HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1249
تاریخ عضویت: شنبه 11 شهریور 1385, 7:40 pm
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط Achilles »

از وبلاگ [External Link Removed for Guests]


به آسمان نگاه کنيد  ، زلزله ها از آسمان می آيند  
مدتی است که با يک تکنولوژی استثنائی به اسم "هارپ" آشنا شده ام و در پیامد اين آشنايی تمام اینترنت را برای منابع ایرانی در مورد این موضوع گشتم، اما به نتیجه ی خاصی نرسیدم. اگر شما در گوگل "HAARP" را جستجو کنید به هزاران هزار وب سایت برخورد خواهید کرد که در مورد HAARP نوشته اند... اما همه ی آنها به انگلیسی هستند. نهایتا ایرانی های عزيزی که با زبان انگليسی آشنايی ندارند در مورد این مسئله ی حساس خبری نخواهند داشت، و ندانستن به اين معنی است که از طريق هارپ هر آسيب و بلايی که دلشان می خواهند سر مردم دنيا بیاورند، و در اخبار ها و روزنامه ها به عنوان "پدیده های طبیعی" تقديم مردم کنند و مطمئنا کسی که در مورد هارپ چیزی نمی داند خام این حرف ها خواهد شد.
حوادث طبيعی در طول ميلیون ها سال طبيعی بوده اند بغير از ده های اخير که اين حوادث برخی طبيعی و برخی ديگر از طريق تکنولوژی های پيشرفته توليد و به جان و مال مردم لطمه ميزنند.
اين حوادث ظاهراً طبيعی که غير طبيعی توليد ميشوند (مثل زلزله، طوفان ها، خشکسالی ها و سيل های بی شاخ و دم) را امروزه از طريق فرستادن ماکرو ویو (microwave) از ماهواره ها و پروژه هاي هارپ بوجود می آورند. قابل گفتن است که زلزله را نیز ميتوان از طريق انفجار بمب اتمی در چاهای عميق نيز توليد کرد.
من به عنوان شخصی که با تحقیق هایم به دنبال حقیقت های پوشیده هستم، وظیفه ی خود می دانم که جواب هایی را که پس از مطالعه در این مورد به دست آورده ام را به زبان فارسی، همراه با عکس و فیلم در اختیار ایرانیان بگذارم.
اگر چه این مسئله یک مسئله ی جدید و در عین حال به اثبات رسیده است، ولی با این حال در مورد آن تبلیغاتی انجام نمی شود. من نیز مسئله را از لحاظ علمی به طور مطلق مطرح نخواهم کرد. آنچه را که می خوانید بیشتر جنبه ی آگاهی دارد و تحقیق بیشتر در این مورد به عهده ی شما خواهد بود.
از هر کسی که این مقاله را می خواند خواهش می کنم این مسئله را جدی بگیرد. برنامه های وحشتناکه هارپ در راه است و همینطور که خواهید خواند علائم آن در ایران دیده میشود. این نوشته را بخوانيد، و به این بلاگ در بلاگ هایتان لینک بدهید یا حتی نوشته ی من را در بلاگ هایتان بگذارید ، به دوستان ایمیل کنید، و کلا از هر طریقی که می توانید دیگران را نیز مطلع سازيد، تا شاید بتوانیم جلوی عملکرد اين سیستم و آن هایی که کنترلش می کنند را بگیریم.
 تصویر 
  برای تماس با من [External Link Removed for Guests] را کلیک کنید. 

هارپ چیست؟ به صدای [External Link Removed for Guests] گوش دهيد
هارپ یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی [External Link Removed for Guests]) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.
( توضيح آنکه: جنگ هايی که از امواج "راديويی"، "ليزر" و "نيروی مغناتيس" برای صدمه به نيروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و اين اسم را از فيلم Star War گرفته اند)
آیونوسفیر چيست و کجاست؟
لایه ی آیونوسفیر در بالاترین لایه ی اتموسفیر (Atmosphere) قرار دارد.
تصویر

