کمک در مورد بازي onimusha 3

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

کمک در مورد بازي onimusha 3

پست توسط esijoon »

سلام به تمام دوستان عزيز و خيلي باحال خودم.راستش يه بازي هست به نام onimusha 3 که مطمعنم همتون تا حالا حداقل 5 بار تمومش کردين.والا من اين بازي رو دارم ولي در اون مرحله اي که هر دو بازيکن در يک محل ولي در زمانهاي مختلف هستند يه مشکل بزرگ دارم.بعد از گذاشتن سبيل اژدها در جاي خودش بازي ارور ميده و قفل ميکنه.فکر کنم يه فايلي چيزي کم داره.اخه در هنگام نصب,در اخر سي دي 2 يه ارور در مورد کمبود يه فايل ميده.عکس اون ارور رو ميزارم اگه امکان داره بگيد مشکلم چطور حل ميشه.اگه ميبينيد کمبود فايل دارم لطفا اون فايل رو براي دانلود برام بزاريد تا به فايلهاي بازي اضافه کنم.هر چي تو پاساژ وليعصر و ملاصدرا دنبال سي دي اين بازي گشتم گيرم نيومد.همشون دي وي دي داشتند.ممنون از توجهتون.

[External Link Removed for Guests]
تصویر
ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط esijoon »

یه نفر یه کمکی بکنه.به خدا دعاتون میکنم. :AA:
تصویر
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط esijoon »

شما رو به خدا یکی کمکم کنه.به خدا لازم دارم.به خدا دعاتون میکنم.کمکم کنید.
تصویر
New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

Re: کمک در مورد بازي onimusha 3

پست توسط nameone »

در جایی که ژاک از قطار بیرون می اید نمدانم چکونه مشعل هارو روشن کنم واین مرحله رو پشت سر بگذارم
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط farhad02 »

سلام

تو مرحله ی شهر سنت مایکل موندم . اونجایی که سامونسکه وارد شهر میشه ، و ژاک هم از قطار پیاده شده و احتیاج به یه چرخ دنده و یه چشم قرمز داره !

اگه میشه و یادت هست راهنماییم کن
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط مریم وسید »

سلام .من دربازی onimusha3تومرحله ای که سامنیوسکه پسر ژاک رو به همراه نامزد ژاک از دست جادو گر نجات داد بعد از طی مسافتی جلوی یک کاخ که توسط نیروی شیطانی تسخیر شده بود اونجا سامنیوسکه از پسر ونامزد ژاک جدا میشه وداخل یه کوچه که آینیه زمان وآینهseveوبه همراه یک کتاب وجود داره گیر کردم وداخل آن کوچه دوتا در هست که هر دو قفل شده و یکی از درها نشانه خورشید حک شده هیچ کلیدی یا شی ای وجود نداره که بتونم درها رو باز کنم.در مراحل قبل هیچ چیزی جا نذاشتم چون چندین بار از اول بازی کردم ومطمعن هستم چیزی جا نمانده وبازم گیر کردم. لطفا منو راهنمایی کنید چون خیلی دوست دارم تا انتهای بازی برسم.بازم ممنون.منتظر پاسخ شما هستم
New Member

پست توسط مریم وسید »

مریم وسید نوشته شده:سلام .من دربازی onimusha3تومرحله ای که سامنیوسکه پسر ژاک رو به همراه نامزد ژاک از دست جادو گر نجات داد بعد از طی مسافتی جلوی یک کاخ که توسط نیروی شیطانی تسخیر شده بود اونجا سامنیوسکه از پسر ونامزد ژاک جدا میشه وداخل یه کوچه که آینیه زمان وآینهseveوبه همراه یک کتاب وجود داره گیر کردم وداخل آن کوچه دوتا در هست که هر دو قفل شده و یکی از درها نشانه خورشید حک شده هیچ کلیدی یا شی ای وجود نداره که بتونم درها رو باز کنم.در مراحل قبل هیچ چیزی جا نذاشتم چون چندین بار از اول بازی کردم ومطمعن هستم چیزی جا نمانده وبازم گیر کردم. لطفا منو راهنمایی کنید چون خیلی دوست دارم تا انتهای بازی برسم.بازم ممنون.منتظر پاسخ شما هستم

