بخش سوم از آموزش بهترین سیمیلاتور F16

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با شبيه سازهاي پرواز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1067 بار
سپاس‌های دریافتی: 1211 بار

بخش سوم از آموزش بهترین سیمیلاتور F16

پست توسط saied tomcat » سه شنبه 25 خرداد 1389, 3:08 pm

[FONT=Times New Roman]با سلام   [FONT=Times New Roman]در قسمت قبلی برای یک پرواز fac

لود کردیم اکنون بقیه داستان:< 

[FONT=Times New Roman]پس از لود کردن و تایید آن از طریق گزینه fly ماموریت را شروع میکنیم در صورتی که پرواز هنوز انجام نشده باید سه گزینه همراه شمارش معکوس در اختیار   

[FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman] تصویر   </     [FONT=Times New Roman]برای اینکه کلیه مراحل را توضیح داده باشم از گزینه رمپ شروع میکنم که شامل روشن کردن هواپیما و بقیه مراحل می باشد<  
 [FONT=Times New Roman]پس از انتخاب گزینه رمپ منتظر اتمام شمارش   

تصویر 
 [FONT=Times New Roman]بعد از ورود به کابین از کلید های num lockبرای تغییر سمت دید استفاده کرده و این مراحل را نجام دهید به ترتیب اولویت که در عکس مشخص   

[FONT=Times New Roman]تصویر   

[FONT=Times New Roman]مهم!!! وقتی استارت زدید به نشانگر دور موتور نگاه کنید و وقتی به 25 درصد رسید کلید شماره 8 را بزنید در غیر اینصورت شما به دلیل اتمام باطری نمیتوانید دوباره استارت   
 [FONT=Times New Roman]بعد از زدن کلید هشت دور موتور افزایش پیدا میکند بلافاصله کلید شماره 5 را در حالت power قرار دهید تا برق از طریق ژنراتور تامین   
 [FONT=Times New Roman]سپس بقیه کلید های اویونیک را روشن کنید صندلی را حتما مسلح کنید با کلید شماره   
 [FONT=Times New Roman]کاناپی را باکلید 10 باز و بسته   
 [FONT=Times New Roman]پس از اتمام این مراحل و روشن کردن چراغ تاکسی باید با برج تماس بگیرید منوی رادیو با فشردن کلید tab می آید در ضمن شما میتوانید نما ها را با استفاده از کلید های یک تا ده مشاهده    [FONT=Times New Roman]از منوی رادیو درخواست تاکسی کنید کلید tabو    [FONT=Times New Roman]به رادیو گوش کنید برج اسم رمز شمارا گفته و اجازه تاکسی تا سر باند را به شما   
 [FONT=Times New Roman]با توجه به علائم موجود به سر باند که برج اجازه داده بروید دور موتور به وسیله+و- تغییر میکند برای ترمز از کلید Kاستفاده   
 تصویر 

<تصویر</> 
 [FONT=Times New Roman]  
 تصویر 
 [FONT=Times New Roman]  
 [FONT=Times New Roman]تذکر: هیچگاه سرعت خود را روی زمین از 30 بیشتر   
 [FONT=Times New Roman]بعد از رسیدن به سر باند(به باندوارد نشوید چون ممکن است یک سی 5 گالکسی روی شما فرود آید)  
 [FONT=Times New Roman]  
 تصویر 
 [FONT=Times New Roman]  
 [FONT=Times New Roman]از برج اجازه تیک آف بگیرید tabو5 و 7 پس از صدور مجوز تیک آف خوب تیک آف کنید   
 [FONT=Times New Roman]یادتون باشه چرخ هارو قبل از رسیدن به سرعت 250 نات ببندین در غیر این صورت آسیب دیده و دچار مشکل خواهید شد<  
 [FONT=Times New Roman]  
 تصویر 
 [FONT=Times New Roman]  
 [FONT=Times New Roman]ادامه در پست   
 [FONT=Times New Roman]فکر کنم بازدید کم باشه دوستان اگه مطالب بی فایده است بگید تا ادامه ندم   
>>ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم <<

نیروی دریایی حافظ مرز آبی

ياد گرفتم که :
1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند.
2. با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه مي کند

