مراقبت از پوست برای كساني که وقت ندارند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با لوازم آرايشي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت, رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

مراقبت از پوست برای كساني که وقت ندارند

پست توسط Leila » سه شنبه 27 اسفند 1387, 3:58 pm

می خواهید که پوستی عالی داشته باشید؟ چه باور کنید چه نکنید، برای بدست آوردن آن ناچار نیستید وقت و هزینه‌ی زیادی صرف آن کنید. این نکات را بخوانید تا بدانید که داشتن پوستی خوب، زمان وتلاش زیادی نمی‌خواهد

پاک کننده‌ی سریع: موثرترین پاک کننده، اغلب ساده‌ترین آن است. یک فوم یا کف پاک‌کننده انتخاب کنید که هم آرایش را پاک کند و هم پوست صورت را تا دیگر نیاز به شیر پاک کن جداگانه نداشته باشید. فقط پوست خود را خیس کرده، یک بار کف مالی کنید و آب بکشید

تقویت کننده‌های پوست را رها کنید: مگر اینکه پوست شما خیلی چرب یا جوش داشته باشد، در غیر اینصورت تقویت کننده‌های پوست را رها کنید. همان پاک کننده برای از بین بردن چربی پوست و آرایش شما کافی است.

درمانها را ترکیب کنید: محصولاتی که ضد چروک، مرطوب کننده و ضدآفتاب را یکجا دارند، بسیار کامل هستند. امروزه، شرکت‌های تجاری مانند الی و نیتروژن، محصولات رتینول ضد پیری می‌سازند که ضد آفتاب نیز در آنها به کار رفته است .

نکته اضافی: شما می‌توانید در طول روز از ضد آفتاب استفاده کرده و در شب نیز از محصولات ضد چروک استفاده کنید در اینصورت نیازی به محصول دوم نخواهید داشت.
به یک متخصص پوست مراجعه کنید: درست است که این مرحله، وقت و هزینه‌ی بیشتری نسبت به کارهای عادی‌ای که خودتان برای پوستتان انجام می‌دهید، می برد، اما پیش یک دکتر متخصص پوست رفتن فواید بهتر و بلند مدت‌تری را به دنبال دارد. زیرا متخصصین پوست می‌توانند محصولات قوی‌تری را تجویز کنند که به کار شما سرعت بخشیده و نتیجه بهتری از آن حاصل بشود.

seemorgh
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

ارسال پست

بازگشت به “لوازم آرايشي و بهداشتي”