روش نصب برنامه های motorola A1200

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي ويندوز موبايل و ويندوز فون به تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Professional, شوراي نظارت, Professional, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1290 بار
تماس:

روش نصب برنامه های motorola A1200

پست توسط Professional » دو شنبه 13 اسفند 1386, 8:19 pm

سلام دوستان.
در این تاپیک آموزشی در مورد نصب برنامه های لینوکس نظیر گوشی های زیر مشاهده خواهید کرد:

تصویر

این آموزش توسط m_omid و برای [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] آماده شده.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Professional » دو شنبه 13 اسفند 1386, 8:21 pm

قبل از هر چیزی شما نیاز پیدا میکنید که برنامهMPKG و linloader رو نصب کنید,
که نصب mpkg به صورت زیر :
A1200 را با کابل USB به PC وصل کنید.فایل دانلود شده را unrar کنید و فایل .system را بر روی درایو مموری کارت کپی کنید.
کابل را جدا کرده و گوشی را restart کنید.
آیکن آن را در منو مشاهده خواهید کرد،آن را برای تست کردن اجرا نکنید.

linloader به این صورت نصب میشود
توسط کابل USB فایل loader.pkg را روی گوشی کپی کنید . بعد کابل را از گوشی جدا کنید و آن را از روی فایل منجرتان پیدا کنید ، قلم را 2 ثانیه بر روی آن نگه دارید و open with را انتخاب کنید و از لیست mpkg را ok کنید ، و منتظر بمانید تا صدای بوقی بشنوید (به این معنی که فایل شما load شده).

نکته : تمام برنامه ها و بازی های *.pkg مشابه linloader نصب میشود.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Professional » دو شنبه 13 اسفند 1386, 8:23 pm

با این برنامه میتونید صدای گوشیتون را تا حد قابل توجهی زیاد کنید.

بعد از این که دو تا فایل زیر رو دانلود کردید ، گوشیتون رو به pc وصل کنید .مسیر زیر را در درایو مموری کارت بروید

system\QTDownload\mpkg.

بعد فایل mpkg.lin رو تغیر نام دهید و به mpkg.lin.bak تبدیل کنید
فایل mpkg.rar(دانلود شده)رو unrar کنید و mpkg.lin رو به محل
system\QTDownload\mpkg.

کپی کنید.
فایل volumeup-v1.01.pkg رو هم در خود درایو مموری کارت کپی کنید.
گوشی را از pc جدا کنید و volumeup-v1.01 رو همانند linloader کنید.
گوشی را restart کنید
الان یک آیکن جدید با نام volumeup به منوی شما اضافه شده ، آن را اجرا کنید و منتظر صدای بوق باشید
حالا میتونید از بلندتر شدن صدای گوشیتون لذت ببرید

البته یه ایراد هایی هم این برنامه داره
مثلا دیگه ringer alert رو نمیتونید تغییر بدید
یا صدای کلیک کار نمیکنه

اگر خواستید این برنامه رو غیر فعال کنید باید گوشیتون رو restart کنید

New Member

پست توسط farzanm2 » سه شنبه 2 مهر 1387, 6:17 pm

Professional,
سلام من تازه عضو شدم و فايل لودر رو ميخوام ولي وقتي ميخوام دانلود كنم مينويسه شما محروميد ميشه منو راهنمايي كنيدممنونمa1200

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Professional » چهار شنبه 3 مهر 1387, 5:35 pm

با خوش آمد به شما بفرمایید:

New Member

پست توسط hemmat_amir » پنج شنبه 7 آذر 1387, 1:20 am

سلام
من هم تازه عضو شدم و فايل volumeup_v1.01.rar رو ميخوام ولي وقتي ميخوام دانلود كنم مينويسه شما محروميد ميشه لطفا لينک مستقيم رو قرار بديد
ممنونم

ارسال پست

بازگشت به “Windown Phone App”