۸ ویندوز کد باز! (open source)

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 883
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 14 اسفند 1386, 1:30 pm
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار
تماس:

۸ ویندوز کد باز! (open source)

پست توسط H@med »

 ۸ ویندوز کد باز! (open source) 

شکه نشوید، این سیستم عاملها در واقع لینوکسهائی هستند که محیطی مشابه با ویندوز دارند
اما به طور کلی کد باز یا اپن سورس میباشند. در ادامه مطلب لیستی از این به اصطلاح ویندوزهای کدباز را خواهید یافت.

1- [External Link Removed for Guests]

 تصویر 

aLinux یک توضیع لینوکس طراحی شده توسط ay Klepacs میباشد که از KDE به عنوان سیستم ویندوز پایه استفاده کرده و طوری طراحی شده که به نظر ویندوز می آید!دانلود

2- [External Link Removed for Guests]

 تصویر 

یک توزیع GNU/Linux که توسط FAMEG عرضه شده است. این توزیع تداعی کننده حس Windows Vista برای کاربران میباشد به طوری که شباهت بسیار زیادی با این ویندوز دارد. به دلیلی نامعلوم وبسایت عرضه کننده این لینوکس داون شده است اما آنرا میتوانید از [External Link Removed for Guests] دانلود کنید.

3- [External Link Removed for Guests]

 تصویر 

Linux XP یک توزیع دیگر لینوکس است که دارای محیطی مشابه ایکس پی بوده و توسط EnabledPeople عرضه شده است. طراحی شبه ایکس پی این توزیع موجب شده تا بسیاری دوستاران ایکس پی به این توزیع روی بیاورند. این توزیع هم اکنون تحت مالکیت Trustverse بوده و در حال پیشرفت و توسعه میباشد. همچنین لینوکس ایکس پی میتواند برخی برنامه های ویندوز را اجرا نماید. نسخه کنونی آن inux XP Desktop 2008 خوانده میشود و از محیط دسکتاپ GNOME بهره میبرد. دانلود

[External Link Removed for Guests] -4


 تصویر 

یک توزیع GNU/Linux که توسط FAMEG عرضه شده است. این توزیع تداعی کننده حس Windows Vista برای کاربران میباشد به طوری که شباهت بسیار زیادی با این ویندوز دارد. به دلیلی نامعلوم وبسایت عرضه کننده این لینوکس داون شده است اما آنرا میتوانید از [url=http://linuxtracker.org/index.php?page=torrent-details&id=7e27fbac8c542d29dd104bd3a642563304137d48]اینجا[/ دانلود کنید.url]


5- [External Link Removed for Guests]

 
تصویر 

یک توزیع مبتنی بر محیط Windows NT که میتوانید با آن از سخت افزار و نرم افزارهای دیگر سیستمهای عاملهای دیگر بهره ببرید. با وجود آنکه این توزیع آلفا بوده و نسخه اصلی آن در سال ۲۰۰۸ عرضه خواهد شد، بسیاری برنامه های ویندوز در آن به راحتی اجرا میشوند. این نسخه را از [External Link Removed for Guests] میتوانید دانلود کنید.

6- [External Link Removed for Guests]

 تصویر 

یک توزیع لینوکس کاملا بزیلی بوده و بیشتر آن توسط موسسه تکنولوژی JRSC طراحی شده است. این توزیع کارائی و راحتی کاری مشابه با توزیعهای ویندوز داشته و آنرا میتوانید از [External Link Removed for Guests]دریافت کنید.

7- [External Link Removed for Guests]
 
تصویر 

توزیع لینوکس با کاربرد سریع و آسان برای همه کاربران خانگی و ادارات میباشد. با این توزیع میتوانید به آسانی تمام کارهایتان را انجام دهید و دسکتاپتان را شخصی و زیبا نمائید. این توزیک کدباز و بر مبنای اوبونتو و دبیان میباشد که قدرت بالائی را به همراه گرافیک و زیبائی بالا برای همه کاربران فراهم مینماید. این توزیع را از [External Link Removed for Guests] دریافت کنید.

8- [External Link Removed for Guests]
 
تصویر 

یک توزیع بر مبنای فدورا که بر روی کاربرد آسان تمرکز داشته و محیطی بر مبنای KDE و تداعی کننده ویستا را برای شما فراهم میکند. این توزیع را از [External Link Removed for Guests]دریافت نمائید.
در خاتمه توضیحی لازم است، توضیح اینکه ویندوز به عقیده من هرگز کدباز نخواهد شد و همه اینها لینوکسهائی بودند که میل کاربران به داشتن ویندوز به طور کدباز را تامین مینمودند. در هر حال امیدوارم اگر تاکنون از این توزیعهای لینوکس استفاده کرده اید و یا بعد از استفاده از آنها، نظر خود را برای تکمیل این نوشته بنویسید.

منبع : [External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
   آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع    (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)


[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”