کارت بازی فری میسون ها ( فراماسون) Illuminati

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
پست: 1348
تاریخ عضویت: چهارشنبه 29 تیر 1390, 12:56 pm
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8625 بار

Re: کارت بازی فری میسون ها ( فراماسون) Illuminati

پست توسط A3eman »جنگ های صلیبی مدرن


تصویر


قدرت برتر مردم(بیداری اسلامی)


تصویر


نوار اجرا میشود(ساخته شدن فیلم 2012)


تصویر


شرح با خودتون...


تصویر

Captain II
Captain II
پست: 1348
تاریخ عضویت: چهارشنبه 29 تیر 1390, 12:56 pm
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8625 بار

Re: کارت بازی فری میسون ها ( فراماسون) Illuminati

پست توسط A3eman »

پرنسس دایانا(پیش بینی حداقل 3 سال قبل از حادثه)
تصویر
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 207
تاریخ عضویت: شنبه 28 اردیبهشت 1387, 4:43 pm
سپاس‌های ارسالی: 182 بار
سپاس‌های دریافتی: 131 بار

Re: کارت بازی فری میسون ها ( فراماسون) Illuminati

پست توسط aliblue »

کدوم حادثه؟کی هست اصلا؟
Captain II
Captain II
پست: 1348
تاریخ عضویت: چهارشنبه 29 تیر 1390, 12:56 pm
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8625 بار

Re: کارت بازی فری میسون ها ( فراماسون) Illuminati

پست توسط A3eman »

 
aliblue نوشته شده:کدوم حادثه؟کی هست اصلا؟

[FONT=Tahoma, Iranian Sans, DejaVu Sans, sans-serif]دایانا همسر اول شاهزاده چارلز که بزرگترین فرزند و ولیعهد ملکه الیزلبت دوم بود.  
[FONT=Tahoma, Iranian Sans, DejaVu Sans, sans-serif]  و محبوبیت دایانا و چارلز باعث شد تا کوچک‌ترین کارهای آنان نیز توسط رسانه‌ها و[External Link Removed for Guests] پوشش داده شود و بسیاری از مسائل خصوصی آنان در مطبوعات منعکس گردد. از جمله آنان روابط نامشروعی که چارلز پیش از زندگی با دایانا داشت. در تمام این سالها دایانا و چارلز از خبرسازترین افراد پادشاهی متحده بودند.  
[FONT=Tahoma, Iranian Sans, DejaVu Sans, sans-serif]  دو از سال ۱۹۹۲ جدای از هم زندگی کردند اما سرپرستی فرزندانشان را بصورت مشترک برعهده داشتند. در همین حال چارلز نیز مجدداً رابطه‌اش را با کامیلا آغاز کرد و بعدها هم به داشتن رابطۀ عاشقانه با کامیلا اعتراف نمود. پرنسس دایانا در سال ۱۹۹۵ در یک برنامه تلویزیونی در [External Link Removed for Guests] پرده از نگرانی‌ها و مشکلات درونی خانواده برداشت و از فشارهای رسانه‌ای و اجتماعی که بر وی بود گلایه کرد. وی علت به وجود آمدن این مشکلات را [External Link Removed for Guests] بیان کرد و گفت که در این ازدواج سه نفر حضور داشتند. وی همچنین چارلز را در مورد این مسئله مقصر دانست. به همین خاطر کامیلا از شوهرش جدا شد. این موجب دشمنی بیشتر دایانا و کامیلا شد و سرانجام کتابی با عنوان دایانا:داستان واقعی اش و به دنبال آن دروازۀ کامیلا، غارتگر خانه ها منتشر شد که در آن به بدگویی و روابط عاشقانه و مشکلات زندگی این دو نفر پرداخته شده بود. سرانجام دایانا و چارلز در [External Link Removed for Guests] ۱۹۹۶ با پیشنهاد ملکه رسماً از هم [External Link Removed for Guests] گرفتند. با این کار عنوان سلطنتی دایانا قدری پائین آمد اما چون وی مادر دو تن از شاهزادگان بود تا آخر عمر به عنوان یکی از اعضای خانواده سلطنتی باقی‌ماند و لقب پرنسس ولز را حفظ کرد.  