این لایه تشعشات خطرناک "ماورای بنفش" و "اکس ری" خورشيد را جذب کرده و مانند سقفی از ورود آنها به زمين جلوگيری می نمايد تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد. همچنین به دليل محیط الکتریکی موجود در آيونوسفير از اين لايه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دليلی دچار اختلال شود تاثيرا ت بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زيستن را مختل می کند.
لايه آيونوسفير چه ربطی به هارپ دارد؟
سیستم هارپ طوری طراحی شده است که بر روی آیونوسفیر تاثير مستقيم داشته باشد. از نمونه های اين تاثيرات قرمز و گداخته شدن و يا ذره بينی نمودن لايه را ميتوان نام برد.
این سیستم در حال حاظر از یک مجموعه آنتن های مخصوص (١٨٠ برج آنتن آلومنيومی به ارتفاع ٥٠/٢٣متر) تشکيل و برروی زمينی وسيعی به مساحت ٢٣٠٠٠ متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گرديده است.
این آنتن ها امواج مافوق کوتاه [External Link Removed for Guests] را تولید و به آیونوسفیر پرتاب می کنند.
تصویر
آنتن های هارپ در آلاسکا
اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آيونوسفير و بازگشت به زمين قادر اند نه تنها به عمق دريا بروند بلکه فرا تر رفته و به اعماق زمين نيز وارد ميشوند و عملکرد آن بمانند "راديو ترموگرافی" (Radio Thermography) است که امروزه ژئولژيست ها برای اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند. وقتی يک موج کوتاه "راديو ترموگرافی" به داخل زمين فرستاده ميشود به لايه های مختلف برخورد کرده و آن لايه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدايی با فرکانسی مخصوص توليد و به سطح زمين باز ميگرداند و ژئولژيست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زيرزمين را شناسايی کنند.
با اين تفاوت که راديو ترموگرافی سيستمی است که با قدرتی به کوچکی ٣٠ وات لايه های زير زمينی را به لرزه درمی آورد و حال آنکه هارپ سيستم فوق الاده پیشرفته تری است که همان لايه های زمين را می تواند با استفاده از قدرتی برابر با ١,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (یک میلیارد) تا ,١٠,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (ده میلیارد) وات بلرزاند! بدیهی است که هر چقدر قدرت امواج بیشتر می شود, تاثیراتش بر روی آیونوسفیر و اثرات ذره بینی آن بالاتر می رود. هدف از استفاده از این قدرت چیست؟

تصویر
از نمودار فوق متوجه می شويد که آيونوسفير گداخته شده (به رنگ قرمز ديده می شود) و سپس مثل يک قلب شروع به تپش ميکند و از اين تپش ها، فرکانس های فوق کوتاه توليد شده که پس از اصابت به زمين به داخل آن نفوذ مينمايد و در توضیحات زیر مشاهده خواهید کرد که چگونه از اين فرکانس فوق کوتاه و نيرومند، زمين زلزله و خرابی توليد ميگردد.
برای درک چگونگی ايجاد زمين لرزه يک مثال بزنم: وقتی شخصی صحبت ميکند، اول تارهای صوتی او ميلرزند (مثل لرزش های ايجاد شده در آيونوسفير). از اين لرزش فرکانس صوتی توليد شده و پس از اصابت به پرده گوش شنونده، پرده گوش او را ميلرزاند (مثل به لرزه در آوردن لايه های زير زمين به سبب اصابت فرکانس های توليد شده از آيونسفير) و سپس در گوش صدا توليد شده و شنونده آنرا به شنود.
خوب حالا که چی؟
با کمی فکر کردن می توان متوجه این شد که تکنولوژی هارپ "با ويژگی معادن يابی" برای پیدا کردن مخزن های گازی و نفتی ساخته نشده است! زیرا برای پیدا کردن مخازن نیاز به یک میلیارد وات نیست و يک ترموگراف برای اين کار کافيست. با توجه به تاثیرات هارپ بر روی آیونوسفیر و نهایتا تاثیرات آن بر روی زمین و وضعیت آب و هوا، می باید در مورد این تکنولوژی کمی جدی تر فکر کنیم. این تغییرات شامل خشکسالی در مناطقی که تا به حال بی سابقه بوده است، بارندگی های سیل آسا در جاهایی که به خشک بودن معروف هستند، طوفان ها و سونامی ها و ساده تر از همه ایجاد زلزله را ميتوان برای هارپ به شمار آورد.
ناگفته نماند که امواج بازگشتی از آيونوسفير، پس از ورود به عمق دريا ميتوانند صدمات جانی برای موجودات دريايی، به خصوص نهنگ ها و [External Link Removed for Guests] را در بر داشته باشند.
توضیحات کوتاهی در مورد برخی از کاربرد های هارپ به شرح زيراند:
١- ايجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس به توسط آيونوسفير، که با برخورد امواج هارپ توليد شده و سپس به زمين فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کيلومتری زمين نفوذ نمايد که پس از برخورد به لايه های مختلف زير زمينی توليد صدا نموده و در پی آن ايجاد زلزله می نمايد. برای تعاریف "فرکانس باند" ها به [External Link Removed for Guests] اشاره کنید.
٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چين در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست. فیلم کوتاهی از این گذاختگی را [External Link Removed for Guests]. تصویر تصویر تصویر  