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21366 بار

Re: بخش سوم از آموزش بهترین سیمیلاتور F16

پست توسط SAMAN » سه شنبه 25 خرداد 1389, 3:56 pm

سلام

با تشکر از شما تصویر

خیر مطلب خیلی هم خوب هست.فقط شما لطف کنید که همه مطلب رو در یک تاپیک ایجاد کنید. تصویر
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

New Member

پست توسط yasinshirazy » سه شنبه 25 خرداد 1389, 7:14 pm

سلام واقعا خسته نباشید
من با این سیمیلاتور کاملا آشنایی دارم و همیشه در حالت شبیه به واقعی اون یعنی صدمه خوردن به هواپیما و تمام شدن سوخت و محدودیت مهمات و نحوه استفاده از رادار و سلاحش در هد واقعیش رو بازی کردم ولی هیچ وقت نتونستم استارت اولیه هواپیما و روشن کردن اون رو بزنم حتی تونستم از پنل سمت چپ خلبان برق هواپیما رو وصل کنم ولی موفق نشدم هواپیما رو کاملا روشن کنم و روی باند ببرم لطفا در مورد استارت اون راهنمایی کنید :AA: :grin:

Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر

بخش پنجم از آموزش سیمیلاتور Falcon 0.4(توصیه میکنم این بخش ر

پست توسط saied tomcat » دو شنبه 31 خرداد 1389, 4:49 pm

[FONT=Times New Roman]بخش پنجم از آموزش سیمیلاتور Falcon 0.4

(توصیه میکنم این بخش رو از دست ندید) 

[FONT=Times New Roman] [COLOR=#NaNNaNNaN]سلام و خسته  [COLOR=#NaNNaNNaN]<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]در صورتی که بخواهید از رادار بصورت غیر فعال استفاده کنید به روی دکمه  [COLOR=#NaNNaNNaN] [COLOR=#NaNNaNNaN]روی نمایشگر چند منظوره سمت چپ رفته وبعد از انتخاب آن حال  [COLOR=#NaNNaNNaN] 

[COLOR=#NaNNaNNaN]

را انتخاب کنید در این حالت دو عدد سفید رنگ وسط رادار بصورت ریز دیده میشوند که یکی مربوط به حداقل و حد اکثر ارتفاع است.ارتفاع تارگت را مشخص کرده و دایره وسط نمایشگر سر بالا را روی موقعیت تقریبی هدف قرار دهیدو منتظر باشید تا خودکار قفل شود <o:p></o:p>

[COLOR=#NaNNaNNaN]در بخش قبل با نبرد فامد آشنا شدید<o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]این بار نبرد نزدیک یا دامد را شرح میکنیم   
  [COLOR=#NaNNaNNaN]<o:p>تصویر</o:p>  
 [FONT=Times New Roman] [COLOR=#NaNNaNNaN]همیشه دو موشک حرارتی لود کنید تادر صورتی که بنا به هر دلیلی مجبور شدید از نزدیک هدفی را بزنید مشکلی نداشته باشید.<o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]به کمک کلید اینتر موشک حرارتی را انتخاب کرده دایره وسط نمایشکرسر بالا را روی هدف قرار دهید(توجه کنید که باید پشت هدف باشید تا حرارت جذب شود)در صورتی که موشک کاملا قفل شده باشد شما صدای تیزی را میشنوید.در این حالت شلیک کنید ولی قبل از شلیک مطمئن باشید هدف دشمن است.  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]<o:p></o:p>   
 [COLOR=#NaNNaNNaN]در صورتی که بخواهید در نبرد نزدیک از توپ هواپیما استفاده کنید کلید  [COLOR=#NaNNaNNaN] [COLOR=#NaNNaNNaN]را بزنید تا در حالت توپ قرار گیردبرای این توپ چند نشانه هدف گیری موجود است که از طریق کلید  [COLOR=#NaNNaNNaN] [COLOR=#NaNNaNNaN]روی نمایشگر سمت راست انواع آن را میتوانید استفاده کنید.<o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]به وسیله هشدار دهنده راداری که فکر کنم ساسمش این باشه  [COLOR=#NaNNaNNaN] 

[COLOR=#NaNNaNNaN]

