اضافه کردن به حجم درایو c

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت, Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 163 بار

اضافه کردن به حجم درایو c

پست توسط josniper64 » یک شنبه 15 بهمن 1391, 12:51 pm

سلام دوستان من مشکلم اینه که حجم درایو سی کمه و ویندوز7 ورشه وحجم کل درایو را اشغال کرده و وقتی می خوام چیزی نصب کنم حتی اگه مسیر اینستال را درایو دیگه قرار بدم باز هم به دلیل کم بودن فضای درایو سی .نمیتونم
در این ادرس روش اضافه کردن فضا از درایو دی به درایو سی توضیح داده
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ولی مشکل جدیدم اینه که نمیتونم درایو دی را دلیت کنم وعبارت healthy(page file) نوشته شده

1 چطور healthy(page file رابهhealthy تبدیل کنم تا بتونم دراو دی را دلیت کنم واز فضای ان به سی اضافه بکنم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72610 بار
سپاس‌های دریافتی: 31662 بار
تماس:

Re: اضافه کردن به حجم درایو c

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 15 بهمن 1391, 2:40 pm

,
احتمالا شما دو ویندوز قبلا کنار هم نصب کرده بودید و این pagefile در اون درایو وجود داره هنوز
پیشنهاد میکنم برنامه Easesus Partition Master رو نصب و با اون این کار رو انجام بدید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”