٢- با قابلیت تکنولوژی "ترموگرافی" می تواند کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.
٣- ايجاد [External Link Removed for Guests]، خشکسالی، آتش فشان، سيل ها، طوفان هايی نظير طوفان [External Link Removed for Guests] (New Orleans) [External Link Removed for Guests] .
٤- انتقال نيروی برق از محل تاسيسات هارپ به نقطه ی ديگر از زمين و همچنين انتقال برق از زمين به ماهواره ها.
٥- ايجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و [External Link Removed for Guests] از راه دور و ايجاد "غش" و توليد "وهم" در مغز انسانها.
٦- ايجاد اختلال در جريان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپيوتر هواپيماهای مسافربری (مقاله ای از شرکت بوئينگ (Boeing) در اين رابطه [External Link Removed for Guests])، جت های جنگنده، کشتی ها، زير دريايی ها و غيره.
٧- ايجاد انفجار های عظيم زیر زمينی با قدرت بمب های اتمی و بدون توليد اشعه های راديو اکتيو (Radioactive).
٨- اختلال درعملکرد طبيعی آيونوسفير که چرخش زمين را در کنترل دارد. احتمال بسيار ميرود که درصورت دستکاری های متناوب تاثيراتی در حرکت چرخشی زمين ايجاد گردد، بدين صورت که يا چرخش را سرعت بخشيده و يا کند نمايد.
٩- ايجاد ديوارهای راديويی ضد هواپیما و ضد موشک.
می توان به راحتی گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با اين تکنولوژی جديد کاملا متروکه به شمار ميايند به گونه ای که "هارپ" ميتواند با يک عملکرد کليه کامپيوتر های يک هواپيما را از فواصل دور از کار انداخته و آنرا سقوط دهد.
با دقت متوجه ميشويد هارپ استفاده های زیادی بعنوان تهديد و يا سرکار گذاشتن کشورها دارد. مثلا می خواهند به کشوری حمله کنند در اين صورت برای جلوگيی از مزاحمت احتمالی کشور همسايه برای آنها زمين لرزه آورده و با سرکار گذاشتن آن کشور، برنامه های شوم خود را اجرا کنند.
در اين مقاله ما فقط به نکته ١[COLOR=#339966]، یعنی فقط در رابطه با ايجاد زلزله بتوسط هارپ می نویسم. 
در ابتدا نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه هایی که در بیست سال اخیر در ایران رخ داده اند. این اطلاعات را از وب سایت "[External Link Removed for Guests]" به دست آوردم. این نمودار با توجه به تعداد زمین لرزه های بالای 3 ریشتر تهیه گردیده است.
نکته ی مورد توجه اینجاست که سیستم هارپ در سال ١٩٩٨ (١٣٧٧) تکمیل شد و این مصادف با سالیست که از آن به بعد به تعداد زمین لرزه ها در ایران اضافه شده است.

 تصویر 

همان طوری که مشاهده می کنید، تعداد زمین لرزه هایی که در ایران در بیست سال اخیر آمده است رو به بالا بوده. محاسبات من اینگونه نشان ميدهد که:
٧/٢٠٨ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧
٤/٦٣٩ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧
افزایش در دهه اخير برابر با : ٤/٢٠٦ درصد
برای مقایسه نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه های بیست سال اخیر در نیوزیلند که یکی از زلزله خیز ترین کشورهای دنیا می باشد. اطلاعات را از وب سایت "[External Link Removed for Guests]" به دست آوردم.
 تصویر 

٣/١٥٥٩٣ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧
٢/١٥٢٠٦ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧
کاهش در دهه اخير برابر با : ٤٦/٢ درصد
اگر به نمودار زلزله در آلاسکا، که مجموعه ی هارپ در آن واقع است دقت کنیم متوجه افزایش بسیار غیر طبیعی را در سال ١٣٨١ مشاهده می کنیم که تعداد زمین لرزه ها به یکباره چهار برابر سال های قبل می شود. این تغییر ناگهانی شاید به دلیل آزمایشات تحقیقاتی مسئولین هارپ در این ایالت باشد. اطلاعات زير از از وب سایت "[External Link Removed for Guests]" به دست آمده است.

