(o_O)آموزش احیای گوشی بریک شدهhuawei y511+بازگشت به رام رسمی

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت, SMH, شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

Re: (o_O)آموزش احیای گوشی بریک شدهhuawei y511+بازگشت به رام

پست توسط قللقق » پنج شنبه 23 مهر 1394, 7:50 pm

سلام گوشی من توی لو گو گیر می کنه تمام کارهای این پست انجام دادم اماتوی قسمت update driver ان فایل که قرار می دم نصب نمی کنه اما وقتی گوشی رو با usb به کامپیوتر متصل میکنم صدای اتصال usb میاد ولی چیزی نشان نمی دهد توی این مرحله گیر کردم

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3057 بار

پست توسط SMH » جمعه 24 مهر 1394, 9:23 am

, با سلام دوست عزیز
ویندوزتون 8 هست؟؟!!
اگه هست باید digital signacher رو غیر فعال کنید تا به درستی درایور نصب بشه ...
در ضمن شما می تونید توی همین حالت هم یک بار گوشی رو خاموش کنید و بعد فلش کنید احتمالا فلش بشه ولی اگه نشد حتما باید دراور رو اونطوری که توضیح دادم نصب کنید و بعد اقدام به فلش کردن گوشی کنید.
موفق باشید
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط bealone » جمعه 24 مهر 1394, 8:43 pm

سلام. با تشکر. فلش کردم رام به درستی نصب شد. ولی این چرا فارسی نیست؟ من کل برنامه هام فارسیه
نوشته ها رو قاطی میاره

New Member

پست توسط قللقق » جمعه 24 مهر 1394, 10:43 pm

سلام ویندوز 10 هستش

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط SMH » شنبه 25 مهر 1394, 4:43 pm

, با سلام می تونید از پچ فارسی ساز موجود توی انجمن استفاده کنید ...
اما نباید همچین مشکلی داشته باشه ...

, با سلام
توی ویندوز 10 هم باید driver sinacher رو غیر فعال کنید تا بتونید به درستی درایور رو غیر فعال کنید .
توی نت یه سرچ کوچیک بکنید به راحتی می تونید این کارو انجام بدید و اموزشش بصورت تصویری موجود هست.
موفق باشید.
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

New Member

پست توسط قللقق » شنبه 25 مهر 1394, 5:13 pm

driver sinacher رو غیر فعال کردم اما در device maneger فایل i386 قبول نمی کنه یک فایل توی اینترنت پیدا کردم اپدیت شد بعد زد abd interface زیرش htc dream حالا چجوری فلش کنم اخه من اون دو تا فایل پست اول نتونستم دانلود کنم اما از جای دیگه فایل فلش و یک رام دانلود کزدم حالا چجوری فلش کنم بعد حتما کارت حافظه لازمه چون من دسترسی بهش ندارم چون درایوی به من نشان نمی ده که من توش برم البته توی قسمت device نشان می ده که گوشی هواوی هستش

New Member

پست توسط قللقق » یک شنبه 26 مهر 1394, 8:13 pm

سلام دوستان مشکل من حل شد با این روش ساده ابتدا یک رام دانود کنید هر چی باشه فرقی نمی کنه فقط رام باشه بعد اونو توی یک فایل به نام dload بریزید بعد این فایل رو در کارت حافظه قرار دهید من خودم با کمک یک موبایل دیگر این کار رو کردم چون با موبایل خودم این کار نمی تونستم بکنم بعد گوشی موبایل خودتون رو خاموش کنید بعد یک ثانیه پاور بگیرید رها کنید بعد دو دکمه کم و زیاد با هم بگیرید برید توی قسمت نمی دونم چی از اونجا توی قسمت sd cart اپ گرید کنید اصلا نیازی به فلش تولز ندارید چون هر کاری کردم نشد اصلا نمی دونم چجوری کار می کنه این بهترین روش برای گشیهای که توی یلوگو گیر کردند ممنون ز سایت خوبتون

New Member
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط honeyxp » پنج شنبه 26 آذر 1394, 12:50 pm

