:.:.:.:.:.:.:. NINJA - نینجا .:.:.:.:.:.:.:

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
نمایه کاربر
محل اقامت: sheng.jing@yahoo.com
تماس:

پست توسط Shizuka »

تصویر 

نین جوتسو در ایران
براي اولين بار در ايران بوجين كان دوجو نين جوتسو (نينجا ) توسط استاد بزرگ كانچو اكبر فرجي در زمستان 1369در شهر كرچ تأسيس شد.در آغاز كار به دليل ناشناخته بودن در ميان ورزشكاران و ورزش دوستان ،مشكلات فراواني داشت .همچنين بخاطر اينكه اين ورزش از ابزار و سلاحهاي متعددي در امر آموزش استفاده مي‌كند براي اكثريت ذهنيت غربيي به وجود آورده بود ولي با ياري خداوند متعال و زحمات گرانقدر كانچو فرجي اين رشته نوين و جذاب توانسته جايگاه خود را در ميان ساير رشته ها پيدا كند .
هم اکنون هنرهای رزمی نین جوتسو در 22 استان ازجمله تهران - آذربایجان شرقی - مازندران - مرکزی - خوزستان - آذربایجان غربی - قم - خراسان - گلستان - لرستان - بوشهر - قزوین - زنجان - فارس - سیستان وبلوچستان - همدان - هرمزگان - گیلان - را می توان نام برد. که برای خانمها و آقایان دوجوهای تمرین فراهم شده است.
هم اکنون بیش از 3000نفر نینجا در ایران مشغول به تمرین و کسب تجربه هستند.
نینجا شمشیریست درمیان خیزران
تمامی هنرجویان نین جوتسو که بصورت رسمی فعالیت میکنند. دارای کارت مخصوص عضویت هستند که به عنوان پاسپورت از آن استفاده میشود که میتواند درآزمونها ومراسم شیندوشیکای نینجا شرکت کنند.
حضوردر کلاسهای ویژه نینجا (شیندوشی کای ) تنها برای افرادی است که حداقل دوسال عضویت سبک راداشت باشند.
امروزه هزاران جوان دختر و پسر ايراني كه شيفته و عاشق اين هنرهستند در دوجوهاتعليم مي بيند.
سختي ها فاني اند ، سر سختان باقي
New Member
نمایه کاربر
محل اقامت: sheng.jing@yahoo.com
تماس:

پست توسط Shizuka »

تصویر 

جوتسو در لغت به معنی حرکت پنهان است و شاغلین این هنر را نینجا می  

سعی کردم طی مقالات بالا که باید همین جا از استادم کانچو فرجی هم برای اجازه از استفاده از مطالبشان به من دادند تقدیر و تشکر کنم ، در زمینه ی نین جوتسو توضیح دهم
اینجانب مقالات بی شماری در این زمینه دارم که با توجه به علاقه ی شما دوستان آنها را در اینجا برای استفاده ی هر چه بهتر شما و بالا بردن سطح اطلاعات شما قرار می دهم
همین طور شما می توانید کلیپ های آموزشی و حتی فستیوال های رزمی نین جوتسو در ایران و خارج از کشور را در [External Link Removed for Guests] اینجانب مشاهده و دانلود کنید
موفق و پیروز باشید..
شیماس // اوس

نین جوتسو هنریست به لطافت گل ، به سختی فولاد و به تندی رعد 
سختي ها فاني اند ، سر سختان باقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”