 تصویر 

٩/٤٧٧٣ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧
٤/١٨٦٥٨ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧
افزایش در دهه اخير برابر با : ٨/٢٩٠

چرا درصد زلزله ها در عمق ١٤ کيلومتر در ایران اينگونه بالا رفته اند؟
در حين جستجو ها به يک عدد ويژه ای برخورد کردم که به نظرم غير واقعی رسيد. سئوالی برايم پيش آمد که چگونه اغلب زمين لرزه ها در چند سال اخير در ایران در عمق ١٤ کيلومتر اتفاق افتاده اند؟ و وقتی نگاهی به دهه قبل انداختم متوجه شدم که عملا درصد زمين لرزه ها در این عمق يا صفر بودند و يا حد اکثر تا دو درصد.
 تصویر 

ياد آور می شويم: زمين لرزه های خطر ناک در لبه های "رگه گسل" يا "Fault lines" توليد ميگردند.
ارگ بم ما چه شد؟
 تصویر 
  بم بعد از ٢٠٠٠ سال ایستایی؟! 


در اواخر آذر ماه ١٣٨٧ در اینترنت به دنبال مطالبی در مورد زلزله در ایران بودم، که به تالار گفتگو وب سایت [External Link Removed for Guests] رسیدم. در آنجا به مطلبی که شخصی با نام "عادل کهن" (adelkohan) در مورد وقوع زلزله های پی در پی بندر لنگه نوشته بود برخورد کردم که در زير مشاهده می کنيد:
من ساکن بندرلنگه هستم، شهری کوچک در کنار خلیج فارس.
دو هفته قبل زلزله زیاد میومد که کمتر از 3 ریشتر بود. این زلزله ها تا دو هفته ادامه داشتند. در موقع زلزله بعضی از قسمت های دریا برای چند لحظه قرمز میشد و در این دو هفته ماهی ها میمردند و بعضی ها هم سوخته بودند. بعد چند روز بوی بد (مثل بوی فاضلاب) از طرف دریا به سمت شهر اومد.
در اخبار استان گفته بود که این به خاطر جلبک های سمی در دریا است (که من در این ٢٧ سالی که در بندرلنگه بودم جلبک سمی نشنیده بودم). بعد از این اعلام کرد که ماهی های بعضی مناطق استان را کسی مصرف نکند.
من یک تکه از فیلم حادثه عجیب که در دریا رخ داده می گذارم و نگاه کنید.
من خودم وقتی یک هفته زلزله پشت سر هم میکرد گفتم حتما کوه آتشفشان توی دریا است. حالا نظر دوستان چیه...

برای تماشای این فیلم کوتاه به [External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests] اشاره کنید
تصویر تصویر تصویر
این کلیپ کمتر از یک دقیقه است و تماشای آن به شما توصیه می شود. هنگام تماشا به قرمزی روی سطح آب دقت کنید.
دلفین های ما چه شدند؟

 تصویر 

در سال ١٣٨٦ , ١٥٢ دلفین در خلیج فارس به طور غیر منتظره در دو نوبت به فاصله یک ماه مرده و به ساحل دریا کشیده شدند. دسته ی اول شامل ٧٩ دلفین و دسته دوم هم ٧٣ دلفین بود.
دلیل های مختلفی برای مرگ این دلفین ها آورده شد ولی اگر از من می پرسید هیچ کدام قانع کننده نیستند. این دلفین ها کاملا مشخص است که سوخته اند! اینکه "خودکشی" کرده اند، یا اینکه به خاطر "فعالیت های صیادی" مرده اند جوابگوی سوختگی بدن های آنها را نمیدهد!
به گزارش خبرگزاری آفتاب "علت مرگ ٧٣ دلفین دیگر كه یك ماه پس از حادثه نخست رخ داد را نیز این كارشناسان بین‌الملللی در گزارش خود، ‘عوامل طبیعی’ اعلام كرده‌اند كه در این گزارش هنوز عوامل طبیعی ناشناخته است و می‌تواند ‘شوک’ یا ‘استرس’ باشد كه در نتیجه آن یكی از دلفین‌ها به سمت ساحل آمده و مابقی نیز به دنبال آن آمده‌اند یا یكی از آن‌ها برای شكار ماهی به سمت ساحل آمده و بقیه نیز آمده‌اند و در ساحل كه شیب ملایمی دارد، گیر كرده‌اند." ٢/١٢/١٣٨٦

