بهترين موسسه جهت گذراندن دوره IELTS كدام است؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با زبانهاي خارجي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

بهترين موسسه جهت گذراندن دوره IELTS كدام است؟

پست توسط babyboy123 » شنبه 14 مهر 1386, 9:55 am

اگر ميشه دوستان راهنمايي كنند.

New Member

Re: بهترين موسسه جهت گذراندن دوره IELTS كدام است؟

پست توسط mansoori-center » سه شنبه 10 مرداد 1391, 6:24 pm

mishe moaleme khosoosi ielts moarefi konin?

New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط ehasan112 » شنبه 23 شهریور 1392, 4:55 pm

من خودم آرین تحکیم زمان رفتم که حیلی هم نمیتونم بگم قابل قبول بوده اما به هر حال شرایطشو میذارم که اگه خواستید استفاده کنید:
[FONT=Georgia, serif]   [FONT=danielregular]  [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] در موسسه زبان آرین تحکیم زمان یکی از راه های جلوگیری از اتلاف وقت زبان آموزانی است که بنا به دلایلی از جمله عجله برای رسیدن به حد مطلوب، توانایی شرکت در کلاس های زبان گروهی را ندارند. موسسه زبان آرین تحکیم زمان با تکیه بر متد پیشرفته آموزش زبان از سال 1389 شروع به برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی نموده است. آموزشگاه زبان آرین تحکیم زمان با ایجاد الگوهای آموزشی متفاوت نسبت به سایر موسسه های زبان انگلیسی توانسته است سالانه زبان آموزان موفق زیادی را آموزش دهد.   
[FONT=danielregular]   بین مدرس خوب و یك مدرس عالی، تخصص آنان نیست بلكه مربوط به اشتیاق و علاقه آنان است و این اشتیاق مسری است. اگر معلم دارای علاقه و اشتیاق باشد دانش‌آموزان نیز اشتیاق و علاقه نشان می‌دهند. لذا یك فضای مناسب برای كار و فعالیت مشترك ایجاد می‌گردد. زمانی كه معلم یك محیط امن برای فراگیران فراهم نماید فراگیران قادر به انجام ریسك هستند.   
[FONT=danielregular]   های خصوصی در شاخه های زیر برگذار میگردد:   
[FONT=danielregular]  [COLOR=#0000ff]1- کلاس های خصوصی آیلتس ( جلسه ای 20 تا 30 هزار تومان)    
[FONT=danielregular]  [COLOR=#0000ff]2- کلاس های خصوصی تافل ( جلسه ای 20 تا 30 هزار تومان)    
[FONT=danielregular]  [COLOR=#0000ff]3- کلاس های خصوصی مکالمات روزمره ( جلسه ای 15 تا 25 هزار تومان    
[FONT=danielregular]  [COLOR=#0000ff]4- کلاس های خصوصی اصطلاحات رایج بازرگانی (جلسه ای 20 هزار تومان)    
[FONT=danielregular]  [COLOR=#0000ff]4- کلاس های خصوصی آمادگی زبان انگلیسی کنکور(جلسه ای 50 هزار تومان)    
[FONT=danielregular]   موسسه زبان آرین تحکیم زمان همگی میدانند که تنها مسلط بودن به مباحث آموزشی برای[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کفایت نمیکند. از اینرو مدرسان زبان موسسه زبان آرین تحکیم زمان با شناخت روحیات زبان آموز متد آموزشی تدریس را انتخاب میکنند.   
[FONT=danielregular] تصویر  
[FONT=danielregular]   [HIGHLIGHT=#99cc00]برای تماس جهت ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام روی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]را کلیک کنید.      
[FONT=danielregular]   اطلاع از زمانبندی آزمون های آیلتس روی اینجا [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]کنید.    

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط mohandesjafari » سه شنبه 6 بهمن 1394, 11:52 pm

من موسسه زبان کارینو در تهرانپارس رو معرفی میکنم. البته امکان اعزام اساتید مجرب به سراسر تهران هم وجود داره. شما میتونید قرارداد تضمینی منعقد کنید و دیگه نگران رسیدن نمره دلخواهتون در آزمون آیلتس (IELTS) نباشید.
.....
آخرین ويرايش توسط 1 on sinaset, ويرايش شده در 0.
دلیل: از مدیریت کل برای گذاشتن شماره تماس و باقی مشخصات اجازه بگیرید.

ارسال پست

بازگشت به “زبانهاي خارجي”