پودر اشتها اور که گیاه جنسینگ هم درون آن بکار برده شده

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با خواص گياهان به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت, رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار

پودر اشتها اور که گیاه جنسینگ هم درون آن بکار برده شده

پست توسط mohammad.t » جمعه 25 شهریور 1390, 11:18 pm

با سلام خدمت دوستان و استادام این بخش
دنبال ترکیبات پودر اشتها آوری هستم که گیاه جنسینگ هم درون آن بکار برده شده آیا کسی در این خصوص اطلاعات و تجربی دارد یا سایتی به من معرفی کند که بتوانم این پودر رو خودم تهیه کنم (بسازم )
ممنون میشم جواب بدیت منتظر هستم

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 297 بار
سپاس‌های دریافتی: 250 بار

Re: پودر اشتها اور که گیاه جنسینگ هم درون آن بکار برده شده

پست توسط j.ghahraman » شنبه 26 شهریور 1390, 12:35 am

یگ پودر بود که من از عطاری میخریدم کیلویی30000تومان بود.
ترکیباتش دقیق یادم نیست ولی اینهایی که یادمه میگم:جینسیگ+پودرجوانه گندم+پودر سنجد+کنجد+چند گیاه برای تعادل مزاج_جهت جلوگیری از سردی وگرمی) و ........
اگه مشهدی بگو که بهت آدرس بدم بری بخری

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11867 بار

پست توسط رونین » شنبه 26 شهریور 1390, 2:05 pm

mohammad.t نوشته شده:با سلام خدمت دوستان و استادام این بخش
دنبال ترکیبات پودر اشتها آوری هستم که گیاه جنسینگ هم درون آن بکار برده شده آیا کسی در این خصوص اطلاعات و تجربی دارد یا سایتی به من معرفی کند که بتوانم این پودر رو خودم تهیه کنم (بسازم )
ممنون میشم جواب بدیت منتظر هستم

سلام خدمت شما دوست گرامی و تمامی دوستان تصویر تصویر

علت استفاده شما از پودر اشتها اور برای چه موردی میباشد: بیماری(لاغری بیش از حد) یا ورزش

در هر دو صورت مواد طبیعی زیادی هست که بتوان ازاستفاده کرد

دوست من گیاه جنسینگ موارد دارویی خاصی دارد و در صورت استفاده نابه جا مطمئن باش کلیه و کبد شما دچار اسیب میشود این گیاه به دلیل داشتن بعضی مواد خاص میزان رسوب بالایی دارد و این رسوبات در کلیه ها و در نهایت کبد مشهود خواهد بود. البته دوست من بنده هنوز نتونستم در یک تحقیق جامع تاثیر این دارو را در صورت استفاده ناصحیح روی کبد نشون بدم ولی به دلیل اینکه از طرف جامعه کشاورزی FAO دارای رتبه محقق هستم حق اظهار نظر در این مورد را دارم. داروهای گیاهی ترکیباتی خاص دارند که بعضی از این ترکیبات به طور کامل در بدن تجزیه نشده و به حالت رسوب در کلیه و کبد باقی میمانند

به طور مثال اگر میزان وزن بدن شما کم هست و شما ورزشکار هم نیستید میشود از زنجفیل یا همون زنجبیل (هردو صورت صحیح هست) + عسل استفاده کرد البته در صورتی که شما به گرمی حساس نباشی چون این گیاه در بین ما گیاه شناسان به اتش سرخ شهرت دارد. وقتی مواد طبیعی تری هستند و بی ضرر چرا از موادی مصنوعی استفاده کرد، گیاهان دارویی در مواردی خاص استفاده میشوند، مطمئن باش موادی که میخری حتما دارای نگه دارنده هستند

من به شما توصیه میکنم به یک متخصص تغذیه مراجعه کرده و با یک دستور غذایی مناسب وزن خود را افزایش دهید

سوالی بود در خدمتیم تصویر
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11867 بار

پست توسط رونین » شنبه 26 شهریور 1390, 2:09 pm

j.ghahraman نوشته شده:یگ پودر بود که من از عطاری میخریدم کیلویی30000تومان بود.
ترکیباتش دقیق یادم نیست ولی اینهایی که یادمه میگم:جینسیگ+پودرجوانه گندم+پودر سنجد+کنجد+چند گیاه برای تعادل مزاج_جهت جلوگیری از سردی وگرمی) و ........
اگه مشهدی بگو که بهت آدرس بدم بری بخری

دوست من استفاده از چندین گیاه دارویی در یک ترکیب غلط هست مخصوصا اگر علاوه بر ان به شما جوشانده هم داده باشه مطمئن باش شما در طبیعت بیش از 3 گیاه پیدا نمیکنی که با هم همخونی داشته باشه حالا بیای چندین تعداد هم ترکیب کنی!

این پولی که میدی رو میشه به صورت خیلی طبیعی استفاده کرد

ترکیب عسل با بعضی از گیاهان(تک گیاه) تاثیر بسیار خوبی داره

بنده به شما هم توصیه میکنم به پزشک تغذیه مراجعه کنید :razz:
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

New Member
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار

پست توسط mohammad.t » شنبه 2 مهر 1390, 7:40 pm

دوست عزیز از جوابهات ممنون
ولی
این پودر طبیعی است شما جوری گفتید انگار شیمیاییِِِ
برادرم از عطاری پودر جنسینگ که با چند چیزه دیگه ترکیب شده میخره و قبل از شام میخوره از لحاظ جسمی و اشتها خیلی خوب شده ولی پودری که میخره گران هست
من میخوام خودم این پودر رو درست کنم ( از جنسینگ خصوصیت خوب شنیدم که تحقیق کردم و به خصوصیت ید برخورد نکردم. )
منو در درست کردن این پودر کمک کنید

دوست گرامی تصویر

در تمامی ترکیباتی که برای اشتها استفاده میشود مطمئنا از ترکیب شیمیایی استفاده میشود، ترکیبی که در آن عسل بود مطمئن باش میشه گفت طبیعی تازه اون هم اما و اگر دارد

موردی که خود چند گیاه بخرید و ترکیب کنید فرق دارد

در مورد گیاه جنسینگ من نگفتم بده، شما اب هم زیاد بخوری بده، اما گیاهی هست که با مقدار مجاز استفاده مفید خواهد بود،

چنانچه که اصرار در خرید و استفاده دارید، یقینا خود فروشنده به شما کمک خواهد کرد. من در مورد گیاهانی که نحوه مصرف انها نیاز به دقت دارد سخت گیر هستم.

سوالی بود در خدمتم تصویر
از تاخیر پوزش میخواهم، حواس من بیشتر به انجمن اموزش و دانش عمومی هست

ارسال پست

بازگشت به “گياهان دارويي”