سلاحهای کشتار جمعی

در اين بخش مي‌توانيد در موارد متفرقه در مورد جنگ افزار به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 31 بار
سپاس‌های دریافتی: 58 بار

سلاحهای کشتار جمعی

پست توسط k1barin » جمعه 3 خرداد 1392, 5:14 pm

منظور از سلاحهای کشتار جمعی سلاحهایی است که تفاوتی بین نظامی و غیر نظامی نمیتوانند قایل شوند. معنی سلاحهای کشتار جمعی همان سلاحهای قتل عام یا سلاحهای نسل کشی است. و حقوق بشر نسل کشی را جنایت بر علیه بشریت میشمارد. این سلاحها به درد دیگری به حز نسل کشی نمیخورند.

در قدیم غیر نظامیان همان زنان و بچه ها و بیماران بوده اند. در حقیقت میتوان گفت داشتن سلاحهای کشتار جمعی تهدیدی برای کشتن کل زنان و کودکان جهان است. صلح و آرامش و عدم خشونت تحت چنین سلاحهای جز فسادهای اجتماعی و اخلاقی ببار نمیاورد. به نظر من همه نسل بشر باید با دارندگان چنین سلاحهایی بجنگند. البته این جنگ را با نظامیان و فرماندهندگانی که چنین سلاحهایی را دارند روا میدانم و معتقدم نباید به غیر نظامیان (که از قدیم منظور زنان و بچه گان و بیماران بوده اند) هیچ گونه صدمه ای برسد.

اگر برای این جنگ حتی با سلاحهای ابتدایی هم بجنگیم قدم موثری برای فردای بهتری برای بشر بر داشته ایم. اگر منظور از قتل اخیر سرباز انگلیسی هم چنین چیزهایی باشد از آن حمایت میکنم.

بنظر من کسی از بشر با داشتن سلاحهای کشتار جمعی و تهدید به نسل کشی، نباید به صلح و آرامش برسد و آرامش و رفاه نظامیان و فرماندهانی که چنین سلاحهایی را دارند را باید گرفت.

و جنگ با سلاحهای متعارف میتواند باعث تکامل بشر شود. کلا در طبیعت هم حیوانات مذکر برای رقابت با هم میجنگند. ولی بقای زنان و کودکان باعث بقای نسل بشر میشود. زنان دوست ندارند بجنگند و در جنگ هم نباید کشته شوند. در سراسر جهان رزم جویان بهتر است با نسل کشی و کشتار زن و بچه بجنگند و برای خودشان هم کنیز و غلام بگیرند و اینطوری جلوی سلاحهای کشتار جمعی و تهدید نسل بشر را بگیرند.

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس
سپاس‌های ارسالی: 1224 بار
سپاس‌های دریافتی: 1160 بار
تماس:

Re: سلاحهای کشتار جمعی

پست توسط big-man » جمعه 3 خرداد 1392, 8:40 pm

در سراسر جهان رزم جویان بهتر است با نسل کشی و کشتار زن و بچه بجنگند و برای خودشان هم کنیز و غلام بگیرند و

این قسمتشو متوجه نشدم
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver » شنبه 4 خرداد 1392, 2:35 am

big-man,
منظور نویسنده:

در سراسر جهان رزم جویان بهتر است با (علیه ) نسل کشی و کشتار زن و بچه بجنگند و برای خودشان هم کنیز و غلام بگیرند (منظور پیشگیر از تجاوز جنسی و سو استفاده به عنوان نیروی کار از غیر نظامیان است) و

ارتش آمریکا مثلا در زمینه تامین نیاز جنسی سربازانش بیکار نیست، اما ظاهرا در زمینه پیشگیری از کشتار غیر نظامیان برنامه ای نداره و ضمنا هنوز در مناطق جنگی از غیر نظامیان جهت انجام کارها سو استفاده می شود. - ظاهرا غذا و کمک و دارو هست که داره به غیر نظامیان منطقه داده می شود، اما این فقط به غیر نظامیانی داده خواهد شد که در مقابل برای نیروهای نظامی کارهایی مثل بابری، نظافت و ... را انجام بدهند.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط k1barin » شنبه 4 خرداد 1392, 2:15 pm

همه اینها درست. ولی یک انگیزه ای برای جلوگیری از سلاحهای کشتار جمعی که نسل بشر را تهدید میکنه باید باشه. فکر میکنم خود خانمها و بچه ها هم راضی باشند کنیز و غلام بشوند تا قتل عام شوند. یه فکری باید برای جلوگیری از تهدید نابودی نسل بشر بشود.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver » شنبه 4 خرداد 1392, 2:34 pm

, چطور این حرف را می زنید؟

هیچ فرد آزاده ای حاضر به این موضوع نیست، من فکر کنم اکثرا حاضر باشند بمیرند جای آنکه تن فروشی کنند یا نوکری !
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط k1barin » شنبه 4 خرداد 1392, 5:17 pm

ولی من معتقدم از گذشته در جنگها به همین ترتیب اجرا میشده. الآن هم نمیدانم چه اصراری به صاف کردن کل زمین است. از قدیم خانمها و بچه ها نمیخواسته اند که بکشند و نخواسته اند هم کشته شوند. و الا در ارتش و جنگها و خط مقدم جبهه نقش مساوی با آقایان بازی میکردند. و اصلا سلاحهای کشتار جمعی از عدم آزادگی هتند.

اگر این را نمیخواهید به طبیعت بشر بیشتر توجه کنید.

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد جنگ افزار”