سرمایه گذاری بورس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بورس به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Solver, شوراي نظارت, Solver, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

سرمایه گذاری بورس

پست توسط naema nayeri » شنبه 26 مهر 1393, 11:15 am

سلام دوستان
من می خوام توی بورس سرمایه گذاری کنم سرمایه ام کم و نا اشنا هستم به فضا.فکر کنم بهترین راه برای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری بورس اما نمی دونم چه جوری نوی اصفهان این کارو بکنم.میشه کمکم کنید

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

Re: سرمایه گذاری بورس

پست توسط Present » دو شنبه 28 مهر 1393, 12:59 am

دوست عزیز ، بنده که تقریبا پارسال مبلغی رو وارد بازار کردم ولی ناگهان با اتخاذهای یهویی مجلس سهام هامون چنان زمین خورد که به زور از بعضی از سهام هامون نجات پیدا کردیم ! هنوز هم یکی از سهام هام روی دستم باد کرده ، بهت پیشنهاد می کنم حداقل در پتروشیمی ها فعلا وارد نشی و کلا بازار بورس داره یک دوران رکود طولانی رو می گذرونه ، همین الان نسبت به پارسال شاخص کل حدود 12 هزار تا افت داشته و الان روی همین حدود 71 هزارتا داره می چرخه !
اگر می خوای وارد بشی بدون مطالعه وارد نشو
از اطلاعاتی که در انجمن در مورد بورس هست برای سرمایه گذاری استفاده کن هر چند کامل نیست
پیشنهاد من فعلا سرمایه گذاری های بسیار بلند مدت در بازار اول و یا بسیار کوتاه مدت در بازار دوم بورس هست
تا اونجایی که من میدونم فعلا هیچ بازاری در ایران قابل اطمینان نیست و فعلا نگه داری پول و سرمایتون نزد خودتون هست و نه حتی در بانک ها و موسسه ها چون کشور بعد یک تورم گنده وارد یک رکود شدید شده چون حالت عدم اطمینان به بازار توسط مشتری پیش اومده
موفق باشید
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

ارسال پست

بازگشت به “بورس”