این یه مبحث نیست یه درخواستهplz

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با زبان انگليسي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

این یه مبحث نیست یه درخواستهplz

پست توسط salehe_191368 »

[FONT=Book Antiqua]سلام دوستان عزیز من دانشجوی زبان انگلیسی هستم این ترم ترجمه دارم یکم که چه عرض کنم خیلی سخته.میشه منو راهنمایی کنید .؟البته تازه عضو این سایت شدم و نمیفهمم چیکار کنم راهنمایی کنید  تصویرتصویرتصویرببخشد اینکه مبحث نداشتم اگه راهنمایی کنید چیکار کنم حتما مباحث خوبی رو ارائه میدم.تصویرتصویر
New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 15 بار

Re: این یه مبحث نیست یه درخواستهplz

پست توسط Tosht »

salehe_191368 نوشته شده:[FONT=Book Antiqua]سلام دوستان عزیز من دانشجوی زبان انگلیسی هستم این ترم ترجمه دارم یکم که چه عرض کنم خیلی سخته.میشه منو راهنمایی کنید .؟البته تازه عضو این سایت شدم و نمیفهمم چیکار کنم راهنمایی کنید  تصویرتصویرتصویرببخشد اینکه مبحث نداشتم اگه راهنمایی کنید چیکار کنم حتما مباحث خوبی رو ارائه میدم.تصویرتصویر

سلام دوست عزیز ,

من حدس می زنم شما دانشجوی ترم چهار باشید. اگر چنینه به حد کافی از دانش زبان انگلیسی و فارسی برای ترجمه متون ساده برخوردار هستید. کافیست منبع معرفی شده توسط استاد رو مد نظر قرار دهید و با دانش خود گام به گام این قدم های آغازین رو طی کنید.

ترجمه اصولا یک فن می باشد لذا هنر و سلیقه مترجم در کیفیت ترجمه تاثیر دارد. بعبارت بهتر ترجمه بازنویسی متن اصلی به زبان دیگر ( در مورد شما زبان مادری ) است. پس هنر مترجم در برگردان معانی ظاهر می شود ( معانی نه صرفا لغت ها و جمله ها ) مطلب مهم اینکه اگر استاد در کلاس ترجمه رو جمله به جملهمورد بحث قرار بده و دانشجو از ترجمش دفاع کنه بهترین راه برای درک روش ترجمه می باشد.
ارسال پست

بازگشت به “زبان انگليسي”