عرضه نخستین آپدیت نرم افزاری سیمبیان برای C7 ،N8 و C6-01

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
پست: 70
تاریخ عضویت: دو شنبه 28 اردیبهشت 1388, 12:36 am
سپاس‌های دریافتی: 126 بار

عرضه نخستین آپدیت نرم افزاری سیمبیان برای C7 ،N8 و C6-01

پست توسط jim_jahangir » دو شنبه 18 بهمن 1389, 12:27 am

واحد خبر mobile.ir : کمپانی نوکیا نخستین آپدیت نرم افزاری را برای گوشی های مبتنی بر سیستم عامل سیمبیان 3 ارائه داد. این آپدیت نرم افزاری که تحت عنوان آپدیت 1.1 از آن یاد می شود نرم افزار گوشی های [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] ،[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] و [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] نوکیا را به روز می نماید.
بنا به [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] اکثر ویژگی های به روز شده بطور مستقیم توسط کاربر قابل مشاهده نیست اما موجب عملکرد بهتر و روان تر گوشی شده و پایداری دستگاه را نیز بهبود می دهد.
علاوه بر این اصلاحات و تغییرات پراکنده، موارد جدیدی نیز توسط آپدیت نرم افزاری به گوشی ها اضافه می شود.
موارد زیر برای هر سه گوشی C7 ،N8 و C6-01 ارائه شده است:
  • امکان پذیرفتن درخواست جلسه (Meeting Request) بصورت مستقیم از طریق ایمیل های دعوتنامه
  • امکان قرار دادن نقشه در ایمیل، بدین معنی که بطور مثال با مشخص نمودن آدرس جلسه در فیلد مکانی در ایمیل دعوتنامه دریافت کنندگان ایمیل می توانند محل جلسه را بر روی نقشه مشاهده نمایند
 تصویر 
 تصویر بالا: گوشی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] نوکیا 
اما موارد زیر تنها برای گوشی N8 نوکیا ارائه شده است:
  • نسخه ویرایشگر 6.4 برنامه Quick Office که امکان ویرایش و تغییر بزرگنمایی مستندات Word را فراهم می آورد.
  • سه بازی با کیفیت بالا شامل بازی های Real Golf ،Need For Speed Shift و Galaxy on Fire. البته در برخی کشورها بازی Asphalt 5 جایگزین بازی Need for Speed شده است.
 تصویر 
 تصویر بالا: گوشی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] نوکیا 
هرچند به روز رسانی عرضه شده می تواند برای کاربران مفید باشد اما نوکیا پیش از این وعده داده بود که مواردی نظیر بهبود مرورگر وب سیمبیان را نیز در نخستین آپدیت نرم افزاری خود لحاظ می کند (به [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] مراجعه نمائید) ولی در آپدیت عرضه شده شاهد آن نیستیم. از طرفی بسیاری از کاربران عرضه بازی هایی که در فروشگاه Ovi Store امکان دانلود رایگان آنها فراهم بوده است را مأیوس کننده تلقی کرده و منتظر ویژگی های جدیدی نظیر امکان استفاده از صفحه کلید عمودی (Portrait)، بهبود نرم افزاری مرتبط با امکانات دوربین، بهبود عملکرد تعاملی گوشی و مواردی از این دست بوده اند. البته به روز رسانی عرضه شده ظاهراً تا حدی عملکرد تعاملی گوشی را بهبود می بخشد.
 تصویر 
 تصویر بالا: گوشی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] نوکیا : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] (mobile.ir)

ارسال پست

بازگشت به “Nokia”