هر کسی در مورد این خلبان اطلاعاتی داره ارائه بده

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با تاریخچه نیروی هوایی در ایران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 603
تاریخ عضویت: دو شنبه 14 شهریور 1390, 6:53 pm
سپاس‌های ارسالی: 1253 بار
سپاس‌های دریافتی: 7308 بار

Re: هر کسی در مورد این خلبان اطلاعاتی داره ارائه بده

پست توسط Goebbels » یک شنبه 28 خرداد 1391, 2:56 pm

عجب!

احساسات؟!

جای تاسف دارد که برخی از دوستان خود را در جای منطق میبینند و دیگران را در جای احساسات!

البته نا گفته نماند که استدلال دوستان منطقی بسیار ضعیف تر از آن است که بنده قانع شوم!

ما در اجرای احکام قضایی حدود شرعی داریم ، حتی اگر آن روز قوانین قضایی اسلامی به صورت کامل نبوده ، حداقل حدود شرعی در اجرای حکم بوده. با توجه به جرم ، طرف رو مجازات میکنند و اعدام حداکثر مجازات است که مفسد فی الارض و معاند را شامل میشود. حال مفسد فی الارض و معاند تعریف دارد به صرف گفتار نیست بلکه مصداق دارد و هر فردی حتی در جایگاه حاکم شرع نمیتواند با تصمیم خود تعریف معاند و مفسد فی الارض رو تغییر بده و دامنه آن رو گسترش ،کاری که جناب خلخالی انجام دادند! مرحوم جهانبانی یکی از این موارد است. ایشان در جایگاهی قرار نداشتند که خطر بلقوه ای باشند. یادمان نرود نیروی هوایی اولین نیروی انقلابی بود. حداقل میتوانستند ایشان را به زندان بیاندازند تا خطر نداشته ایشان رفع شود!زندان یکی از راه های خنثی سازی نمیتواند باشد؟؟

نکته جالب در این تاپیک برچسب زدن های مستقیم و غیر مستقیم دوستان منطقی است! حرف خود را میزنند و بعد میگویند البته منظور ما دوستان نیستند!!!! اگر اعتراض به اعدام نا عادلانه یک فرد ضد انقلابی بودن است بنده با کمال افتخار عنوان میکنم که یک ضد انقلاب هستم!!!

بنده به انقلاب اسلامی ایران و حکومت جمهوری اسلامی با تمامی ضعف ها و قوت ها اعتقاد دارم اما عقیده من مانع از انتقاد و حق گویی نخواهد شد. حتی اگر در این بین برچسب منافق ، ضد انقلاب و هر چیز دیگری بچسبانند!

در رفتار ها و برخورد های حماقت بار جناب خلخالی همین بس که بسیاری از مسئولین پیشین و فعلی جمهوری اسلامی ایران هم اعتراض شدیدی به ایشان داشتند. رفتار های انقلابی و به قول معروف قهر انقلابی قبول ولی باید بین انقلاب اسلامی ما و انقلاب اکتبر روسیه فرقی باشد یا نه؟؟ اگر برخورد های کمونیستی و تصفیه های کمونیستی صورت بگیرد پس چگونه ما میتوانیم خود را یک انقلابی مسلمان بدانیم؟؟

ادعای مسلمانی ما گوش فلک رو کر کرده! همواره دم از انقلاب اسلامی میزنیم و مسلمان انقلابی با ایدئولوژی شیعه ولی رفتار های کمونیستی و بولشویکی را هم تایید میکنیم!يا ايها الذين آمنوا آمنوا!!
آخرین ويرايش توسط 2 on Goebbels, ويرايش شده در 0.

Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 86
تاریخ عضویت: سه شنبه 13 دی 1390, 10:14 am
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1016 بار
سپاس‌های دریافتی: 483 بار
تماس:

Re: هر کسی در مورد این خلبان اطلاعاتی داره ارائه بده

پست توسط malmal1369 » یک شنبه 28 خرداد 1391, 3:05 pm

SORENA نوشته شده:آشنایی با آدم کش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لیست اعدامی های خلخالی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
درود بر آقای خلخالی...روحشان شاد

Major
Major
نمایه کاربر
پست: 841
تاریخ عضویت: دو شنبه 6 شهریور 1385, 5:55 pm
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

Re: هر کسی در مورد این خلبان اطلاعاتی داره ارائه بده

پست توسط SORENA » یک شنبه 28 خرداد 1391, 4:01 pm

من هم از شما تعجب میکنم از اینکه شما چجوری میتونی بگی حرف های ایشون از روی احساس نبوده؟! و درکل چجوری میشه درمورد اعدام یک انسان بیگناه بدون احساس حرف زد؟
" این بخش سخنان را نمیتوان به احساسات نسبت داد که درست عین تفکر ضد انقلاب است." بنده خدا رو گرفتن و میدونه حکمش اعدام هست هر چی هم بگه فرقی نداره صرف اینکه رفته تو دادگاه یک مریض روانی که فقط دوست داشته آدم بکشه ، اعدام خواهد شد بعد شما انتظار داری تمجید هم بکنه از اون سیستمی که رفتارش به جونش اینطوری هست؟ کسی که حس میکنه داره جونش رو به نا حق از دست میده فقط حرف منطقی میزنه؟

محاکمه کاملا فرمایشی و فرمالیته بدون حضور وکیل بدون وقت گذاشتن ، اینها به کنار حالت محاکمه ها هم جالب بوده، این نبوده که مثلا همین آقای جهانبانی رو تنها ببرن و به حرف هاش گوش بدن ببین چی میگه، تو یک کلاس 10-20 نفر رو هم زمان محاکمه میکردن بعد میبردنشون روی پشت بام مراسم اعدام رو با تیرباران اجرا میکردن

"موافقان انقلاب از این اعدام نمی توانند شاکی بوده باشند" بر اساس چه منطقی؟
مردم انقلاب کردن که فقط جای شکنجه گر با اسیر و زندانی عوض بشه؟ اونی که زندانی بوده حالا شکنجه گر سابق رو شکنجه کنه؟ یا مردم انقلاب کردن که ظلم از بین بره؟
با همین تفکر که هرکسی مخالف اعدام های کیلویی و درهم امثال این مرض روانی هست پس ضد انقلاب هست و اون هم باید اعدام شه مملکت به بیراهه میره با همین توجیه ها اون افراد دست به هر کاری زدن و میزنن. خیلی ها و اکثر کسانی که انقلاب کردن مجبور بودن سکوت کنن که برچسب بهشون نزنن.

"مقصود ریشه یابی علت اعدام بود" "اما جمهوری اسلامی فردی با این تفکر را در مقامات نظامی بالا نخواهد پذیرفت" حرف شما درمورد ریشه یابی اعدام کامل بیان نشده و صحیح نسیت، ایشون اعدام ها رو از 24 بهمن 57 شروع میکنن و نظام جمهوری اسلامی از 12 فرودین 58 شکل میگیره، در این مورد خاص منظورم خلخالی هست بطور حتمی ایشون شهوت کشتن داشتن و عقده های درونی (( داستان درجا کشتن پسر 15 ساله بضرب گلوله)) گواه این مسئله هست، در کل هم همین اعدام ها راه رو از نظر بعضی ها برای رسیدن به جمهوری اسلامی هموار و امن و راحتر میرکده ولی به اثرات بلند مدت همچین بدعت هایی بر روی خود نظام نوپا در حال شکل گیری و نظر مردمی که باعث بوجود اومدن همین جمهوری اسلامی شدن رو نکردن.
این قسمت حرف شما صحیح "اما جمهوری اسلامی فردی با این تفکر را در مقامات نظامی بالا نخواهد پذیرفت" اما با اعدام های نا عادلانه مسیر به کجا ختم خواهد شد؟
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

قفل شده

بازگشت به “تاریخچه نیروی هوایی در ایران”