هم میتونید از موقعیت هواپیما ها و رادار های دشمن با خبر بشید<o:p></o:p>

[COLOR=#NaNNaNNaN]اگر به شما شلیک بشه این سیستم به شما اخطار خواهد داد<o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]البته خود من هم از درگیری داگفایت در این بازی به شدت پرهیز میکنم چون در مقابل میگ 21 هم مغلوب هستم<o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]کمک گرفتن از دسته پروازی جهت نابودی اهداف   
 [COLOR=#NaNNaNNaN]برای یک ماموریت هوا به هوا همیشه و بطور معمول از دو فروند استفاده میشود <o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]برای اینکه به وینگمن خود بگویید با این هدف درگیر شو (چه هوایی باشد چه زمینی)کلید های  [COLOR=#NaNNaNNaN]tab.2.1  [COLOR=#NaNNaNNaN]رابزنید در صورتی که چند هدف باشند شما بجای کلید 1 در آخر کلید 8 را بزنید.<o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]برای اینکه وینگمن شما پشت سر شما را چک کرده با اهداف مقابله کند کلید  [COLOR=#NaNNaNNaN]tab.2. [COLOR=#NaNNaNNaN]را   

[COLOR=#NaNNaNNaN]<o:p>تصویر</o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]تصویر  
[FONT=Times New Roman] [COLOR=#NaNNaNNaN]توصیه میکنم در صورت مشاهده اهداف هوایی در نزدیکی خود کلیه مهمات را خالی کنید تا از قدرت مانور بیشتری برخوردار باشید<o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]بعضی مواقع وقتی به هواپیمایی شلیک میکنید خلبان دشمن قبل از اصابت موشک هواپیما را ترک خواهد کرد. [COLOR=#NaNNaNNaN]<o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]اگر با موشک های راداری میگ 29 روبرو شدید و به شما شلیک شد شما هم همین کار را انجام دهید<o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]اگر نیاز به خروج اضطراری شد دستگیره آن که وسط زانوی خلبان قرار دارد را بکشید قبل از این کار با ایوکس تماس گرفته در خواست گروه رسکیو  [COLOR=#NaNNaNNaN]tab.1. [COLOR=#NaNNaNNaN]<o:p></o:p>  
 [COLOR=#NaNNaNNaN]نبرد هوا به هوا تمام شد در بخش بعدی درگیری با اهداف زمینی را شرح خواهم داد   
  [COLOR=#NaNNaNNaN]تصویر  
[FONT=Times New Roman] [COLOR=#NaNNaNNaN]در پایان اگر کسی میتونه عنوان تایپیک رو عوض کنه و بذاره آموزش تنها ببخشید من بلد   

<o:p></o:p> 
 <o:p> </o:p> 

ياد گرفتم که :

Moderator
Moderator
سپاس‌های ارسالی: 6304 بار
سپاس‌های دریافتی: 1753 بار
تماس:

پست توسط hamed_713 » سه شنبه 22 تیر 1389, 4:01 pm

Falcon 4.0: Allied Force

تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

بدون رمز

اي ايران
اي سرزمين خوبيها

Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر

پست توسط saied tomcat » سه شنبه 22 تیر 1389, 7:28 pm

ممنون از لینک حامدجان
انشاا... بزودی بخش های بعدی آموزش رو میذارم

ياد گرفتم که :

New Member

Re: بخش پنجم از آموزش سیمیلاتور Falcon 0.4(توصیه میکنم این ب

پست توسط tino2002 » یک شنبه 16 آبان 1389, 10:48 pm

saied tomcat نوشته شده: [FONT=Times New Roman]بخش پنجم از آموزش سیمیلاتور Falcon 0.4

(توصیه میکنم این بخش رو از دست ندید) 

[FONT=Times New Roman] سلام و خسته نباشید<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p> 
 در صورتی که بخواهید از رادار بصورت غیر فعال استفاده کنید به روی دکمه CRMروی نمایشگر چند منظوره سمت چپ رفته وبعد از انتخاب آن حال ACM