 [FONT=Tahoma, Iranian Sans, DejaVu Sans, sans-serif]دایانا در اواخر عمرش تصمیم به ازدواج دوباره گرفته بود. کسی که وی می خواست با او ازدواج کند دودی  [FONT=Tahoma, Iranian Sans, DejaVu Sans, sans-serif] نام داشت.اگر این ازدواج صورت می گرفت دایانا القاب سلطنتی اش را از دست می داد و دیگر عضو خانوادۀ سلطنتی محسوب نمی شد. هر چند که این ازدواج هیچ وقت صورت نگرفت زیرا در ۳۱ اوت ۱۹۹۷، دایانا در یک تصادف شدید رانندگی درگذشت. وی آن شب به همراه نامزدش دودی الفاید و راننده‌اش برای فرار از دست عکاسان از درب پشتی هتل خارج شد و قصد خروج از پاریس را داشت. آن ها در یک بنز لیموزین در تونلی در پاریس مشغول به حرکت بودند که ماشینشان به دلیل سرعت زیاد و عدم کنترل راننده با دیواره تونل الما  [FONT=Tahoma, Iranian Sans, DejaVu Sans, sans-serif]پاریس برخورد کرد و راننده و الفاید به سرعت جان باختند. [FONT=Tahoma, Iranian Sans, DejaVu Sans, sans-serif]بعد از تصادف به نظر نمی آمد دایانا صدمه ای جدی دیده باشد اما وی یک بار در آمبولانس دچار حمله قلبی شد و در بیمارستان هم بر اثر خونریزی ریوی و مغزی درگذشت.   
[FONT=Tahoma, Iranian Sans, DejaVu Sans, sans-serif] 
  
[FONT=Tahoma, Iranian Sans, DejaVu Sans, sans-serif] درحال حاضر جنجال های فراوانی در مورد مرگ دایانا برپاست و معلوم نیست علت اصلی حادثه چی بوده؟!  
[FONT=Tahoma, Arial, serif]  این میان بسیاری از رسانه‌ها گزارش ارائه شده از سوی پلیس فرنسه را در خصوص مرگ طبیعی دایانا نپذیرفته و به این موضوع اشاره می‌کردند که خاندان سلطنتی در انگلستان عامل اصلی کشته شدن پرنس دایانا بوده است. با باور آنها خاندان سلطنتی و سازمان‌های جاسوسی عامل اصلی کشته شدن وی بوده‌اند. استدلال آنها این بود که با ازدواج دایانا با الفاید، وی پدر ناتنی شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری و وارث تاج و تخت سلطنتی می‌شد. حتی شایعاتی نیز مطرح شد که دایانا به هنگام مرگ باردار نیز بوده است.  
[FONT=Tahoma, Arial, serif]  بورل» همکار صمیمی و نزدیک ترین مشاور دایانا در کتاب «وظیفه سلطنتی» بخش‌هایی از زندگی دایانا را افشا کرده بود که البته با شکایت خانواده سلطنتی نیز رو به رو شد. گرچه خود «بورل» می گوید: «من چیزی بجز واقعیات در کتاب خود ننوشته ام ، پرنسس در تمام طول زندگیش رنج کشید و من خوشحالم و افتخار می کنم که توانستم جزو کوچکی از حقایق زندگی سلطنتی را فاش کنم و می دانم که پرنسس نیز از من راضی خواهد بود.» وی همچنین در این کتاب از قول «ارل اسپنسر» برادر دایانا می نویسد: «مرگ دایانا هر چیزی می تواند باشد بجز یک تصادف و حادثه اتفاقی. دایانا قربانی سکوت و صبوری خود شد.»  
[FONT=Tahoma, Arial, serif]  پخش مستندی با عنوان کشتن غیرقانونی که به وقایع مرگ دایانا می‌پرداخت نیز به دلیل عدم ضمانت‌ از سوی تولیدکنندگان درباره‌ی شکایات احتمالی از محتویات فیلم توزیع نشد.  
[FONT=Tahoma, Arial, serif]  مستند قرار بود همزمان با پانزدهمین سال مرگ پرنسس دایانا در ایالات متحده و چند کشور دیگر به نمایش درآید. در این فیلم مستند خانواده سلطنتی انگلیس مورد انتقاد شدید سازندگان قرار گرفته بود.  
[FONT=Tahoma, Arial, serif]  اصلی فیلم «کشتن غیرقانونی» بررسی سانحه‌ی رانندگی سال ۱۹۹۷ درباره‌ی دلایل کشته شدن الفاید و دایانا» و دایانا ست که کیت آلن سازنده آن رسانه‌های انگلیس را به همدستی برای پنهان کردن حقایق پشت پرده کشته شدن پرنسس دایانا و الفاید متهم می‌کند.  

[FONT=Tahoma, Arial, serif]  سویی برخی به این موضوع اشاره می‌کنند که پاپاراتزی‌ها عامل اصلی قتل دایانا بوده‌اند. به باور آنها از زمانیکه شاهزاده چارلز اعلام کرد که قصد ازدواج با دایانا را دارد، عکاسان و روزنامه نگاران همواره زندگی خصوص آنها را مورد تهدید قرار می‌دادند و در شب حادثه نیز راننده ماشین قصد داشته از دست عکاسان فرار کند.  
[FONT=Tahoma, Arial, serif] 
  

 
 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”