انواع ماسک برای جوانی پوست

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با لوازم آرايشي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت, رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: شنبه 19 اسفند 1391, 8:37 pm
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

انواع ماسک برای جوانی پوست

پست توسط banoo24 » شنبه 19 اسفند 1391, 8:54 pm

[FONT=Tahoma, sans-serif]انواع ماسک برای جوانی پوست ، قبل از استفاده از [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] ، صورت را تمیز بشویید تا مواد به راحتی جذب شود و زمانی که ماسک را بر چهره گذاشته اید عضلات صورت را تکان ندهید. بعد از مدت لازم با آب ولرم صورت را بشویید. اگر با آب سرد [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   طراوت خود را بهتر حفظ می کند. 
[FONT=Tahoma, sans-serif]
 [img]http://mizban-shop.ir/wp-content/uploads/2013/02/mask.jpg"%20%20alt="انواع%20ماسک[/img]
[FONT=Tahoma, sans-serif]ماسک الکل سفید (شادابی و از بین برنده چین وچروک پوست) : ۲ قاشق الکل سفید را با یک زرده تخم مرغ خوب [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کنید. قبل از شروع مقداری شیر را با پنیر به صورت بمالید و ۱۰ دقیقه منتظر بمانید. بعد مخلوط الکل سفید و زرده تخم مرغ را به صورت بمالید و بعد از ۲۵ دقیقه با آب ولرم بشویید. این ماسک علاوه بر ضد چین و چروک بودن ، زیبا و [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کننده صورت هم هست ، برای پوست های چروک مناسبتر است و باید هفته ای دو بار استفاده شود. 
[FONT=Tahoma, sans-serif]ماسک گوجه فرنگی (رفع چین و چروک پوست) : یک عدد گوجه فرنگی خوب و رسیده را گرفته و با یک قطعه پنبه تمیز به صورت بمالید و بعد از ۱۵ دقیقه آن را بشویید. پس از چند بار[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] این ماسک ، چین و چروک ها تقریبا برطرف می شود. 
[FONT=Tahoma, sans-serif]ماسک برای قبل از آرایش : قبل از آرایش دو عدد زرده تخم مرغ را با یک قاشق چای خوری زیتون و روغن بادام و یک [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]چای خوری و روغن بادام و یک قاشق آب لیمو خوب مخلوط کرده و به مدت ۱۵ دقیقه روی صورت بگذارید و بعد با آب ولرم بشویید. 
[FONT=Tahoma, sans-serif]ماسک عسل و میوه (برای [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]) : یک قاشق مربا خوری عسل را با مقداری هلو یا گلابی رسیده مخلوط کنید و روی صورت بمالید ، بعد از ۲۰ دقیقه صورتتان را بشویید. 
[FONT=Tahoma, sans-serif]ماسک خیار (چروک پوست) : از حلقه های خیار برای [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] می توان بهره گرفت. زبرا حاوی هورمون های ضد چروک است. از خیار برای پاک کردن منافذ پوست و سفت کردن آن هم می توان بهره گرفت. 
[FONT=Tahoma, sans-serif]
 
[FONT=Tahoma, sans-serif]
 
[FONT=Tahoma, sans-serif]ماسک بهدانه (چروک پوست) : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] بهدانه را در آب گرم باید خیس کنید. این دانه لعابی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] می کند که بعد از یک ساعت یا دو ساعت خود را نشان می دهد این لعاب را روزی دو بار به پوستتان بمالید و بعد از نیم ساعت بشویید. 
[FONT=Tahoma, sans-serif]ماسک هویچ (جوانی پوست) : یک زرده تخم مرغ را با دو قاشق غذا خوری آب [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] مخلوط کنید و به پوست بمالید و بعد از ۱۵ دقیقه بشویید. 
[FONT=Tahoma, sans-serif]ماسک عسل و پرتغال (شادابی و جوانی و تقویت پوست) : یک قاشق غذا خوری عسل را مقداری گرم کنید تا نرم شود و با دو قاشق غذا خوری آب پرتقال مخلوط کنید و به صورت بمالید و بعد از نیم ساعت پوست خود را شستشو دهید. 
[FONT=Tahoma, sans-serif]ماسک ژله ای (رفع چین و چروک و پاکیزگی پوست) : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] محصولی جدید از شرکت بایترون می باشد که به صورت گرم و سرد قابل استفاده است ، این ماسک باعث از میان رفتگی چین و چروک روی پوست و پاک سازی صورت از وجود باکتری ها می شود.  

ارسال پست

بازگشت به “لوازم آرايشي و بهداشتي”