تبدیل pdf

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

تبدیل pdf

پست توسط sahar55 »

سلام
میشه یه نرم افزار برای تبدیل pdf به word معرفی کنید هر چی دانلود میکنم متن فارسی رو به هم میریزه تصویر
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 297 بار
سپاس‌های دریافتی: 363 بار

Re: تبدیل pdf

پست توسط *mohammad* »

نرم افزارهای زیادی در این زمینه وجود دارند ولی هر کدوم در مورد متون فارسی یک سری باگ دارند.ولی این نرم افزار مشکل شما رو با هر نوع متن فارسی حل خواهد کرد.

با نصب این برنامه شما می توانید به راحتی فایلهای مایکروسافت Word را به فرمت PDF ذخیره کنید. بعد از نصب این برنامه یک گزینه DoPDF در منوی Print اضافه خواهد شد که شما می توانید فابل مربوطه را به فرمت PDF ذخیره کنید.علاوه بر این یک Toolbar نیز به Word شما اضافه خواهد شد که دارای دکمه ای به نام Save as PDF میباشد.

[External Link Removed for Guests]
پسورد فايل زيب : [External Link Removed for Guests]
  [COLOR=#1f497d]به سانِ رود،که در نشیبِ دره سر به سنگ می زند،
رونده باش.
امیدِ هیچ معجزه ای ز مرده نیست
زنده باش.

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط sahar55 »

ممنون از جوابتون ولی اینی که شما توضیح دادین Word را به PDF هست من برعکسشو خواستم
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 297 بار
سپاس‌های دریافتی: 363 بار

پست توسط *mohammad* »

بستگی داره فایل اصلی با چه نرم افزاری به pdf تبدیل شده باشه.
بعضی از فایل های فارسی که pdf شده اند برگشت پذیر به فایل word نیستند.
یه راه ساده برای تست وجود داره. متن رو در adobe کپی و سپس در word
paste کنید، اگر درست کپی شد برگشت پذیره.

اگر درست کپی شد می تونید با این نرم افزار فایل pdf رو word تبدیل کرد.البته بازهم تضمینی نیست. برای من که درست تبدیل می کنه.

pdf solid converter

موفق باشید
  [COLOR=#1f497d]به سانِ رود،که در نشیبِ دره سر به سنگ می زند،
رونده باش.
امیدِ هیچ معجزه ای ز مرده نیست
زنده باش.

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 590 بار
سپاس‌های دریافتی: 10204 بار

پست توسط abdolmahdi »

sahar55 نوشته شده:ممنون از جوابتون ولی اینی که شما توضیح دادین Word را به PDF هست من برعکسشو خواستم

سلام عليكم

بفرما عزيزم اين نرم افزار مي تونه كمكتون كنه . اسمش اينه Wondershare PDF Converter . اين اسم رو رو تو وب جستجو كنيد ، البته با قيد كلمه "دانلود" . حتما موفق مي شيد.

حالا من يه سئوال دارم . حدود دو ساله كه يك مقاله در مورد موشكهاي ماهواره بر ايراني با ذكر جزئيات ترجمه كردم . اما چون فايلش PDF بوده نمي دونم تصاويرش رو چه جوري آپلود كنم. چون تعدادي جدول و آمار و ارقام و اينجور چيزها توشه كه اصلا به طور كلي بهم ريخته است و نمي تونم آپلود كنم. موفق باشيد. تصویرتصویر
اگر ديدار با مرگ حق است ، چه بهتر كه اين ديدار در ميدان جنگ باشد.
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 36 بار
سپاس‌های دریافتی: 46 بار

پست توسط faraz7126979 »

abdolmahdi نوشته شده:
sahar55 نوشته شده:ممنون از جوابتون ولی اینی که شما توضیح دادین Word را به PDF هست من برعکسشو خواستم

سلام عليكم

بفرما عزيزم اين نرم افزار مي تونه كمكتون كنه . اسمش اينه Wondershare PDF Converter . اين اسم رو رو تو وب جستجو كنيد ، البته با قيد كلمه "دانلود" . حتما موفق مي شيد.

حالا من يه سئوال دارم . حدود دو ساله كه يك مقاله در مورد موشكهاي ماهواره بر ايراني با ذكر جزئيات ترجمه كردم . اما چون فايلش PDF بوده نمي دونم تصاويرش رو چه جوري آپلود كنم. چون تعدادي جدول و آمار و ارقام و اينجور چيزها توشه كه اصلا به طور كلي بهم ريخته است و نمي تونم آپلود كنم. موفق باشيد. تصویرتصویر

من اين كار كردم به وسيله نرم افزار عكس از صفحه دستكاپ ، عكس چيزي كه مي خواستم گرفتم و سپس اپلود (البته با كمي ويرايش تصوير مورد نظر )

اما راه حل ديگه استفاده از نرم افزار هايي همچون

[External Link Removed for Guests]
كه فايل پي دي اف ويرايش مي كنند
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 101 بار
سپاس‌های دریافتی: 32 بار

پست توسط saied2020 »

abdolmahdi نوشته شده:

سلام عليكم

با این نرم افزار می تونید فایل پی دی اف رو به تصویر تبدیل کنید"PDF to Image Converter"
در وب بگردید هست.
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”