 آیا پاسخ به سئوال مرگ دلفین ها در خیلج فارس "هارپ" نیست؟  
 تصویر 

این سوختگی نیست؟؟؟؟؟؟

هارپ (HAARP) یک پروژه ايست که مسئولين اعلام کردند برای "بررسی و تحقيق" درباره لایه ی آیونوسفیر بر پا شده است. ولی در واقع اين يک سلاح پیشرفته ی جنگی جدید است که کلیه ی اسلحه های صده ی قرن بیستم را فلج می کند.
هزینه های این پروژه مشترکا از طرف نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا است. لازم به یادآوریست که سیستم "هارپ" در کشورهای گرین لاند، نروژ، شوروی و همچنین در روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سيستم راديويی هواپيما ها و نهايتا سقوط آنها استفاده ميگردد.
نتايج:
همانطور که گفته شد ارتعاشات راديويی هارپ باعث سرخ شدن لايه آيونوسفير شده و اين لايه را به نوسان در می آورد.
اين نوسانات به نوبه خود موجب صدا با فرکانس های کوتاه از ١ تا ٢٠ هرتس می شوند که فرکانس
(Extremely Low Frequency/Ultra Low Frequency ELF/ULF) نام دارند. این فرکانس ها پس از نفوذ به زمين، زمین زلزله ايجاد می کنند.
با توجه به ازدياد درصد زلزله در سطح ايران در دهه اخير نسبت به دهه پيشين که متجاوز به ٤/٢٠٦ % بوده است ميتوان به وجود تاثيرات ديگری در ايجاد زلزله های مصنوعی پی برد، خصوصا آنکه اين ازدياد پس از آغاز فعاليت های هارپ واقع شده اند.
پیشنهادات برای پیش اخطار:
اینکه همه باید در مورد هارپ و ماهواره هایی که دارای چنین تکنولوژی هستند کاملا آگاه و مطلع باشند هیچ شکی نیست و قصد من در جمع آوری این اطلاعات صرفا به همین منظور نیز بوده است. بنابراین تقاضای ما از شما خواننده ی محترم با فروتنی چیزی جز این نیست که آنچه را که در این مقاله خوانده اید به دیگران انتقال دهید.
برای پيشگيری و دريافت پيش اخطار از اين قبيل زلزله ها ميتوان ايستگاهايی در حوزه های وسيع تاسيس و بکار گرفت و با اندازه گيری فرکانس صداهایی که از آسمان می آید به بروز این زلزله پی برد.
زمان دريافت پيش اخطارهای ELF بين ١٥ دقيقه تا ٣ ساعت قبل از وقوع زلزله متغير است. زلزله ی چین 30 دقیقه پس از مشاهده ی سرخی آیونوسفیر به وقوع پیوست.
اندازه گيری فرکانسELF/ULF در جاهايی که خالی از فرکانسهای مزاحم ديگر از قبيل برق فشار قوی، فرودگاه ها، ايستگاه های راديويی و تلفنی ميباشد، انجام پذير است.
نمونه ای از يک دستگاه ELF/ULF سنج دستی و يک دستکاه Magnetometer را در زير مشاهده ميکنيد. برای اطلاعاب بيشتر بر روی آنها اشاره کنيد.

 تصویر تصویر[External Link Removed for Guests] 
  [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]  

پیام آخر:
تصور نکنيد که همه سيل ها، خشکسالی ها و زلزله ها طبيعی اند، خير! اول گرم شدن "جو" را به دروغ به مردم ميفروشند و در اذهان جاسازی ميکنند و بعد همه بلاهای شبه طبيعی را بر سر مردم آورده و اگر کسی سئوال کرد که "اين همه سوانح از کجاست؟" ميگويند "تقصير از شما است که هوا را گرم می کنيد!"
هدف من از جمع آوزی و نوشتن این مقاله سیاسی نبوده و قصد تکرار شعار های "مرگ بر آمریکا" را ندارم و صرفا به جهت ابراز نگرانی و نيز آگاهی به خوانندگان تهیه کرده ام.
و اما سوال من از شما:
آیا می توان نسبت به دو هفته زلزله متداوم در بندر لنگه بی اعتناء و بدون دانش بود؟
آیا اين زلزله ها واقعا طبیعی است و یا به ظاهر طبيعی و عملا ساخت بشر است؟
آیا می توان به تحقیق بیشتر در این زمینه ادامه نداد؟

