ی سرخی آیونوسفیر به وقوع پیوست.   
اندازه گيری فرکانسELF/ULF در جاهايی که خالی از فرکانسهای مزاحم ديگر از قبيل برق فشار قوی، فرودگاه ها، ايستگاه های راديويی و تلفنی ميباشد، انجام پذير است.   
نمونه ای از يک دستگاه ELF/ULF سنج دستی و يک دستکاه Magnetometer را در زير مشاهده ميکنيد. برای اطلاعاب بيشتر بر روی آنها اشاره کنيد.      
[تصویرتصویر   [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]      

ویدیوها و کتاب هایی از محققان خارجی به زبان انگلیسی:   
در مورد "هارپ" کتابی بنام [External Link Removed for Guests] بتوسط Dr. Nick Begich نوشته و بر مبنای آن دو ويديو، يکی در سال ۱۹۹۵ بنام [External Link Removed for Guests] و ويديوی ديگری در سال ۲۰۰۸ بنام [External Link Removed for Guests] تهيه شده است.   
در مورد جنگ ويتنام (Vietnam) و باران های سيل آسا و دستکاری آب و هوا به توسط آمريکا (اغلب باران های استوايی از طريق ماهواره و سمپاشی از هواپيما بر روی ابر ها ايجاد می شدند) آقای دکتر باب فيتريکاس (Dr. Bob Fitrakis) کتابی بنام [External Link Removed for Guests] نوشته و فيلمی از کنفرانس خود در اين زمينه تهيه کرده که بخشی از آن را در کليپ ويديويی بنام [External Link Removed for Guests] ميتوانيد مشاهده کنيد.   
مقاله ای در مورد عملکرد هارپ در دانشگاه استانفورد (University of Stanford) به نام [External Link Removed for Guests] تهيه شده است که فقط به جنبه تحقيقاتی هارپ نگاه می کند و به جنبه های غير انسانی آن توجهی نشده است.

منبع: [External Link Removed for Guests]  
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 81
تاریخ عضویت: جمعه 23 آذر 1386, 8:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 731 بار
سپاس‌های دریافتی: 145 بار

Re: هارپ چیست ؟

پست توسط HOGUO »

 زلزله هائيتي طبيعي نيست پاي «هارپ» در ميان است

زمين لرزه هائيتي را آمريكا با استفاده از سلاح مخوف «هارپ» به وجود آورده است.

به گزارش سايت هاي اينترنتي از جمله «آلترانفو» و «لوپست»، بسياري از دانشمندان پنج قاره معتقدند كه زمين لرزه هائيتي (3/7ريشتر) به كمك سيستم آب و هوايي «هارپ» ايجاد شده و به كمك اين سلاح مخوف است كه «امپراتوري آمريكايي- صهيونيستي» نه تنها موجي خارق العاده از سرما را در اروپا پديد آورده تا تلاش هاي مخالفان جهاني با پديده گرم شدن آب و هواي كره زمين را مسدود سازد، بلكه بلافاصله نيز زمين لرزه «ويرانگر» هائيتي را تدارك ديده تا ناوگان خود را با هدف نهايي اشغال كوبا و ونزوئلا، در درياي كارائيب مستقر سازد.

گروهي ديگر از دانشمندان كه آنها نيز آمريكا را به استفاده از سلاح «هارپ» متهم مي كنند، دليل ايجاد زلزله در هائيتي و «اشغال نظامي» سريع اين كشور را وجود ذخاير نفتي غني آن مي دانند كه چيزي از ذخاير نفتي ونزوئلا كم ندارد.

اين كارشناسان با تأكيد بر اينكه آمريكا قطعاً در هائيتي از سلاح «هارپ» استفاده كرده است، به اظهارات «زبيگنيو برژينسكي»، مشاور سابق «جيمي كارتر» و مشاور كنوني «اوباما» اشاره مي كنند كه «هارپ» را سلاحي براي بي ثبات كردن كشورهاي غيرمتحد با واشنگتن توصيف كرده است.

