مشکل با ویندوز 7

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت, Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

مشکل با ویندوز 7

پست توسط free love » جمعه 17 شهریور 1391, 11:45 am

سلام.

من ویندوز 7 (windows7 ultimate) رو نصب کردم ولی یه دفعه وسط کار هنگ میکنه و وارد یه صفحه ابی میشه و بعد هم سیستم ریست میشه. رم سیستمم 2گیگ هست و فکر نمیکنم از لحاظ رم مشکلی داشته باشه . ویروسی هم نیست چون ویندوز رو تازه نصب کردم و انتی ویروس هم اپدیت هست .

به نظرتون مشکل چی میتونه باشه؟؟؟تصویر

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: همه جا
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 221 بار

Re: مشکل با ویندوز 7

پست توسط کلاغ kalaq » شنبه 11 خرداد 1392, 6:23 pm

سلام

کارت صوتی رایانه من پاسخی نمی ده یا سوخته و یا تنظیماتش دست خورده.
می خوام ویندوز 7 بزنم نمی دونم چطوری باید نصبش کنم چون ویندوز فعلیم مشکلی غیر اونی که گفتم نداره و اگه بخوام نصب کنم باید چکار کنم؟
باید دیتاهای پوشه ویندوز رو حذف کنم تا بشه ویندوز جدید نصب کرد؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72610 بار
سپاس‌های دریافتی: 31661 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 11 خرداد 1392, 11:04 pm

,
اين مشکل معمولا به اشکالات و ناهماهنگي‌هاي سخت افزاري مربوط هست، مواردي مثل بايوس، هارد ديسک و اشکال در رم و گرافيک از عواملي هستند که معمولا به صفحه آبي منجر ميشه

,
براي نصب ويندوز بايد اطلاعات مفيد رو از درايو C به درايو ديگه‌اي منتقل و بعد با استفاده از ديسک نصب ويندوز اون رو بوت و درايو C رو فرمت کرده و ويندوز رو مجددا نصب کنيد. با حذف دستي و ... نميشه ويندوز نصب کرد و اگر بشه هم راه استانداردي نيست و در شرايط خاص با توجه به نياز انجام ميشه و نصب کامل محسوب نميشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: مشهد کنار فرودگاه
سپاس‌های ارسالی: 1244 بار
سپاس‌های دریافتی: 158 بار

پست توسط coops » یک شنبه 12 خرداد 1392, 12:05 am

سلام جناب ادمین :razz:

من چند وقته نمیتونم وارد فیسبوک بشم یک صفحه باز میشه چندتا گزینه داره هر کدومو کلیک میکنم وارد نمیشه حتی ویندوز هم عوض کردم میخوام بدونم شما هم همچین مشکلی دارین یا نه اگه ندارین میشه منو راهنمایی کنید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72610 بار
سپاس‌های دریافتی: 31661 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 12 خرداد 1392, 3:16 am

,
با توجه به مسدود بودن فيسبوک، بحث در اين حوزه مجاز نيست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”