تقديم به ايران، شاد و موفق باشيد...
تصویر

مراجع ديگر: (به این قسمت اضافه خواهم کرد)
ویدیوهایی از ثریا:
چندین کلیپ ویدیویی برای تماشا و دانلود آماده کرده ام که دیدن آنها توصیه میشود. در حال حاظر تنها کیفیت خوب این ویدیوها آپلود شده اند. به زودی کیفیت های متوسط و پایین را آماده خواهم کرد. در صورتیکه نیاز به کیفیت های تلویزیونی به هر منظوری داشته باشید به من [External Link Removed for Guests] بزنید.
[External Link Removed for Guests] (حجم: حدودا ۲۰ مگابایت، مدت زمان: ۴ دقیقه ۲۲ ثانیه)
[External Link Removed for Guests] (حجم: حدودا ۷ مگابایت، مدت زمان: ۱ دقیقه ۴۹ ثانیه)
[External Link Removed for Guests] (حجم: حدودا ۹ مگابایت‌، مدت زمان: ۲ دقیقه)
دانلود متن کامل این نوشته به صورت Word Document با ۲ کیفیت مختلف:
Word 2003v:
[External Link Removed for Guests] (حجم: ۷۶۸ کیلوبایت) [External Link Removed for Guests] (حجم: ۳۶۲ کیلوبایت)
Word 2007v:
[External Link Removed for Guests] (حجم: ۶۹۳ کیلوبایت) [External Link Removed for Guests] (حجم: ۲۹۱ کیلوبایت)
ویدیوها و کتاب هایی از محققان خارجی به زبان انگلیسی:
در مورد "هارپ" کتابی بنام [External Link Removed for Guests] بتوسط Dr. Nick Begich نوشته و بر مبنای آن دو ويديو، يکی در سال ۱۹۹۵ بنام [External Link Removed for Guests] و ويديوی ديگری در سال ۲۰۰۸ بنام [External Link Removed for Guests] تهيه شده است.
در مورد جنگ ويتنام (Vietnam) و باران های سيل آسا و دستکاری آب و هوا به توسط آمريکا (اغلب باران های استوايی از طريق ماهواره و سمپاشی از هواپيما بر روی ابر ها ايجاد می شدند) آقای دکتر باب فيتريکاس (Dr. Bob Fitrakis) کتابی بنام [External Link Removed for Guests] نوشته و فيلمی از کنفرانس خود در اين زمينه تهيه کرده که بخشی از آن را در کليپ ويديويی بنام [External Link Removed for Guests] ميتوانيد مشاهده کنيد.
مقاله ای در مورد عملکرد هارپ در دانشگاه استانفورد (University of Stanford) به نام [External Link Removed for Guests] تهيه شده است که فقط به جنبه تحقيقاتی هارپ نگاه می کند و به جنبه های غير انسانی آن توجهی نشده است.
سوالی به بقاء موجوديت و در آينده ای نه چندان دور؟ به اينجا [External Link Removed for Guests] اشاره کنيد.
برای پيوند های مطالعاتی امواج راديويی زير فرکانس 22KHz به [External Link Removed for Guests] کنيد.
پارلمان [External Link Removed for Guests]؟
اعتراض شرکت بوئينگ (Boeing) به هارپ در اين رابطه [External Link Removed for Guests].

پايان.
New Member
پست: 9
تاریخ عضویت: جمعه 2 اسفند 1387, 1:16 pm
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 84 بار

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط az-Soraya »

سلام Achilles جان!

من نویسنده این مطلب هستم. الان متوجه شدم که نوشته ی من رو در اینجا قرار دادید. از اینکه این کار رو انجام دادید تشکر می کنم :)

تنها هدف من از نوشتن این مطلب این بوده که یه جوری پخشش کنم که به دست ایرانیان عزیز برسه و امیدوارم که وقتی به دستشون رسید حاظر باشن که یه 10 دقیقه از وقتشون رو برای خوندن مقاله ای که الان ماه هاست در موردش تحقیق می کنم بذارن.