به گفته «برژينسكي»، «تكنولوژي روش هايي را در اختيار كشورهاي بزرگ قرار مي دهد كه به كمك آن مي توانند جنگ هايي سريع و غافلگيركننده به راه اندازند بدون آنكه حتي نيروهاي امنيتي شان در جريان قرار گيرند.»

او اضافه مي كند: «ما روش هايي در اختيار داريم كه به كمك آنها مي توانيم تغييراتي در آب وهوا، از جمله خشكسالي و توفان به وجود آوريم، و اين امر مي تواند توانايي هاي يك دشمن بالقوه را تضعيف و آن را به پذيرش شرايط ما وادار سازد.»

از ديدگاه كارشناسان، آنچه درمورد زلزله هائيتي تعجب برانگيز است اين نكته است كه اين زمين لرزه در منطقه اي به وقوع پيوسته كه «زلزله خيز» نيست، ضمن آنكه اين كشور فقير و كوچك در نزديك به منطقه اي در پورتوريكو قرار دارد كه شعبه اي از سيستم هارپ در آن مستقر است.

در اين حال، زمين لرزه در ساعتي از روز به هنگام غروب آفتاب كه آسمان به سرخي مي گرايد و غبارآلود به نظر مي رسد، ايجاد شده تا وضعيت آسمان وضعيت حاصل از استفاده از سلاح «هارپ» را بپوشاند.

از ديگرسو، كارشناسان از خود مي پرسند چگونه چنين زلزله شديدي مي توانسته صرفاً در نقطه اي كوچك به وقوع بپيوندد بي آنكه مناطق نزديك به آن مانند جمهوري دومنيكن حتي آن را احساس نكنند و هيچ سونامي نيز ايجاد نشود؟!

اين درحالي است كه هيچ كارشناس برجسته اي در رسانه هاي شمال آمريكا و كارائيب در شب حادثه درمورد رويدادي به اين عظمت اظهارنظر نكرده است. نيروي دريايي آمريكا هم اكنون هائيتي و بانك مركزي آن را در اشغال دارد كه پايگاهي براي پولشويي اين كشور بوده است. نيروهاي آمريكايي همچنين از هنگام ورود به هائيتي به هيچ داوطلب كمكي اجازه ورود به اين كشور را نداده، كار كمك رساني به مردم را مختل كرده اند و ابتكار عمل را نيز از ديگر كشورها از جمله فرانسه گرفته اند. در اين راستا، «آلن ژوايانده» وزير مسئول كمك رساني بشردوستانه فرانسه از سازمان ملل خواسته است نقش آمريكا را در اين ميان «روشن» سازد.

گفتني است كه سيستم «هارپ» سلاحي آب و هوايي است كه از طريق ارسال يك انرژي فوق العاده به لايه يونوسفر (لايه فوقاني اتمسفر)، مولكول هاي آن را به تپش انداخته و به بازتاب قدرتمند اين انرژي وادار مي سازد.

اين انرژي پس از «كاناليزه» شدن مي تواند اختلالاتي مانند خشكسالي، بارش برف و باران، سرماي شديد، سونامي، توفان، زلزله و... در نقطه تعيين شده، به وجود آورد. اين سلاح آب و هوايي به مجموعه نظامي -صنعتي بيلدربرگ (اربابان جهان) تعلق دارد.ضمنا مقاله اي در همين زمينه تحت عنوان «پروژه هارپ سلاح مخوف و چند منظوره اربابان قدرت» در يازدهم آبان ماه امسال در صفحه «دريچه اي به جهان» به چاپ رسيد.
  [External Link Removed for Guests] 
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
پست: 1166
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 3 مرداد 1385, 11:49 am
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

Re: هارپ چیست ؟

پست توسط SHAHRAM »