بازم سلام .خواهش میکنم منو منتظر نذارین خیلی مشتاقم که ببینم چیکار باید بکنم.لطف کنید در ایمیلم مشخص کنید جواب سوالمو کجا باید پیدا کنم. منتظر جواب شما هستم.خیلی خوشحال میشم هر چه زودتر جوابمو بدین
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط حسنلو »

سلام .من دربازی onimusha3تومرحله ای که سامنیوسکه پسر ژاک رو به همراه نامزد ژاک از دست جادو گر نجات داد بعد از طی مسافتی جلوی یک کاخ که توسط نیروی شیطانی تسخیر شده بود اونجا سامنیوسکه از پسر ونامزد ژاک جدا میشه وداخل یه کوچه که آینیه زمان وآینهseveوبه همراه یک کتاب وجود داره گیر کردم وداخل آن کوچه دوتا در هست که هر دو قفل شده و یکی از درها نشانه خورشید حک شده هیچ کلیدی یا شی ای وجود نداره که بتونم درها رو باز کنم.در مراحل قبل هیچ چیزی جا نذاشتم چون چندین بار از اول بازی کردم ومطمعن هستم چیزی جا نمانده وبازم گیر کردم. لطفا منو راهنمایی کنید چون خیلی دوست دارم تا انتهای بازی برسم.بازم ممنون.منتظر پاسخ شما هستم
New Member

پست توسط bn1376 »

جلوی اینه ی چپ ا ینه ی چب اینتر رو بزن و اگر فعالی بهمن یه ایمیل بده تا تمام بازی رو توضیح بدم bn1376@yahoo.comتصویر
New Member

پست توسط mina jooni »

سلام دوستانمن تو قلعهگیر کدم همونجایی که دوت دره و هردو هم قفله دستگاه جابه جایی زمانم کار نمیکنه وبالای یه مغازه هم یه جعبه اس که اکو برش نمیداره توروخدا کمکم کنین بدجوری گیر کردم لطفاااااااااا............تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
New Member

پست توسط amir6233 »

مریم وسید نوشته شده:سلام .من دربازی onimusha3تومرحله ای که سامنیوسکه پسر ژاک رو به همراه نامزد ژاک از دست جادو گر نجات داد بعد از طی مسافتی جلوی یک کاخ که توسط نیروی شیطانی تسخیر شده بود اونجا سامنیوسکه از پسر ونامزد ژاک جدا میشه وداخل یه کوچه که آینیه زمان وآینهseveوبه همراه یک کتاب وجود داره گیر کردم وداخل آن کوچه دوتا در هست که هر دو قفل شده و یکی از درها نشانه خورشید حک شده هیچ کلیدی یا شی ای وجود نداره که بتونم درها رو باز کنم.در مراحل قبل هیچ چیزی جا نذاشتم چون چندین بار از اول بازی کردم ومطمعن هستم چیزی جا نمانده وبازم گیر کردم. لطفا منو راهنمایی کنید چون خیلی دوست دارم تا انتهای بازی برسم.بازم ممنون.منتظر پاسخ شما هستم

شمابایدبرویدنزدیک آینه ی زمان و روی خودرابرگردانیدحال کلیدEnterرافشاردهیدبعد بااستفاده از ژاک اشیاعی راکه سامنیوسکه لازم داردپیداکنید
New Member

پست توسط amir6233 »

mina jooni نوشته شده:سلام دوستانمن تو قلعهگیر کدم همونجایی که دوت دره و هردو هم قفله دستگاه جابه جایی زمانم کار نمیکنه وبالای یه مغازه هم یه جعبه اس که اکو برش نمیداره توروخدا کمکم کنین بدجوری گیر کردم لطفاااااااااا............تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

شمابایدبرویدنزدیک آینه ی زمان و روی خودرابرگردانیدحال کلیدEnterرافشاردهیدبعد بااستفاده از ژاک اشیاعی راکه سامنیوسکه لازم داردپیداکنید
ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”