باز هم ازتون ممنونم..

شاد و موفق باشین،
و یادتون نره: به آسمان نگاه کنید... زلزله ها از آسمان می آیند.
- ثریا.
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1249
تاریخ عضویت: شنبه 11 شهریور 1385, 7:40 pm
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط Achilles »

  , دوست گرامی

از اینکه باعث شدید از کنار مسئله مهمی همچون بندر لنگه و بم براحتی نگذریم و کمی دقیقتر به این موضوع نگاه کنیم، از شما سپاسگزارم.
Major I
Major I
پست: 187
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 5 آذر 1387, 11:07 pm
سپاس‌های ارسالی: 109 بار
سپاس‌های دریافتی: 956 بار

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط Chaparral »

سلام به همه دوستان ...

مقاله موجود فوق العاده جالب و جذابه . از کاربر محترم az-Soraya نهایت تشکر رو دارم .
فکر میکنم مطالعه این مقاله برای هر شخصی لازمه و به شخصه به تمام دوستان موضوع رو منعکس خواهم کرد .

روز خوش ... تصویر
New Member
پست: 9
تاریخ عضویت: جمعه 2 اسفند 1387, 1:16 pm
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 84 بار

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط az-Soraya »

باز هم ممنونم Achilles جان :)
ایشالله که دیگران هم همین احساس رو نسبت به این مسئله داشته باشن.
کلا این تکنولوژی هارپ چیزی هست که کاملا پنهان شده ست. من جایی که زندگی می کنم اگر بگم از هر 100 هزار نفرش، یک نفرش در مورد این سیستم می دونن زیاد گفتم! مسئولین هارپ در پنهان کردن کارهاشون خیلی موفق بودن.

ولی دیگه زمانش رسیده که یه سری سئوال هایی که جواب های قانع کننده ای نداشتند رو دوباره بپرسیم.

زلزله 2008 چین؟
سونامی 2004 اندونزی؟
زلزله 2003 بم؟
دلفین های سوخته؟
افزایش درصد زلزله ها در ایران؟
و و و ......
......... چرا؟؟؟


باز هم ممنون.
- ثریا
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: جمعه 2 اسفند 1387, 2:01 pm
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط dj_fa_2004 »

سلام
از شما بابت نوشتن این مطلب با ارزش تشکر میکنم تصویر

تصویر
New Member
پست: 9
تاریخ عضویت: جمعه 2 اسفند 1387, 1:16 pm
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 84 بار

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط az-Soraya »

Chaparel نوشته شده:سلام به همه دوستان ...

مقاله موجود فوق العاده جالب و جذابه . از کاربر محترم az-Soraya نهایت تشکر رو دارم .
فکر میکنم مطالعه این مقاله برای هر شخصی لازمه و به شخصه به تمام دوستان موضوع رو منعکس خواهم کرد .

روز خوش ... تصویر


dj_fa_2004 نوشته شده:سلام
از شما بابت نوشتن این مطلب با ارزش تشکر میکنم تصویر

تصویر


دوستان خواهش می کنم :)

همونطور که تو نوشته م گفتم من تنها هدفم از نوشتن این مقاله این بوده که به دست ایرانی ها برسه، حالا در هر شکل یا فرمی.

به گفته ی "اگر دانش در ثریا هم باشد، مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت" اطمینان دارم.


از همگی ممنونم،
- ثریا.
Captain II
Captain II
پست: 512
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 15 مهر 1386, 7:17 pm
محل اقامت: يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک
سپاس‌های ارسالی: 159 بار
سپاس‌های دریافتی: 377 بار
تماس:

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط ta.abad »

آدم این چیزارو میخونه وحشت میکنه و هی ما میگیم (مرگ بر آمریکا) (جای فکر کردن به راه حل) غافل از اینکه :-O اونا با فشار دادن یه دکمه .......
  
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه 10 آذر 1386, 5:59 pm
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط Mil@d »

  ,

از مطلب به شدت زیبایت سپساگذارم...گرچه نمود عینی و ملموس وضعیتی که گفتید کمی تصورش برایم مشکل است...
در مطلبتان به زلزله های پیاپی لنگه اشاره کردید...گستره این زلزله ها وسیع تر بود و تا شرق جزیره قشم نیز کشیده شد.