با تشکر از شما،نکته رو لارم میدونم بگم که در مورد این موضوع من استاد فیزیک خودم صحبتی داشتم (ما دقیقا متن بالا رو در نشریه انجمن علمی چاپ کرده بودیم و...)که ایشون می گفت طی یک کنفرانسی که در حارج از کشور بوده و در اون شرکت داشته و در مورد این پدیده صجبت می شده،انچه در این متن فارسی هست اغراق بالایی از این پدیده است....اما منکر این تکنولوژی و قدرت اون نشدند....البته 2 کتاب برای اثبات حرف خود معرفی کردند که من وقت نکردم بخونم...اگر لازم بود معرفی کنم :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه 9 خرداد 1386, 7:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

Re: هارپ چیست ؟

پست توسط Shahbaz »

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: دوشنبه 12 مرداد 1388, 3:10 pm
سپاس‌های ارسالی: 3 بار

Re: هارپ چیست ؟

پست توسط shahin_erik »

SHAHRAM نوشته شده:با تشکر از شما،نکته رو لارم میدونم بگم که در مورد این موضوع من استاد فیزیک خودم صحبتی داشتم (ما دقیقا متن بالا رو در نشریه انجمن علمی چاپ کرده بودیم و...)که ایشون می گفت طی یک کنفرانسی که در حارج از کشور بوده و در اون شرکت داشته و در مورد این پدیده صجبت می شده،انچه در این متن فارسی هست اغراق بالایی از این پدیده است....اما منکر این تکنولوژی و قدرت اون نشدند....البته 2 کتاب برای اثبات حرف خود معرفی کردند که من وقت نکردم بخونم...اگر لازم بود معرفی کنم :razz:


تصویربستيم مگر ؟ تصویر
Major
Major
پست: 374
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 14 بهمن 1386, 1:04 pm
سپاس‌های ارسالی: 253 بار
سپاس‌های دریافتی: 713 بار

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط kingday »

با سلام
به نظر من اين سلاح HAARP كه داره روي اون تبليغ ميشه كمي دور از ذهن به نظر مياد .
اگه ما فرض كنيم كه ايجاد فركانسها روي لايه هاي زمين تاثير گذاشته و باعث ايجاد زلزله هم بشه البته بهتره اصلاح كنم كه باعث تحريك گسلهاي مستعد شكست در منطقه هدف هم بشه.
خوب سوال اول اينكه چطور اين هدف يا اون منطقه هدفگيري ميشه و چطور امواج با اون فاصله هزاران كيلومتري فقط متمركز ميشن روي همون منطقه و روي يك جاي ديگه اثر نميكنن؟؟
شكلي كه از آنتنهاي اين به اصطلاح سلاح نشون داده ميشه به هيچ وجه قابليت هدفگيري يا تمركز بر جهت يا زاويه قطبي خاصي رو ندارن و اگه قرار بر ايجاد زلزله يا سيل يا سقوط شهاب سنگ يا غيره باشه بايد به شديدترين شكل ممكن اون در همون منطقه اي كه آنتنها واقع شده اند اتفاق بيفته چون همونطور كه ميدونيم قدرت امواج الكترو مغناطيس جداي از طول موج اون با عكس توان چهارم فاصله نسبت مستقيم داره.

از جهت ديگه باز اگه فرض كنيم كه با تحريك لايه يونيسفر قرار بر تاثير بر زمين باشه باز بيشترين تاثير در همون منطقه خواهد بود و يا همه مناطق اطراف و نه انحصارا هزاران كيلومتر اونطرفتر در چين يا بم يا مركز اقيانوس كه ايجاد سونامي بكنه.
اين مساله براي من به هيچ وجه قابل هضم نيست و بيشتر به يك سلاح تبليغاتي تخيلي مثل جنگ ستارگان كه با ليزر همه موشكهاي شوروي سابق رو ميخواستن بزنن كه بعدا معلوم شد واقعيت نداره.

البته ايجاد زلزله با انفجار يك بمب اتمي قوي و تحريك گسل يا گسلهاي مستعد شكست كاملا عملي و امكان پذير هستش ولي با چند تا آنتن چند ميليون واتي خيلي بعيده و از نظر علمي تا جائيكه من ميدونم هنوز ثابت نشده.

با تشكر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن علم و فناوري”