بازيابي اطلاعات با Kernel

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 433
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 اردیبهشت 1389, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 733 بار
سپاس‌های دریافتی: 1344 بار

بازيابي اطلاعات با Kernel

پست توسط abbas.m.k »

بزار Kernel for FAT and NTFS يكي از توانمندترين ابزارهاي موجود در بازار است كه حالت‌هاي مختلفي را براي بازيابي اطلاعات از دست رفته كاربران در اختيار آن‌ها قرار مي‌دهد. اين ابزار با ويژگي‌هايي مانند quick scan، extensive scan و file trace به سادگي امكان دسترسي به اطلاعات پارتيشن‌ها و درايوهاي فرمت شده و معيوب را فراهم مي‌كند.


همان‌طور كه اطلاع داريد سيستم‌عامل ويندوز پارتيشن‌هاي هاردديسك را براساس دو فايل سيستم FAT و NTFS ايجاد مي‌كند و اين نوع پارتيشن‌ها فضاي ذخيره‌سازي روي هاردديسك را در اختيار مي‌گذارند. در بسياري موارد پارتيشن‌هاي ويندوز دچار خرابي شده و امكان دسترسي به اطلاعات را از بين مي‌برند. قطع برق، خاموش شدن غيرمنتظره سيستم، خرابي فايل‌هاي سيستمي، آلودگي‌هاي ويروسي، خرابي نرم‌افزارها و مواردي از اين دست، عامل اصلي خرابي پارتيشن‌ها در ويندوز محسوب مي‌شوند. به‌علاوه فرمت كردن پارتيشن‌ها به دفعات زياد موجب خرابي فايل‌هاي سيستمي شده و امكان دسترسي به اطلاعات كاربر را از بين مي برد.


زماني كه اطلاعات سيستم حذف مي‌شوند يا از بين مي‌روند، در واقع از روي هاردديسك پاك نمي‌شوند و روي آن باقي مي‌مانند و براي دسترسي به اين اطلاعات نوع اطلاعات بايد از يك ابزار بازيابي اطلاعات استفاده كنيد.


ابزار Kernel for FAT and NTFS يك شيوه مناسب براي بازيابي اطلاعات حذف شده و غير قابل دسترسي را در اختيار مي‌گذارد. اين ابزار مي‌تواند اطلاعات را از درايوهايي كه با قالب‌هاي مختلف FAT 16، FAT 32 و NTFS فرمت شده‌اند، بازيابي كند. اين ابزار بازيابي اطلاعات،‌ به منظور بازيابي اطلاعات از دست رفته از روي هاردديسك كامپيوتر يا ساير رسانه‌ها مانند درايو PEN، درايو ZIP و غيره توسعه يافته است. به منظور بازيابي اطلاعات از درايوهايي كه به ويروس آلوده شده‌اند، ابزار Kernel for Windows با سه حالت متفاوت اسكن درون Kernel for FAT and NTFS تعبيه شده است. به محض اجراي فرآيند بازيابي ويندوز مي‌توانيد پارتيشن‌ها و فايل‌هايي را كه اخيراً حذف شده‌اند، بازيابي كنيد.


اين ابزار امكان مشاهده و مرور محتويات ديسك معيوب يا فرمت شده را به مانند درايوهاي عادي ويندوز فراهم مي‌كند و پس از اتمام فرآيند اسكن، تمام فايل‌ها فايل‌ها و پوشه‌هاي حذف شده را به همراه فايل‌هاي موجود روي سيستم نمايش مي‌دهد.


ابــــــزار Kernel for FAT and NTFS امكان جست و‌ جوي فايل‌ها را بر اساس نام يا ف_ * ل*_ ت ر، تغيير نام يك فايل به‌منظور بازيابي و تخمين ميزان موفقيت فرآيند بازيابي يك فايل را فراهم مي‌كند. فايل‌هاي بازيابي شده را مي‌توانيد روي هريك از ديسك‌هاي سيستم ذخيره كنيد. نگارش Evaluation‌ از اين نرم‌افزار امكان ذخيره نتيجه اسكن را با استفاده از گزينه Save Recovery Snapshot فراهم مي‌كند و نتيجه مذكور را در قالب nkfn. ذخيره مي‌كند. هنگام استفاده از نگارش كامل نرم‌افزار تنها كافي است فايل ذخيره شده (در قالب nkfn.) را بارگذاري كنيد تا نرم‌افزار اطلاعاتي را كه امكان بازيابي آن‌ها از روي هاردديسك وجود دارد،‌ نمايش دهد. ابزار Kernel for FAT and NTFS امكان ذخيره ساختار سلسله‌مراتبي پوشه‌ها را كه حاوي فايل‌ها و اطلاعات انتخاب شده هستند، فراهم مي‌كند.ابـــزار Kernel for FAT and NTFS بـــــا سيستم‌عامل‌هاي ويندوز 98، ويندوز ME، ويندوز NT، ويندوز 2000، ويندوز XP، ويندوز 2000، ويستا و ويندوز 7 سازگاري دارد و از تمام فايل‌سيستم‌هاي ويندوز پشتيباني مي‌كند. توصيه مي‌كنيم پيش از خريد اين نرم‌افزار ابتدا با نسخه آزمايشي آن كار كنيد تا از قالبيت‌هاي اين ابزار درك صحيحي به دست آوريد. براي دريافت اين نرم‌افزار به آدرس [External Link Removed for Guests] مراجعه كنيد.

 تصویر 
 .shabakeh-mag. 
[HIGHLIGHT=#1F497D] بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.  
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”