سلام من گوشیمو با فراماروت روت کردم. دفعه ی آخری ک اومدم روت کنم با ورژن قبلیش کلا FC می داد ورژن جدیدشو نصب کردم بدون مشکل روت شد ولی بعد از اون هر از گاهی یهو ی نرم افزار FC میده و بعد از اون یه سیل FC راه می افته و باید ریستارت کنم. بعضی موقعام ک ریستارت می کنم کلا دیگه بالا نمیاد باید از تو ریکاوری Factory Reset کنم ک دوباره بالا بیاد. انقد نرم افزار نصب کردم باز مجبور شدم نصب کنم خسته شدم. الان گوشیو فلش بزنم درست میشه؟ یا کلا مرخصه؟
تو رو خدا یکی که وارده جواب بده نابود شدم از بس هی فول وایپ کردم تصویرتصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط SMH » پنج شنبه 26 آذر 1394, 5:23 pm

, با سلام دوست عزیز
بهترین روش و کم خطر ترین روش روت کردن گوشی فلش کردن اون از طریق ریکاوری هست ...
بله ، شما گوشی خودتون رو با استفاده از فایل های موجود فلش کید مشکلتون حل میشه ...
موفق باشید
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

New Member

پست توسط honeyxp » یک شنبه 29 آذر 1394, 12:55 am

SMH نوشته شده:  , با سلام دوست عزیز
بهترین روش و کم خطر ترین روش روت کردن گوشی فلش کردن اون از طریق ریکاوری هست ...
بله ، شما گوشی خودتون رو با استفاده از فایل های موجود فلش کید مشکلتون حل میشه ...
موفق باشید

سپاس از راهنمایی تون. میشه در مورد روت امنی که فرمودین توضیحی بدین یا اگه لینکی از انجمن هست میشه شِر کنین برم ببینم؟ مرسی

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط SMH » یک شنبه 29 آذر 1394, 7:45 pm

, با سلام دوست عزیز
متاسفانه اموزش روش ایمن توی انجمن وجود نداره ...
اما روشش به این صورت هست که شما ابتدا یکی از کاستام ریکاوری های موجود در انجمن رو دانلود می کنید ، بعد نرم افزار فلش تولز رو دانلود می کنید و از تاپیک احیای گوشی بریک شده توی همین انجمن فایل اسکتر این گوشی رو دانلود می کنید و با استفاده از این فایل ها اقدام به فلش کردن فقط ریکاوری کاستام می کنید و در نهایت هم از طریق فایل های زیپ سوپر یوزر موجود در نت و از طریق ریکاوری گوشی اقدام به روت کردن گوشی می کنید ...
اگه متوجه نشدید اعلام کنید تا بصورت کامل و در یک تاپیک جداگانه اموزش رو به همراه قایل های مورد نیاز قرار بدم.
موفق باشید
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

New Member

پست توسط honeyxp » یک شنبه 29 آذر 1394, 9:30 pm

SMH نوشته شده:  , با سلام دوست عزیز
متاسفانه اموزش روش ایمن توی انجمن وجود نداره ...
اما روشش به این صورت هست که شما ابتدا یکی از کاستام ریکاوری های موجود در انجمن رو دانلود می کنید ، بعد نرم افزار فلش تولز رو دانلود می کنید و از تاپیک احیای گوشی بریک شده توی همین انجمن فایل اسکتر این گوشی رو دانلود می کنید و با استفاده از این فایل ها اقدام به فلش کردن فقط ریکاوری کاستام می کنید و در نهایت هم از طریق فایل های زیپ سوپر یوزر موجود در نت و از طریق ریکاوری گوشی اقدام به روت کردن گوشی می کنید ...
اگه متوجه نشدید اعلام کنید تا بصورت کامل و در یک تاپیک جداگانه اموزش رو به همراه قایل های مورد نیاز قرار بدم.
موفق باشید

متوجه شدم ولی اگه تاپیک بود بهتر بود ولی نمی خواد تو زحمت بیفتین مرسی خودم انجامش میدم.
یه سوال دیگه الان این روشی که توی این تاپیک برای فلش زدن هواوی وای 511 گفتین، به این که گوشی من u30 هست و بیس باند 118 ربطی نداره؟ ینی u10 و موارد مشابه و بیس باند های دیگه هم با همین فایل فلش میشن؟ یه وقت نشه با این فلش کنیم ب گوشیمون نخوره.
مرسی از لطفتون
من الان دانلود کردم باتری گوشیمم شارژه آماده هستم ک اگه اوکی دادین پروسه رو انجام بدم.

یه سوال دیگه هم داشتم شرمنده این روش با اون روشی که با فایل زیپ از تو ریکاوری آپدیت می کنی چ فرقی داره؟ اون فلش نیست؟ ینی هر دو روش درست فلش می کنه گوشی رو دیگه؟ یا این روش بهتره؟

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”