را انتخاب کنید در این حالت دو عدد سفید رنگ وسط رادار بصورت ریز دیده میشوند که یکی مربوط به حداقل و حد اکثر ارتفاع است.ارتفاع تارگت را مشخص کرده و دایره وسط نمایشگر سر بالا را روی موقعیت تقریبی هدف قرار دهیدو منتظر باشید تا خودکار قفل شود <o:p></o:p>

در بخش قبل با نبرد فامد آشنا شدید<o:p></o:p> 
 این بار نبرد نزدیک یا دامد را شرح میکنیم  
  <o:p>تصویر</o:p> 
 [FONT=Times New Roman] همیشه دو موشک حرارتی لود کنید تادر صورتی که بنا به هر دلیلی مجبور شدید از نزدیک هدفی را بزنید مشکلی نداشته باشید.<o:p></o:p> 
 به کمک کلید اینتر موشک حرارتی را انتخاب کرده دایره وسط نمایشکرسر بالا را روی هدف قرار دهید(توجه کنید که باید پشت هدف باشید تا حرارت جذب شود)در صورتی که موشک کاملا قفل شده باشد شما صدای تیزی را میشنوید.در این حالت شلیک کنید ولی قبل از شلیک مطمئن باشید هدف دشمن است. 
 در صورتی که بخواهید در نبرد نزدیک از توپ هواپیما استفاده کنید کلید enterرا بزنید تا در حالت توپ قرار گیردبرای این توپ چند نشانه هدف گیری موجود است که از طریق کلید eegsروی نمایشگر سمت راست انواع آن را میتوانید استفاده کنید.<o:p></o:p> 
 به وسیله هشدار دهنده راداری که فکر کنم ساسمش این باشه rwr

هم میتونید از موقعیت هواپیما ها و رادار های دشمن با خبر بشید<o:p></o:p>

اگر به شما شلیک بشه این سیستم به شما اخطار خواهد داد<o:p></o:p> 
 البته خود من هم از درگیری داگفایت در این بازی به شدت پرهیز میکنم چون در مقابل میگ 21 هم مغلوب هستم<o:p></o:p> 
 کمک گرفتن از دسته پروازی جهت نابودی اهداف هوایی 
 برای یک ماموریت هوا به هوا همیشه و بطور معمول از دو فروند استفاده میشود <o:p></o:p> 
 برای اینکه به وینگمن خود بگویید با این هدف درگیر شو (چه هوایی باشد چه زمینی)کلید های tab.2.1 رابزنید در صورتی که چند هدف باشند شما بجای کلید 1 در آخر کلید 8 را بزنید.<o:p></o:p> 
 برای اینکه وینگمن شما پشت سر شما را چک کرده با اهداف مقابله کند کلید tab.2.7را بزنید 

<o:p>تصویر</o:p> 
 تصویر 
[FONT=Times New Roman] توصیه میکنم در صورت مشاهده اهداف هوایی در نزدیکی خود کلیه مهمات را خالی کنید تا از قدرت مانور بیشتری برخوردار باشید<o:p></o:p> 
 بعضی مواقع وقتی به هواپیمایی شلیک میکنید خلبان دشمن قبل از اصابت موشک هواپیما را ترک خواهد کرد.<o:p></o:p> 
 اگر با موشک های راداری میگ 29 روبرو شدید و به شما شلیک شد شما هم همین کار را انجام دهید<o:p></o:p> 
 اگر نیاز به خروج اضطراری شد دستگیره آن که وسط زانوی خلبان قرار دارد را بکشید قبل از این کار با ایوکس تماس گرفته در خواست گروه رسکیو کنیدtab.1.9<o:p></o:p> 
 نبرد هوا به هوا تمام شد در بخش بعدی درگیری با اهداف زمینی را شرح خواهم داد  
  تصویر 
[FONT=Times New Roman] در پایان اگر کسی میتونه عنوان تایپیک رو عوض کنه و بذاره آموزش تنها ببخشید من بلد نیستم 

<o:p> </o:p> 

سلام مرسی از اطلاعات خوبت یه سوال دارم من جدیدا نسخه open falcon رو نصب کردماما نمیدونم چرا کار نمیکنه یه تنضیمات patch دارهکهمن سر درنمیارم میشه کمکم کنیدممنونم

ارسال پست

بازگشت به “شبيه سازهاي پرواز”