موضوع زلزله بم و دلفین ها هم جالب بود...امیدوارم این مطالب را در رابطه مسائلی که در ایران اتفاق افتاده است ادامه دهید.
  بی  
Captain II
Captain II
پست: 512
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 15 مهر 1386, 7:17 pm
محل اقامت: يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک
سپاس‌های ارسالی: 159 بار
سپاس‌های دریافتی: 377 بار
تماس:

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط ta.abad »

اگر کلمه HARRP رو توی google earth هم جستجو کنید مناطقی که زیر کشت این آنتن ها هستند رو میبینید (البته به صورت ناقص و مات ) که نشون دهنده مخفی کاری هایی در این رابطه است
  
New Member
پست: 14
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 13 فروردین 1387, 6:11 pm
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط k1_shadmehr »

از دوستانی که این مطلب را تهیه کردند درخواست مبکنم که این مطلب را در سایت میلیتاری .ir که یکی از بزرگترین سایت های نظامی ایرانی هست قرار بدن
New Member
پست: 9
تاریخ عضویت: جمعه 2 اسفند 1387, 1:16 pm
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 84 بار

Re: HAARP جدیدترین اسلحه آمریکا ؟

پست توسط az-Soraya »

ta.abad نوشته شده:آدم این چیزارو میخونه وحشت میکنه و هی ما میگیم (مرگ بر آمریکا) (جای فکر کردن به راه حل) غافل از اینکه :-O اونا با فشار دادن یه دکمه .......ta.abad نوشته شده:اگر کلمه HARRP رو توی google earth هم جستجو کنید مناطقی که زیر کشت این آنتن ها هستند رو میبینید (البته به صورت ناقص و مات ) که نشون دهنده مخفی کاری هایی در این رابطه است


سلام تا ابد جان،

دقیقا همین چیزیه که شما میگید. البته جای وحشت کردن نیستش، فقط مهم اینه که در مورد وجود همچین چیزی باخبر باشیم و بعد دنبال راه حل باشیم. برای اشخاصی مثل ما تنها کاری که می تونیم انجام بدیم که جلوی فعالیت های هارپ رو بگیریم این هستش که تا می تونیم دیگران رو در این مورد با خبر کنیم. اصولا تا زمانی که یه چیزی پنهان هستش می تونه خطرناک باشه، اما به محض اینکه از حالت پنهانیش خارج بشه همه چیز عوض میشه. مطمئنا مسئولین هارپ هیچ نوع علاقه ای ندارند که مردم عادی دلیل اصلیه وجود این تکنولوژی رو بدونن، به خصوص ایرانی ها که فوق الاده باهوش هستن و به قول معروف بگی ف میرن فرحزاد.

در ضمن! ممنون از اینکه Google Earth رو گفتید. من تمام این مدتی که تحقیق می کردم اصلا به فکرم نیومد که اونجا رو نگاه بندازم. الان که نگاه کردم دیدم چی میگید. واقعا همه ش مات و ناقص هستش!!!

 تصویر 


Darya salar MILAD نوشته شده:az-Soraya,

از مطلب به شدت زیبایت سپساگذارم...گرچه نمود عینی و ملموس وضعیتی که گفتید کمی تصورش برایم مشکل است...
در مطلبتان به زلزله های پیاپی لنگه اشاره کردید...گستره این زلزله ها وسیع تر بود و تا شرق جزیره قشم نیز کشیده شد.

موضوع زلزله بم و دلفین ها هم جالب بود...امیدوارم این مطالب را در رابطه مسائلی که در ایران اتفاق افتاده است ادامه دهید.میلاد جان تصور یه همچین چیزی برای هر کسی اولش مشکله. منم خودم اولش که در موردش شنیدم پیش خودم فکر کردم "چه مسخره... فکر کن"، ولی بعد که بیشتر داخلش شدم و در موردش بیشتر تحقیق کردم دیدم نه انگار این مسئله جدی تر از اون چیزیه که اول فکرش رو می کردم. بعد هم که در تالار گفتگویی به بحثی که آقای عادل راه انداخته بودن رسیدم و دو دو تا کردم دیدم همه ش داره جمع میشه و جوابی که بهش رسیدم هارپ بود.

در ضمن منظورتون رو از اتفاق هایی که در ایران افتاده درست نفهمیدم. کدوم اتفاق ها؟


باز هم از همگی دوستان ممنونم،
- ثریا.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن علم و فناوري”