کمک در مورد بازي onimusha 3

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: کمک در مورد بازي onimusha 3

پست توسط bn1376 »

سلام دوستای گلم خسته نباشین سیو اخر این بازی رو براتون میزارم فدای همتون دیگه به اون ایمیلم کسی پیام نده که خیلی وقته بیخیالش شدم سیو اخر:
[External Link Removed for Guests]
به زندگیتون بیشتر برسین خداحافظتون :) :razz: :razz: :razz:
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط bn1376 »

bn1376 نوشته شده:جلوی اینه ی چپ ا ینه ی چب اینتر رو بزن و اگر فعالی بهمن یه ایمیل بده تا تمام بازی رو توضیح بدم bn1376@yahoo.comتصویر

سلام دوستای گلم فداتون بشم تو وبم صفحه دوم گذاشتم سیوشو من 2 ساله دیگه بازی نمیکنم یه خانومی به نام مریمم اومدن ایمیلم پیام دادن بخدا شرمندم من یه کنکوریم گذاشتم کنار بازی رو! بعدشم بازی سخت نیست اگه بعد کشتی پشت یه در سرطان دار گیر کردین شمشیر بزرگ ابی رو ارتقا بدین!
اگر تو کوچه گیر کردین باید به دوستتون کمک کنین به وسیله اینه زمان تا باز کنه در هارو که خورشید رو دوست اینده پیدا میکنه فکر کنم میده گذشته تا در سمت چپی رو باز کنه و بره از بالاش یه چیزی برداره! کلا بازی راحته! فقط یکم بیشتر بهش فکر کنین! من کلا یادم رفته اگه اشتباه گفتم عذر میخوام من کوچیک شمام شرمنده که پیام دادین و جواب ندادم مواظب خوبیاتون باشین خداحافظتونتصویر
New Member

سلام میخواستم بدونم چگونه باید از گویی های که از اون آدم که اویزون میشه می گیری استفاده کنی؟

پست توسط sinafah1381 »

سلام مخواستم بدونم چگونه باید از گویی های که از آدم که آویزان میشه استفاده کنی
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22099 بار

پست توسط sinaset »

سلام بر شما،
-
البته خودم در رابطه به سوال که گفتید،اطلاعات ندارم...
اگر کمی در رابطه به سوالی که گفتید بیشتر توضیح بدید.شاید بتونم با کمی تحقیق در اینترنت جواب سوال شما رو پیدا کنم. :D
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط ۱۵۴۰۸۲۲۷۸۸ »

سلام.
من در بازی onimusha3بعد از اونجایی که سامونسکی، پسر ژاک و اون دختر رو از دست اون اسکلت جادوگر  نجات می دهد و بعد با ماشین به سوی یک کارخانه می روند و بعد سامونسکی از پسر ژاک و آن دختر جدا میشود و وارد یک کوچه میشود مانده ام :lol: :lol: اونجا دو تا در هست یکی از در ها هم آهنی است در مراحل قبلی هیچ کلیدی هم پیدا نکردم تورو خدا کمک کنید من باید چه کار کنم . ​​​​​​ ​​​ ​
New Member

پست توسط Fardin mg trg »

سلام ببخشید میشه بهم بگید چجوری اسلحه رو ارتقا بدم و در کلیسارو باز کنم گیر کردم ممنون میشم راهنمایی کنید
New Member

پست توسط alikhazaei »

من مرحله ای که میشل(نامزد ژاک) رو کنترل می کنید و پسر ژاک از خونه فرار کرده هستم . لطفا بگید این مرحله رو چه کار کنم

New Member

پست توسط امین 200 »

سلام خسته نباشین تو قلعه گیر کردم وبا گفته شما با آینه زمان برگشتم به ژاک وسیال هارو باز کردم ولی اون جایی در بالا و پایین میاد اصلا و اون مشعل های خاموش نمیتونم روشن و چشم قرمز رو هم پیدا نکردم اصلا چیزی هم نیس لطفا راهنمای کنین اینجارو رد شیم
New Member

پست توسط امین 200 »

سلام خسته نباشین تو قلعه گیر کردم وبا گفته شما با آینه زمان برگشتم به ژاک وسیال هارو باز کردم ولی اون جایی در بالا و پایین میاد اصلا و اون مشعل های خاموش نمیتونم روشن و چشم قرمز رو هم پیدا نکردم اصلا چیزی هم نیس لطفا راهنمای کنین اینجارو رد شیم
New Member

پست توسط امین 200 »

هرکسی گیر کرده تو قلعه با این آیدی اینیستا بهم دایرکت بده _amin_1470
ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”